Satılık MARCY 698 Ağırlık Sehpası

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve bytatto tarafından 21 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bytatto

bytatto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyatı 400 TL dir...Ciddi alıcı arkadaslar için tlf numaram 546-411 23 55 Şahin(lütfen saat 22:00 den sonra aramayınız)
    İstanbul Maltepe

Yakında evleniyorum bu yuzden yer sıkıntısından satılıktır.2009 yılında Finspor dan alınmıs finspor yetkılı servısı tarafından kurulumu yapılmıstır.O tarıhten bu yana hiç sökülmemiş yeri değiştirilmemiştir.Ara ara toplamda 5 - 6 ay kadar kullanılmıstır.Antrenman sırasında minder kısmına havlu serılerek titiz bır sekılde çalışılmıstır.Bunu dikkate alınız.Ağırlık sehpasını alırken çok araştırdım.Özellikle Ağırlık kapasitesini (275kg) ve Şasi profil kenişliğini (5 x 7,5cm ve 5 x 5 cm).Marcy 698 ev için ideal hatta özellikleri itibariyle fazla iyi bir üründür.Bu modelin artık satışı yoktur fakat hala çok aranan bir üründür Body ci arkadaslar bunu çok iyi bilirler.Resimleri kendi resımleri olup alıntı degıldır.Ürün çok çok temizdir resımler herseyi anlatıyor.Görmek isteyen arkadaslar gelip görebılırler.Aşagıdaki linkte ilanın resımleri mevcuttur.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...irme-marcy-698-agirlik-sehpasi-45198455/detay

İstanbul dışına kargo gönderim yapmıyorum.İstanbul içi arkadaslar yada almak isteyen kişiler gelip evimden alabılırler.Sevkıyat size aittir.

Herkese Spor dolu saglıklı günler dilerim

MARCY 698 Özellikleri

Yapılabilen Egzersizler : Yukarı Eğim / Düz / Aşağı Eğim Bench Press, Military, Arm Curl, Leg Curl, Leg Extension
    Şasi: Şasinin profil genişliği 5 x 7,5 cm ve 5 x 5 cm’dir.
    Arka Koltuk Açısı: 4 farklı kademede ayarlanabilir (aşağı eğim / düz / yukarı eğim / military).
    Bar Desteği: Bar yuvalarının yüksekliği ayarlanabilir.
    Ayarlar: Bacak çalıştıran kısmın yüksekliği ayarlanabilir. Koltuk açısı ayarlanabilir.
    Minderli Bölümler: 5 cm kalınlığındaki minderli bölümler (koltuk ve sırt desteği) yüksek yoğunluktaki malzemeden üretilmiştir.
    Boya: Elektrostatik toz boya ile fırınlanarak üretildiğinden aşınmaya karşı dayanıklıdır.
    Ağırlık Kapasitesi: 275 kg
    Aksesuarlar: Preacher Curl aksesuarı ve kırık bar standarttır.
    Cihaz Ebatları: 193 x 147 x 119 cm

2. bytatto

bytatto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ilan günceldir......Fiyat değişmiştir..
    350 TL olmuştur.Alan arkadaşa hayırlı olsun inşallah...

3. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    hocam ıstanbul dışı satmıyorum demişsin fakat alan olmadı sanırım ben ıstanbuldana alamam fakat kargo vs ucretını karsılasam,????yıne de satmaz mısın??

Sayfayı Paylaş