sanırım bırakıyorum...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve niemand tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    senin verdiğin örnekteki adamların vücudunu kızların beğeneceğini düşünüyorum ben:)
    aslında bence olay daha çok definelik ve orantıyla alakalı.
    bulk 40 cm kola iğrenç diyen bir kız define olmuş 37-38 cm parçalı kolu beğenir diye düşünüyorum.
    ikincisi de orantı bence, kas grupların büyüklüklerinin orantılı olması lazım. öyle göğüs ufak kalmış kollar almış başını gitmiş filan bence de hiç hoş olmuyor.
    bu orantıyla ilintili olarak boy da önemli, şimdi 1.70'lik adam gidip 130cm omuz yaparsa ne kadar estetik olsa da omuzları, vucuda bir bütün olarak baktığında fazla kalın gözükür ve bence beğenilmez. tekrar söyluyorum bunlar genelleme öyle de beğeneler de mutlaka olur o ayrı.
    para konusunda aynı fikirdeyiz .:p

Azi, rockybalboa7 ve Predatel bunu beğendi.
  2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben sizden baya küçüğüm fakat şunu söyleyeyim nişanlınıza nedenini sorun yani gercekten cevabını versin cunki sizde neden böyle yaptıgını bılmıyorsunuz ozamanda daha karmasık bır hal alıyor cunki hem sizi kızlardan kıskanıyor olabilir , hemde cogu arkadasın dedıgı gıbı sızı kullanmaya baslıyor olabılır.Ben olsam herseyı detayına gore ogrenıp ona gore hareket ederdım.

3. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    neden komple bırakıyorsunuki ? antreman şiddetini ve günlerini azaltıp , yaptıgın vucudu koruma amaçlı devam etsin olmazmı ?

4. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Bütün kadınların ortak özellikleri bizi biz yapan özelliklere aşık olup sonra bu özellikleri degiştirmeye çalışmalarıdır.(alıntı:kaybedenler kulübü)

Azi bunu beğendi.
  5. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ne alaka :D Yani bu konuyla .

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    para konusunda aynı fikirde olmamız güzel[​IMG] evet vücut bir bütündür her bölgeye önem vermeliyiz bunda aynı fikirdeyiz [​IMG] yalnız çok yakışıklı karizmatik fit vücutlu erkekle ciddi ilişkiye başladıklarında nişanlılık evlilik gibi aldatırmı diyede düşünürler buda bir gerçek ha beğenirler tabi orası ayrı bayanlarla sohbet ettiğimde bana öyle söylediler hanımefendilere göre çok yakışıklı karizmatik birde kaslı olanlarımız havalı oluyormuş[​IMG] sözün kısası evlilikte tip boy kasdan çok paraya birde kişileğe bakarlar istediğim hayatı yaşatabilirmi gibi şeyler düşünür çoğunluğu

Predatel, Azi ve Karakaş bunu beğendi.
  7. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen yanlış anlama ama nişanlın göbekli olsun benim olsun felsefesiyle yaşayan tipik bir Türk kızı,

Yanında pasif kalacağından ve kendine güvenmemesinden kaynaklanıyor bu tepkisi sende sorun yok yani, aynısı benim de başıma geldi arkadaşken heryerimi elleyen kız sevgili olunca çok iğrenç oldun, bırak artık falan sürekli eleştirmeye başladı, sonunda dayanamadım onu bıraktım, kendi koca poposunu, buruşuk karnını düzeltmesi gerekirken( ki ben onu öyle kabul ettim asla eleştirmedim) benim vücudu mundar etmeye çalışıyor ve Türk kızlarının %99 u böyle, hepimiz dert ortağıyız bu konuda

Trapez yerine göbeği geliştir bakayım hoşuna gidecekmi

Son düzenleme: 22 Mayıs 2012
    Akay, rockybalboa7, Turkhero ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. niemand

niemand Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    12
    yorumlariniz icin hepinize ayri ayri tesekkur ederim arkadaslar.
    @serkan1984'ünde yazdigi gibi, birakiyorumdan kastim agir basmayi, daha da ileri gitmeyi birakiyorum. bu zamana kadar ne yapabildeysem daha otesine gecmeycegim. dusuk agirlik cok tekrar, direnc ve guc antrenmanlari, kardiyo agirlikli devam edecegim. belki salonu haftada ikiye dusurup hali sahayi iki gune cikarmak gibi durumlarim olabilir. bakalim gorecegiz...

