Sarkmalar ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cs16 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cs16

cs16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başta doğru yeremi açtım tam olarak bilmiyorum ama birşey danışıcaktım ben vücut geliştirmeye başladım aşırı derece kilom vardi 114 kilo ama ben 83'e düştüm (şükürler olsunki) boyum 178 fakat bu süreç içersinde kilo verdikçe göbek sarktı ve göğüslerde aynı şekil bunların toplanması ne kadar sürer ? Özür dilerim tekrardan yanlış yere açtı isem.

2. cs16

cs16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncel.............

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Selamlar,

Once sunu belirteyim, bu forumda "Güncel" yada "up" yazarak mesajı güncelleme uslubu yok. Biraz forumda arastırırsanız, bu tarz yazı yazmıs kimseyi bulamazsınız. Forumda daha yeni oldugunuz icin bu hataya dusmeniz normal tabi.

Sorunzun cevabına gelince; sanırsam kimse size belli bir zaman soyleyemez cunku bu surec sizin anatomik yapınızla, antrenman ve beslenme alıskanlıklarınızla cok ilgili. Siz saglam antrenmanınızı yapın, beslenmenize dikkat edin, sarkan bir sey kalmaz. Ama her sey zamanla ve sabırla.

Kolay gelsin...

4. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Korse ve nivea good bye sellulite kullanmanizı tavsıye ederım.yakın bır arkadasım 130 kg dan 75 kg ye düstü ve bunlar sayesınde çatlaklar ve sarkmalar konusunda gözle görülür bır gelisme gözlemledim arkadasımda.

Sayfayı Paylaş