Satılık Dunlop G-764 ağırlık sehpası(bench,lat)-Ankara

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve tylerr tarafından 28 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tylerr

tylerr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar daha önce İzmirdeyken verdiğim ilanı şimdi Ankarada veriyorum. Belimdeki sorunlar nedeniyle vücut geliştirmeyi bıraktığım için aletimi satıyorum. 2010 ekiminde İzmir barçın spordan aldım, temiz ve hasarsız durumdadır. Temel hareketlerin hepsini yapabileceğiniz ve plaka ağırlık sınırlaması epey yüksek olan bir ağırlık sehpası.Boyum 1.88 ve hareketleri rahatça yapabiliyorum o yüzden boyut sorunu kesinlikle yaşamayacağınız bir alet . Yanında 80kg kauçuk kaplı plaka ağırlık + 1,82 cm voit barımı ve 120 cm Z-barımıda satıyorum.
    ***Fiyat hepsi bir arada 400tldir, pazarlık yoktur.
    Ankara içerisine satılıktır. Çankaya-Birlik Mahallesinde oturuyorum. Almak isteyen arkadaşlar evden teslim almalıdır. Sadece 3 yerinden demonte edilip araca sığacak boyuta getirilebiliyor, böylece tekrar montaj sıkıntısıda ortadan kalkıyor. Dileyen arkadaşlar için daha sonradan resimde koyabilirim. İlginize teşekkürler.

Ürünün linki: http://ecom.finspor.com.tr/dunlop_g7...ProductID=5822

Ürünün açıklamalı özellikleri;

• 3 seviyeli ayarlanabilir sehpa yüksekliği, Bench Press,Incline Bench Press,Decline Bench Press hareketlerinin rahatça ve doğru bir şekilde yapılmasını sağlar
    • Yapılabilen Diğer Hareketler: Leg Curl, Lat Pull Down,Leg Extension ve Squat
    • Çift yönlü makaraya sahip Lat istasyonunda, lat barı ve olympic kolu mevcuttur.
    • Gövde boruları yüksek yoğunlukta üretilmiş çelik olup kalınlıkları 76 mm’dir.
    • 180 cm ve 210 cm bar için uygun bir sehpadır.
    • Standart ve Olimpik ağırlıklar için uygun bir sehpadır.
    • Ayak koyma yerleri yüksek kalitede süngerle kaplandığından dolayı egzersiz yapaken ayağınızı rahatça yerleştirebilirsiniz.
    • Yüksek yoğunlukta imal edilmiş minder bölümleri 50 mm kallınlıktadır.
    • Destek kısımları extra dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
    • Lat bölümündeki kablolar 900 kiloya dayanıklı şekilde üretilmiştir
    • Boya: Elektrostatik toz boya ile fırınlanarak üretildiğinden aşınmaya karşı dayanıklıdır.
    • Sırt açısı ayarlanabilir.
    • Katlanabilir.
    Maksimum Ağırlık Kapasitesi
    Toplam Taşıma: 270 KG (Bar, ağırlıklar ve kullanıcı kilosu dâhildir)
    Düz Pozisyon: 160 KG (Bar ve ağırlıklar dâhildir)
    Eğim Pozisyonu: 135 KG (Bar ve ağırlıklar dâhildir)
    Aşağı eğim: 135 KG (Bar ve ağırlıklar dâhildir)

• Net Ağırlık: 47 kg
    • Brüt ağırlık: 50 kg
    • Koli Ebatları: 153 CM (L) X 23 CM (H) X 58 CM (W)
    • Kurulu Ebatları: 190 CM (L) X 190 CM (H) X 100 CM (W)

2. tylerr

tylerr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar buda resimler. Ağırlıklar satılmıştır. Yeni fiyatı yanında 182 cm voit içi dolu bar ile birlikte 250 tldir.

* Barı tutan rack in aradaki açıklığı sebebiyle çok rahat bir tutuş sağlıyor. Ayarlanabilirliği sayesinde incline ve declineda yapılabiliyor. Ayrıca ön ve arka bacak çalıştıran aparatı ve en önemlilerinden 70 kg ağırlık sınırlaması olan bir lat aparatı var. Bunu çıkarıp yerine kol aparatıda takılabiliyor

Son düzenleme: 15 Şubat 2012
  3. tylerr

tylerr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İlan silinebilir.

Sayfayı Paylaş