SANA NE? BİLMİYORSAN SUS!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve tuna akis tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Son günlerde kafayı yemek üzereyim. 50 kiloluk insanlar geçip karşıma sen niye bu kadar yiyorsun diyor, hayatında görmediği protein tozu hakkında hertürlü bilgileri mevcut, artık yeter spor yapma diyenler. Hıyar ağası 105 kiloyum 8 yaşımda basketbolla spor hayatıma başladım 11 yaşımda yüzmeye merak sardım TEDAŞ ta yüzdüm 15 yaşımda fitness yapıyordum 16 yaşımda sporu bıraktım 27 kilo alıp ağırlık çalışmaya başladım. 97 kiloydum tekrar ağırılığa girdiğimde 85 kiloluk halim 17 yaşımda çekilmiş olan profil fotorafım. 20 yaşındayım seni ağırlık diye kaldırırım ya da akşam yemeği diye yerim. Her kafadan bir ses. Herkes ne kadar çok bilgili hiç VG yapmamış hiçbir suplement kullanmamış olmasına rağmen inanamıyorum. Protein tozunun penisin işlevini durdurduğunu bile duydum :D güldüm vay canına süt proteini meğerse testisleri durduruyormuş :D. Hepinizin başına geliyordur böyle konuşmalar. Ve elbette kaçınılmaz olan soru "ben spora başlasam senin gibi 2 ayda olabilir miyim?", ve tabiki "onlar kas değil hep tozla yapma".Protein tozunun her şeyi yaptığını sanıyorlar. günümün 3-4 saatini spor yapmakla değil oturup protein tozunu elime alıp TV karşısında yatıyorum sanarsınız. :D

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Milletin soylediginden SANA ne? :) Sen sporuna bak genc kardesim, seni ne mutlu eden yolda devam et, salla gitsin milleti

typer, Balboa7, columbu ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Var var arkadaş , dershanede futbol oynamış bir arkadaş var :D 3 senemi ne oynamış.Leg Presste 480kg bastığını idda ediyor :D eskiden 480 lbsdir o diyorum yok diyor :) 15kgde bench basıyormuş üst vücudu çok güçsüzmüş ama bacağım iyi diyor tutturdu.Hadi dedim bu tamamda protein tozu konusu açılınca onlar zararlı , sağlığımıza felan fistan bir başlıyor sonunda işte kasları onunla yapmıştır :D yav bi bitmiyor bunlar , hem supplement ne demek bilmezler , hem protein tozu nedir bilmezler ama ne zararı var diyince Harvard'da denekli 6 ay deney yapmış kadar bilgili gibi konuşurlar ulan Türkiye'de bu dediğimi yapan doktor yoktur , sen normal bir insan bilimsel sağlıkla ilgili konuşuyon deli ayar oluyom cahillere...

4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Ülkedeki profesör(!) çıkıp da " sporcular protein tozundan ölüyor kanserojen maddedir" derse olacağı budur takma kafana

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bu konuda bilgisi olmayan insanların ne dediği önemli değildir konu vücut geliştirmeyse o konuda bilgili insanların ne dediğini önemsemeli diğerlerinede evet haklısın diyip gülüp geçmelisin öyle şu şunu dedi bu bunu dedi diye düşünürsen bu dünyada işin zor zaten herşeyin en mükemmelini yapsanda illaki birileri yine konuşur

columbu bunu beğendi.
  6. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    madem o kadar iddialı arkadaşı çek spor salonuna tak 160 kg ı basabiliyorsan sana 200 tl basamıyorsan sen bana deseydin kötüledikleri protein tozu parasını cıkarırdın :)

7. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Kimsenin kalbini kırmaya, ayrıca sahip olduğun gücü ve yetenekleri kötüye kullanmaya gerek yok. Dinlemeyi bilen, muhakeme yeteneği olan ön yargılılara olabildiğince işin gerçeğini anlat, kim bilir belki birini daha kurtarırsın, adam spora falan başlar. Diğerlerine de gül geç, olgun davran, sen kazan.

Abrek Cihan, maietnigri ve Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş