Sarkma :/

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve boğaberke tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. boğaberke

boğaberke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler. 15 Yaşında 180 Boyunda 74 Kilo bir gencim . Geçen sene bu zamanlarda 92 Kiloydum . 2-3 Aydır da kilom sabit 74 kiloyum . Dayımın spor salonunda üyeliği vardı o gitmiyordu bu vesileyle spora başladım . Her şey güzel gidiyordu spor salonu uzak olduğundan sıkıldım ama diyeti bırakmadım . Çünkü çevremin baskısı çoktu . Arada bir gidiyordum 30 dakika hızlı yürüyüş 15 dakika uzay yürüyüşü yapıyordum bir takım egzersizler haftada 1-2 kere gittim spora yani toplam antreman sayım 20 falan . Ama 1 ay full yüzdüm . Şimdi kilo takıntım var bir erkek olmama rağmen Bu kadar kilo verdikten sonra bel çevremin , alt karnımın ve göğüsümün olması benim canımı sıkıyor . Şişmanken göğüslerim çok dik ve büyüktü . Kilo verince küçüldüğünün farkına vardım . Jinekomasti olduğumu sanmıyorum ama şüphem var . Bir kaç bölgemde sarkmam da var göğüsümünde sarktığını düşünüyorum kas gibi duruyor ama yürüyünce sallanıyor . Spora tekrar başlamayı ve bir yaşam tarzı haline getirmeyi düşünüyorum . Bir idolüm de var . Ailevi meselelerden dolayı haftaya veya 2 hafta sonra başlayacağım . Derslerime adapte bile olamıyorum bu şeyler yüzünden. Arkadaşıma bakıyorum aynı boydayız o 70 kilo ben 74 aramızda dağlar kadar fark var . Sporsuz kilo verdiğim için pişmanım . Haftada 5 gün spora gitmeyi planlıyorum düzenli bir beslenme sonucunda 4-5 ay a kendimi toparlamam lazım kendimi toparlanamamış gördüğümde bu spordan biraz soğuyorum . Bana yardımcı olun :confused:kafa_kafa_

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : Sarkma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş