sarkmalar için nasıl program?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ŞiŞman tarafından 3 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ŞiŞman

ŞiŞman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    20kilo verdim son 1 yılda ve çok olmasada yinede göğüs ve karında sarkma oldu elle tutulup çekildiğinde iyice esniyo deri normal tabi bunlar ben yine şükrediyorum bu halime sormak istediğim bu sarkmalar için nasıl bi program uygulanması gerektiği
    hergün 30dk koşu 10x3 şınav 3x8 barfiks 50x3 mekik bunu sabah yapıp akşamda 30dk yüzerek sizce bu sarkmalardan kurtulmam ve iyice sıkı bir vücuda sahip olmam mümkünmü yoksa illada salonamı gitmem gerekiyor sarkmanın boyutları önemli resim koyamıyorum ancak çok fazla degil yani ameliyat gerektirmiyor bence çatlak felan yok zaten sadece esnek deri var

2. serrori

serrori Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ankara
    bende aynı problemden muzdaribim ve bende daha kötüsü inanılmaz derecede çatlak var.normal duruşta birşey belli olmuyor ama elimle sıkıştırınca kurak tarla gibi oluyor:D bana tavsiye edilen mekik hareketleriyle birlikte su tüketimini artırmamdı.günde 2 litre civarında su tüketiyorum ve bel hareketlerine önem veriyorum.deri zamanla toparlanacaktır sadece sabır.

ŞiŞman bunu beğendi.
  3. ŞiŞman

ŞiŞman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    umarım bende ne yapıcagımı şaşırdım valla okadar kötü değil ama sonuçta sıkı bir vücudu 5 yıldır hayal ediyorum sonunda 20kilo verdim ve açıkçası hala memnun değilim

Sayfayı Paylaş