Sanırım ilaç kullanmaktan başka çarem kalmadı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Utkutay tarafından 9 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Utkutay

Utkutay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Arkadaşlar daha önceleri de sizlerden birçok tavsiye almıştım ancak hala kilo alamadım kilom 51 boy 1.83 yaş 19 doktorlar her şeyin normal olduğunu söylüyorlar ve çoğu metabolizman hızlıdır orta yaşlarda yavaşlar diyor. vücut kitle indexim 15 :) tam olarak saatleri tutturamasamda mesela bazen öğlen yemeğini 12 bazen 13-14 gibi yiyorum iştahım falan yerinde ama ne yersem yiyim anında sindiriliyor anlamadım gitti hiç göbek olmadı bende hayatım boyunca anında gidiyor yediklerim ve farkettim ki azda yesem çokta yesem 51 kilodayım. Bi ara 53 kiloda olduğumu gördüm sonra fark ettim ki üzerimde mont varmış. Sonuç olarak metabolizmayı yavaşlatan bir ilaç kullanmayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nedir? eğer olumlu bakıyorsanız bildiğiniz ilaçlar var mı? Şuan için Prakten isimli bir ilaç buldum tek yan etkisi metabolizmayı yavaşlattığında uyku yapıyormuş

2. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    prakten olu gibi uyutur ama bnim tavsiyem 19 yasinda guzel besleniyosan vucuduna dokunma suan

3. Utkutay

Utkutay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Besleniyorum ama dışarıdan hiç de öyle gibi durmuyor esmer tenli olsam afrikadan getirildim sanacak millet hem body ile ilgilenmek istiyorum bu kiloyla ilgilenemiyorum orta yaşlara kadarda bu kiloyla yaşamak istemiyorum

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Doktorlar her şey normal diyorsa, yani ilaç kullanmanı gerektirecek bir şeyin olmadığını söylüyorsa, sen burada kimden reçete yazmasını istiyorsun?

Doktor yazmamış, buradakilerin sağlığın konusunda doktordan daha bilgili kişiler olduğunu mu düşünüyorsun?

Yapma!

Muhtemelen sen fazla yediğini düşünüyorsun. Ama sandığın kadar fazla yemiyorsun.

Kilo alma olayı basitçe; yaktığından fazlasını alırsan kilo alırsın.

Önce alman gereken kaloriyi bul. Aşağıdaki linkte bilgilerini girerek bulabilirsin.

https://gunluk-kalori-ihtiyaci.hesaplama.net/

Ben senin yerine yaptım. Az hareket edip, hafif egzersizler yaptığını varsayarsak 2200 kalori almalısın.

Daha sonra kaç kalori alman gerekiyorsa o miktardan 500 kalori daha fazlasını tüketeceksin. Yani; 2200+500=2700

Google a 2700 kalorilik diyet yaz. Çıkan sayfalardan kendine uygununu seç. Ve o diyeti uygula.

Eğer iştahın yoksa kilo aldırıcı yani weight gainer alabilirsin.

Kaba bir izahla, böyle kilo alırsın.

doxux ve Pink Zeppelin bunu beğendi.
  5. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    muhtemelen gün içinde yediğin tüm kaloriyi burda tek öğünde yiyenler var , sağlık problemin yoksa ve kilo alamıyorsan az yiyorsundur bu kadar basit.

Sayfayı Paylaş