Sapılment Alımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve poortfolio tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. poortfolio

poortfolio Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlarımı iletiyorum. Yağlı bi vücuda sahibim. örneğin kol kaslarımı sıktığımda 6 cm civarında yağ çekebiliyorum elimle(deriyi).6 Aydır spor yapıyorum ve yağlarımın büyük bi kısmı erimiş durumda şuan.Bugun itibariyle glutamine,ccreatin ve protein aldım bunları spordan sonra tüketeğim.Bi zararı olurmu? (creatini 4 hafta kullanıp 2 hafta ara vereceğim).Bu arada 1.5 aydır her hafta 1gk yağsız et yiyorum.

Boy:1.66
    Kilo:69
    Sağ Kol:35.5
    Sol kol:34.5 tu sanırım
    Omuz:114cm
    Kanat:97cm ölçülerim bunlar

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    sapılment nedir yahu yapma gözünü seviyim

mehmetanil bunu beğendi.
  3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Kabaca bi hesapla gunde 200gr hayvansal protein aliyorsunuz.Kilonuza gore cok bile. buna itinaden glutamin ve protein almaniza gerek yok hatta beyaz eti gunluk 500-600gr a indirseniz bile olur. Performans acisidan kreatin kullanabilirsiniz.

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    hergün dememiş herhafta demiş,her gün yemiyodur sanırım 1 kg et :)

Predatel bunu beğendi.
  5. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Genelde gunluk tuketim miktari yazildigindan dolayi dikkatimden kacmis.

6. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    supplementlerin bir zarari olmaz ama sapılmentleri bilmiyorum :)

Predatel, eludem ve poortfolio bunu beğendi.
  7. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    gunde 150 gram eder oda en ıyı sartlarda 45 gram proteın eder:D sımdı kılox1.5 dusunursek genelde bu yapılıyro kılox3 yapanda var :D ben kılox2.3 lerdeyım dusun yanı yanınkısı kılox0.75 felan oluyor yanı kas nasıl gelıssın ıhtıyacı olan proteını alamayınca tabı bunun yanında ne yıyorsun baska gun ıcınd eonuda bılmek lazım ama gunde bu et harıc hep karbo alıyorsan kas gelısımı zor gıbı yanı gunde kac kalorı alıyorsun ne kadrı proteın ne kadarı karbonhıdrat onu bılmek lazım yag ve sekerde öenmlı tabıkıde. yag yakmak ıstıyorsan dusuk karbo hacım ıstıosan yuksek karbonhıdrat alacaksın prıoteın her ıkısındede aynı kılox1.5 veya 2 gram alacaksın aldıgın prptenının %80 ı dogal besınlerden olsun en az. bunun dısında daha detaylı yaz yaptıklarını acalım konuyu ıyıce

8. poortfolio

poortfolio Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Okunuşu hoşuma gidiyo ya :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:05 ----------

Öncelikle tşk.lerimi iletiyorum. sabah kahvaltıda çiftli ekmeğin 3/1 i kadar ekmek bal pekmez B.peynir,Kaşar peyniri ve az da olsa lor yiyorum.Öğrenci oldugum için 6.30 da kahvaltı yapıyorum ve 12.30 gibi eve geliyorum.150 gr.civari et yiyorum,1 tabak bulgur pilavı yiyorum ,öncesnde çorba vs. (çok az ekmekle birlikte) Akşamları ise öğle yemeğinin aynısı sadece et olmuyor.

mehmetanil bunu beğendi.
  9. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    mükemmel derecede dengesız oncelıkle vucut 3 saaten fazla ac kalmamalı eger kalırsa yag yakımı azalır. bal pekmez nedır :D sekerı 0 a ındıreceksın basıt sekerı kaldıkı ben makarnadakı yuaftakı sekerı bıle hesaplıyorum meyve bıle yemıyorum korkumdan :D sen ekmek pilav derken karboyu alıosun masallah sımdı ben kılo verıcem dıosan yag yakıcam yanı karbonhıdratı azaltacaksın kılo basına en cok 2 gram alacaksın preoteınıde 1.5 larda alsan yeter sana sekerı tamamen kes yagı tamamen kesme yag ye derken ekmege tereyagı sur degıl sakın :D besınlerının ıcındekı yaglar ve zeytınyagı kullan aldıgın kalorının en az %20 sı yag olsun. saglam kardıyo ıle de ccalısırsan bence daha uygun.

10. poortfolio

poortfolio Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiyelerini dikkate almaya çalışacağım.Karbo yu kesem gerek bunu bende biliyorm ama vücudum aşırı derecede istiyo hele ki spordan sonra fena.birde hafif bir gobegim var ,kilo verme gibi bi isteğim şu anlık yok . Amacım kollarımı 40 cm civarına getirmek ve göğüslerimi daha belirgin yapmak.karboyu azaltırsam hacim kazanablrmiyimki? bu arada spordan sonra 5-7 dk mekik vs yapıyorm. ek bilgide vereym kollarım 5 ayda 5-6 cm arttı :)

11. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Anladım kolun 35 6 cm yag var demıssın kalıyor kol 29 bende kilo verceksın sandım hacım ıstıyorsan karboyu kilo basına 5-6 gram kadar al proteınıde 2 gram al ben öle yapıoyorum forumda bır cok konu var bununla ilgili okumanı tavsıye ederım antrenman beslenme dınlenme önemli ama dogru bılgı olmadan hic bırısı bır ıse yaramaz ... O zaman hacım ıcınde sıkı bır agırlık antrenmanı yçayatlaman lazım

12. poortfolio

poortfolio Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tamam dediklerini dikkate alacağım.

Sayfayı Paylaş