Meseleye herkes farkli acilardan bakmis. Nisanlimin kendine olan guvensizliginden, beni kaybedecegi ya da rakiplerine karsi mucadele edecemeyecegi, hatta beni gercekten sevdigine inanmadigini soyleyen arkadaslar olmus. Yorum yapmislar sagolsunlar. Onlar da kendilerince haklilar, ne beni ne de nisanlimi tanimiyorlar, seklimizi semalimizi,gecmisimizi, paylasimimizi bilmiyorlar.

Soyle izah etmeye calisayim. Bu zamana kadar kimle ciktiysam hep kilo limiti koymusumdur. Misal 55 i gecme 50 altina dusme gibi. Nisanlimi seviyorum ve karsiligindan da zerre kadar suphem yok, suphem olsa evlenecek olmazdim... Nisanlim su anki kilosundayken de, 70 kilo da olsa ve hatta 100 kilo da olsa severim onu. Ancak sadece severim, vucud olarak bana cazibesini yitirir.

Bir de anlatmaya calistiklarimi onun gozu ile degerlendirin. Biceps 35 iken gozune batmaz, 40 olunca batar. Bir algi ve begenme meselesi yani bu neticede. Benim vucudum uzerindeki hakkini da dusunursek, dedigine uymak, artik cok da zorlamamak gerekir diye dusunuyorum.

Azi bunu beğendi.
  9. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Alakası şu; arkadaşla ilk tanıştığında zaten sporcu olduğunu biliyormuş ve böyle birini sevmiş sonrada değiştirmeye kalkmış (biraz kapasiteyi zorlarsak anlamak çokta zor değil)

10. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Nişanlısı onun sporunu kiskanmamiski.sen olayın anla sonra konus

11. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    özür dilerim...

Ria, serkan1984, Azi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Tabiki oyle ama sunu unutmamak lazim. Kadinlar cok degisik varliklar. Benim olayi gorsellige indirgememdeki sebep onceden oyleimis de sonradan boyle olmus muhabbeti idi. Baska bir sebep te goremedim.

Iliskiler genelde ironi ustune kurulur. Kadinlar soyler yok erkek boyle osun , yok sigara icmesin vs.. ama asil istedikleri farklidir. Agizlarindan cikanlar ile pratikte yaptiklari bir biriyle ortusmez. Yani ne istediklerini aslinda kendileri de bilmezler...

Soyle bir dusunun bir partidesiniz veiceride iceride guzel bir kizvar(idare eder degil) genelde erkekler diger kizlara yonelirler cunku oteki guzeldir zordur banabakmaz gibi dusuncer ama digerleri kolaydir... Sonra da oteki kizimiz dusunmeye baslar ben yeterince guzl degilmiyim diye, niye herkes digerleri ile ilgileniyor diye ama aslinda kolay olan olur...

Anlatmak istedigim olay tamamen psikolojik ve bunu ironi ortaya cikariyor. Yarin obur gun cok saldin kendini biraz spor yap da diyebilir.

Simdi diyebilirsiniz kadinlar uzerine mastir mi yaptin diye :) Hayir ama bazi seyleri anlayabilecek kadar cok kiz arkadasim oldu ve bu yuzden de cok iyi yalan soylerim mesela karsi cinse.

Ben sizin birbirinize olan sevginiz hakkinda yorum yapamam ama (kendi adima konusuyorum burda) o benim haytim olmayacak sadece benim olan hayatin icinde kendine yer bulacak ve bu hayati benimle paylasacak. O , beni olmasini istedigi kisi oldugum icin degil BEN oldugum icin tercih etti ve onun olmasini istedigi kisi olmam beni ben olmaktan cikarir. Bu da iliskiye yansir ve o iliski de saglam temeler uzerine kurulamaz

Benim dusuncem bu yonde ...... Sakin kendi iliskinizle kiyaslayip uzerinize alinmayin bu konuyu.

