satılık marcy sm4000 evdekı spor salonu

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve calipso88 tarafından 22 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. calipso88

calipso88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    uzman cavus
    Yer:
    diyarbakır
    MARCY SM4000 Ağırlık Çalışma İstasyonu

Yapılabilen Egzersizler: Abdominal crunch, Seated preacher curl, Standing cable curl, Tricep kick back, Tricep pushdown (bar), tricep pushdown (rope), Lat pulldown, Rear deltoid, Seated row, Flat bench press, Incline bench press, Decline bench press, Pectoral fly, Pullover, Leg curl, Leg extension, Leg kick back, Outer leg kick (abductors), Inner leg kick (Adductors), Lunge, Squat, Shoulder press, Upright row, Front deltoid raise, Lateral shoulder raise.
    Şasi Profil Genişliği: 5 cm x 7 cm ve 5 cm x 5 cm çelik profillere sahiptir.
    Boya: Elektrostatik toz boya ile fırınlanarak üretildiğinden aşınmaya karşı dayanıklıdır.
    Makaralar: 10,16 cm çapındaki makaralar yüksek kaliteli rulmanlarla beraber kusursuz çalışır.
    Kablo: Havacılık sanayisinde kullanılan, 900 kg ağırlık kaldırabilecek, özel çelik kabloları bulunmaktadır.
    Şasi Açısı: Şasi tasarımı, tüm egzersizleri en doğal şekilde yapabilmeniz için 7 derece açıyla tasarlanmıştır.
    Stabil: Cihazın yere basan kısımlarının tasarımı yüksek ağırlıklarda bile dengeli olabilecek şekilde tasarlanmıştır.
    Güvenlik: Ayarlanabilir bar kilit sistemi ve çarpmayı engelleyen güvenlik mekanizması bulunmaktadır. Oturarak kürek egzersizi yapabilmek için kaymaz ayak koyma yerleri vardır.
    Plaka: Olimpik plaka koyabilmek için 6 adet plaka yeri bulunmaktadır.
    Aksesuarlar: Lat bar, triceps halatı, ayak bilek bandı, tekli çekme tutacağı ve kromajlı v-bar.
    Preacher curl sehpası ve bacak egzersizleri esnasında ağırlık takılabilecek yeri mevcuttur.
    Profesyonel kullanıma uygundur.
    Cihaz Ebatları: 175 cm (B) x 198 cm (E) x 211 cm (Y), Cihaz Ağırlığı: 159 kgbench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:47 ----------

fiyat pazarlıksız 900 dur arkadaslar ıstasyon ıstanbul sıslıdedır her yere kargo ıle gonderım yapılır alıcı odemesı sartı ıle tel :0554 991 55 81

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Gerçekten mükemmel bir mini spor salonu...gerçekk fiyatı ortalama 1.600 lira diye biliyorum..çünkü almayıu düşünüğüm zmaan araştırmıştım..yeri olan için bulunmaz bir alet..alacak olana yhayırlı olsun...

3. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    resim olsa iyiydi

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

buyur aslında bir adres buldum..alette neler yapılıyor video şeklinde vermiş...link vermek istemedim..adminler siler diye...ama istersen pm atarım sana...bu arada fiyatıda dediğim gibi o fiyatmış..ama kdv dahiş biraz daha pahalıya gelitor..ahh be evim geniş olacaktı varya :D gerçi gücüm yetmexz bu fiyata ama zengin olursam ilk böyle birşey alıcam :)

judgementday bunu beğendi.
  5. calipso88

calipso88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    uzman cavus
    Yer:
    diyarbakır
    ilan guncel dir

6. grhnank

grhnank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Marcy sm4000 ağirlik çalişma istasyonu

slm arkadaşım.. vermiş olduğun ilanı inceledim..başka bir sitede aynı ürün oda kullanılmış 712 tl... bir sebebten dolayı ordan almaktan vaz geçtim..benim kafamdaki fiyat kargo dahil : 850 tl.eğer bu fiyata satmayı .düşünürsen..mail adresimi veryorum :[email protected] detaylı görüşürüz..

7. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Son durum nedir ?

8. SiyahBuz