sarkma ve deformasyon!!!

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve licopa tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. licopa

licopa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba bir sorunum hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Daha önce sporsuz sadece diyetle 10 kilo verdim aradan zaman geçtikten sonra bu kilonun bir kısmını geri aldım ancak şu anda ideal kilomdayım .Buna rağmen vucüdumda aşırı sarkma ve deformasyonla birlikte zayıf olmama rağmen çok fazla selülitim bulunuyor artık denize giremicek haldeyim

ve malum yaz sezonuda geliyor artık bir spor salonuna yazılıp spora başlıcam bunun yanında almamı önerebileceğiniz bir supplement var mı? Gerçekten selülitlerimden ve bacaklarımdaki sarkmalardan çok rahatsız durumdayım yardımcı olursanız sevinirim ....

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    selülitleri supplement ile yoketmek mümkün değil. ancak protein alımını arttırıp, ağırlık çalışması yaparak bir miktar kas kütleni arttırısan, daha sıkı bir vücuda sahip olabilirsin.

yani, çözüm bir spor salonuna yazılıp, düzgün bir diyet programı izlemek.

umutn ve FleXoR bunu beğendi.
  3. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    selülit için her gün 1 demet maydonoz yemeni öneririm ve masaj,tabikide bunlar spora ek olarak..

4. licopa

licopa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önerilerini mutlaka denicem umarım bir faydasını görürüm

5. fly88

fly88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar benimde sıkılasmayla ilgili sorunum var 2 ay önce spora basladım hafta da 4 gün gidiyodum ve gittigim günlerde 15 dk saunaya giriyordum 60 kilodan 53e düstüm.ama bacaklarım acayip gevsedi.selülitlerimde bayaga var 15 dk cross yapıyorum suan ve aletlerde 15 kilo ile 3.15 calısıyorum.ama spordan sonra bacaklarım şisiyor agrı oluyor acaba fazla mı calısıyorum sauna ya da 1 gün giriyorum .nerede yanlıs yapıyorum acaba bu görüntü cok moralimi bozuyor??aslında 50 kilo olup sıkı bir vücut istiyorum selülitler olmadan:((

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Spor sonrası soğuk duş ağrılarını azaltacaktır.

Sayfayı Paylaş