Sanırım ilaç kullanmaktan başka çarem kalmadı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Utkutay tarafından 9 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Utkutay

Utkutay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Arkadaşlar daha önceleri de sizlerden birçok tavsiye almıştım ancak hala kilo alamadım kilom 51 boy 1.83 yaş 19 doktorlar her şeyin normal olduğunu söylüyorlar ve çoğu metabolizman hızlıdır orta yaşlarda yavaşlar diyor. vücut kitle indexim 15 :) tam olarak saatleri tutturamasamda mesela bazen öğlen yemeğini 12 bazen 13-14 gibi yiyorum iştahım falan yerinde ama ne yersem yiyim anında sindiriliyor anlamadım gitti hiç göbek olmadı bende hayatım boyunca anında gidiyor yediklerim ve farkettim ki azda yesem çokta yesem 51 kilodayım. Bi ara 53 kiloda olduğumu gördüm sonra fark ettim ki üzerimde mont varmış. Sonuç olarak metabolizmayı yavaşlatan bir ilaç kullanmayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nedir? eğer olumlu bakıyorsanız bildiğiniz ilaçlar var mı? Şuan için Prakten isimli bir ilaç buldum tek yan etkisi metabolizmayı yavaşlattığında uyku yapıyormuş

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş