Sanırım Database şişti..

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve BaBe ShaQ tarafından 25 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. CENTAUR

CENTAUR Guest

Şu anda mesajı gönderdiğim saatlerde müthiş yavaşlıyor forum, aslında bugünlerde hiç böyle yavaşlamamıştı ben pazartesi veya perşembe gününden sonra daha hızlanır diye düşünmüştüm hepten yavaşladı, aslında bugüne kadar süperdi diyebilirim, önceki hali daha iyiydi belkide ben akşam saatlerinde girdiğim için böyle sorun yaşamıyordum, tekrar problem çıkarsa veya düzelirse bildiririm buraya.

Sayfa görüntülenememesi, yenile deyince hiçbir gönderme metodu seçilmedi olayı bendede oluyor.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    evet atnı sorunaları bende yaşıyorum. sayfa sçılım hızı baya bii düştü. beklemek zorunda kalıyorum....önceleri daha hızlıydı.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bugun hosting sirketi bir email göndermis (surftown)

Server istatiklerine göre, sizin sitenizin normalin disinda fazla trafik kullandigini göstermistir. Bu trafik nedeniyle serverdaki diger müsterilerimizin siteleride yavaslamistir, bu nedenle kontraktimizda yazdigi gibi 30 gün sonucunda anlasmamiz fesh edilecek.

Bu sirket simdiye dek yavas oldugunu inkar etmistir, en son dün cevapladiklari mesajlarinda "Bizde 0,5 ile 1 sn. icinde sayfa görüntüleniyor" demislerdi.

Ve bu sabahda yukarida belirtilen mesaji gönderdiler. Bu olan olaylar forumu git gide büyüdügünü gösteriyor tabiki, ayni zamandada normal bir hosting sirketinde artik trafik alamayacagimizinda anlamina geliyor. Bu nedenle yine isbasina gecip yeni serverlara tasinacagiz. Gelecek hafta yurtdisina gidecegim icin ancak; 8-9 nisan arasi bu islerle ugrasabilecegim.

Bu sorundan dolayi üzgünüm umarim biraz disinizi sikarsiniz.

Saygilar.

4. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    n'apalım sıkcaaz gayrı. gülü seven dikenine katlanırmış.... :)

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Dikende olsa ısırgan otuada olsa katlanırız, dün akşam itibariyle yine hızlıydı forum şu an çok güzel jet gibi, demekki zaman zaman trafik tıkanması gibi bişey oluyor.

6. ll_ultraslan_ll

ll_ultraslan_ll Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğğğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bi sorum olcak :) bu kendi vücut resimlerin bölümünde baya üyenin ekledikleri resimler yerine çarpı çıkıo napmam lazım sorun ne :?

7. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Resimler kaldırılmış ya da bandwidth'leri dolmuştur. Resimlerin sahipleri tekrar yüklemedikleri takdirde görülemezler.

Sayfayı Paylaş