Size hayatta mutluluklar dilerim ;)

Ria, Azi, Akay ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Predatelden mükemmel bir yorum daha:) kadınlar yakışıklı fit vücutlu erkekleri kıskanır bir bakıma onların havalı olduğunu düşünür bana bakmaz baksa bile peşinde binlerce kız vardır kesin aldatır diye düşünürler tıpkı bizim çok güzel bir kız görünce yahu bu kız bana bakmaz falan dememiz gibi kolay olan elinde tutacakları adam en basitinden kel göbekli yakışıklılıkla uzaktan yakından alakası olmayan tipler soruncada yahu bunun neresini beğendin diye aşk meşk derler olayı geçiştirirler yoksa örneğin Nick Auger yada Zyzz nin fiziği iğrenç değil spor yapmış bir insanın vücudu idealdir yapmamışınki değil çünkü spor yapan insan emek harcamıştır Arnold Schwarzenegger yada Jay Cutler gibi pro bodycilerde aslında aynı dünyadaki göbekli kel yada sıska zayıf insanlardan çok çok daha iyi görünüyorlar

Son düzenleme: 23 Mayıs 2012
    Predatel bunu beğendi.
  14. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Soyle bir de resim

Yazan:Тренирай! Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед

Tercume: Calis! Hic kimse ilk goruste karekterine asik olmayacak

Rocky bu da gorsel bir yardim :)

Ekli Dosyalar:

Ria, Akay, Azi ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  15. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bendede buna benzer bi sorun var. Sevgilim bu sporu yapmamdan hiç memnun değil, kötü gözüktüğümü söyleyip duruyor,oysaki önemli olan benim kendimi beğenmem.Dışarıda dar t-shirt giyip gezmemi sevmiyor,yakışmıyor diyor.Şimdide bodruma tatile gidicem onun için küstü ve konuşmuyoruz anlam veremiyorum. Bundan tek anladığım kıskançlık.

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle kıskançlık fit bir fiziğin olduğu gerçek dar t-shirt giyip diğer hanımların dikkatini çekiyorsun bodrumada tatile gidincede oralardada hatunlarla tanışıcağını onu aldatıcağını düşünüyor doğal olarak yoksa kötü gözüktüğün iğrenç olduğun yok zaten kötü gözüksen bodrumada miami sahilinede gitsen ses çıkarmazdı dar t-shirtte giysende ses çıkarmazdı durum budur alışmak lazım artık

Suçicek bunu beğendi.
  17. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Aynen dediğin gibi dostum.Ben alıştım artık oluruna bıraktım herşeyi.Baktım böyle canımı sıkmaya devam ediyor,ayrılır başka birini ayarlarım bu kadar basit =)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  18. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    saç konusundan yola çıkmak gerekirse şayet.:)kızlar hep duymak istedikleri şeyleri söylemeni beklerler..bende bunu düşünmüşümdür hep.saçımı kestireyimmi diye sorar kestirme dersin ama kestirmek istiyorum der.kilo ver desen veremiyorum veya sen beni beğenmiyorsun der..ama bi şekilde genede onlara saygı duyuyoruz..fakat bu saygı karşılıklı olmalı diye düşünüyorum.

19. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    Sonunda yazdığın gibi mutsuz olucaksan nişanlınla oturup bunun senin için cidden sadece bir uğraş olmadığını ne kadar önemli olduğunu içtenliğinle anlatmalısın.Eminim ortak biryere ulaşacaksınızdır

20. pekdemir06

pekdemir06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    valla kızları anlamak zor. benim bi arkadaşımı da fazla kaslısın diye kız arkadaşı terketmişti. ilk tanıştığında da kaslıydı ama çok fazlalaşınca terketti... ayar ne bilemiyorum. kızlar muamma...

Sayfayı Paylaş