sarkıklarım için

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve mer-ay tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mer-ay

mer-ay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    alanya
    ben diyetisyene gittim aldığım listeye bir hafta uydum sonra sıkıldım çünkü her an her şeyi bulmak çok zor oluyordu. bende her gün yürümeye başladım.1-2 gün sonra dönüşte koşarak gelmeye başladım tam 1 saat sonra evimde oluyordum tekrar eve gelince evde de mekik ayak hareketleri vs yaptım. bol bol su içtim aslında yememde pek bir şey uygulamadım ama cayda şekeri bıraktım ekmeği kestim bilinçlendim sadece. (1.58 boyum)67 kilodan 53 kiloya düştüm 2-3 ay içinde .sadece sporla bu kiloların gitmesiyle neden bilmiyorum bacağımın üstündeki kısmında yani kalça oluyo heralde**oralarda sarkma oldu . ayriyetten fazlalık taşıyorum ve bu çok sinirimi bozuyor. otururken filan yanlara dağılıyor öyle çok değil ama ben takıntılıyım ne yapmam lazım ek olarak? belimden yukarısı incecik kaldı kemiklerim çıktı ama belden aşağısı kalın sarkıklarım ve birazda basen var.özellikle sarkıklarım sadece orada var baska bir yerde yok doğru düzgün bir pantolon bile almak istemiyorum bu yüzden. lütfen bana fikir verin kafayı yemiş durumdayım.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bacaklar için ağırlık çalışması yaparsanız, vücudunuz sıkılaşır. Karbonhidrat alımını da düşük tutarsanız ve kilo alıp-verme yaşamazsanız, yaşınıza bağlı olarak zamanla sarkmalar azalacaktır.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. Ivy

Ivy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sarkmalar için kesin bir çözüm yok maalesef. Genç olanlarda uzun bir zaman diliminde deri kendini biraz toplayabiliyor ama deformasyon çok fazla ise çok fazla toparlanma beklememek gerek. Doğru beslenme, spor, ağırlık egzersizleri üçgeninde iyi neticeler alınabilir, en azından benim şu ana kadar bulabildiğim en iyi çözüm yolu bu.

Sayfayı Paylaş