Sample Steroid Stacks - Anabolics 2006

Konusu 'Türkceye Çevirilen Yazilar' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 7 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    ---Örnek Kür İstifi-Yığınları--- "stacks" 'ın tam güzel türkçe anlamını bulamadım, şimdilik...

"Başlamadan önce, bir notum var, yasal uyarı sayılır..."

Not : 7 Önemli Husus

1. Bu kür örneklerini yazsam da, kür tavsiyesi değildir!...
    2. Bilgi-amaçlı, bu güzel bilgi platformunda, aynı, bodybuilding.com'daki kür örneklerinin yazılma şekli ve amacı gibi..
    3. Herkesin kendi sorumluluğu kendine ait olmalı...
    4. Doktor gözlemi ve gerekli testlerin yapılması ve ayrıca kür terapisi önerilir...
    5. Ayrıca, "Dertleşme" bölümündeki, "Kas Katilleri" yazımı okumadan kürlerin altına girmeyin, derim...
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=6818
    6. Gene ayrıca, "bu kür nasıl?" veya "bu da benim kürüm" tarzı mesajlarınızı lütfen bu başlığa yazmayınız. Bunların yeri, forumdaki "Anabolics Steroid" bölümüdür.
    7. Ayrıca, "terapisiz" kür, kür değildir!. Kür'ün amacı; zararı minimize etmek + faydayı maksimize etmektir. Yani, Zarar Minimizasyonu ve Fayda Maksimizasyonu! :!: ay, sanki, iktisat-ekonomi dersi gibi oldu... :lol:

şimdi, başlayabiliriz... ;)

gainn bunu beğendi.
  2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    giriş...

***kitapta, toplam 16 kür var...
    7 tanesi "beginner" seviyesinde, yani "başlangıç-çaylak" için... veya "az ve öz" diyenler için... :)
    kalan 9 tanesi, "intermediate" ve "advanced" seviyesi yani orta ve ileri seviye... ; 3 tanesi "Pro Level" yani yarışmacı kürü...
    *bir de, Andreas Münzer'in son kürü, ÖLÜM kürü var!!!... :shock: :eek:
    *bir de, 22 haftalık, "Super-Blitz Lean Mass Cycle" - "Süper-Ani Saldırı Yağsız Kütle Kürü" var... Büyük ve yağsız olmak için favorim budur! :D ama, uygulamak için, birkaç seviye geçmek lazım... :!:

gainn bunu beğendi.
  3. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    İlk kür :

*Seviye : Beginner ; Başlangıç...
    *Tarzı : Mass Builder = Kütle-ölçü yapıcı (çevirenin notu; "Lean Mass" değil, yani, arada, birazcık su ve yağda karışıyor-kas kütlesinin yanına, yani tam bir bulk, -anapolonlu,trenbolone'lu-testo'lu kürleri saymazsak. :) )
    *İsim-ilaçları : Deca / D-bol (dianabol :) )
    *Süre: 10 hafta
    *not : Pct veya terapi yazmamış, genelde bir-iki tanesi dışında belirtmemiş, ama bu demek değildir ki; terapi yapmayın!...

*İçindekiler :
    100 tablet "Methandrostenolone" ,10 mg'lık tabletlerden..
    10 mL vial(küçük ilaç şişesi) Deca 300mg/mL (ç.n; evet yanlış duymadınız! ; 1 enjeksiyonda 200 mg değil, 300 mg Deca var-yeni çıkarmışlar-ama tr'de yok, tabi...)

*Yorum : Bu, ilk baskıdaki, Deca/D-bol karışımının, modifiye edilmiş versiyonudur. Deca dozu artırılmıştır, yeni 300mg nandrolone decanoate ürünün yansıtılması. Bu steroid'in 50 mg'lık versiyonu, şimdilik, Mexikalı veteriner steroid, çok düşük talebi var. D-bol dozu, 10mg'lık, 100 tablet'lik olanından ayarlanmış... (ç.n; nedense, diğer kürlerde, daha anlamlı yorum yapılmışken, buradaki bana biraz gereksiz-eksik geldi, ama, neyse, çevirelim-ilk kür... veya; işte; ne az-ne çok, az ve öz Deca/D-bol...)

*Kür:
    1-10 (10 hafta boyunca) haftada 300 mg Deca-Durabolin
    4-10 (7 hafta; 4.haftadan başlıyor!) günde 20 mg Dianabol

*Ç.n : Gayet etkili ve az zararlı bir küre benziyor, özellikle terapi ile birlikte; örnek; günde 1 tane 10 mg nolvadex veya özellikle günde 2-3 tane olaraktan 300-600 mg Silymarin ile birlikte!... Yani, bu kürden memmun olmazsanız, bence, içinizde birçok kas katili besliyorsunuz, demektir... PCT-post cycle therapy-kür sonrası terapi istiyorsanız, "mod Despo" 'a sormanızı öneririm; https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3893&highlight=pct

batgun ve gainn bunu beğendi.
  4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Steroid Stack'i Türkçeye en uygun olarak, steroid kombinesi olarak çevirebiliriz, birden çok steroidin bir arada kullanılması anlamına en uygun çeviri bence bu, tabii kombine kelimeside combine kelimesinden geliyor, ve o ingilizce kelimede kimbilir belkide başka bir dilden geliyordur, ama genede iş görür :)

5. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    Dianabol ile ilgili notum...

***Ek; Ben, Dianabol'u genelde, tercih etmem. Çünkü, sonuçta, içersinde, 17 alpha-alyklated maddesi var, yani karaciğer toksitesi olabilir ve ayrıca, çok su tutucu, yani sadece kas değil su, özellikle, bir de, kas katiliniz varsa, kürü bıraktıktan sonra (ki bırakmak zorundasınız, en azından 1 ay ara vermek zorundasınız) çok da uçucu olur, yani kazandığınızı kaybedersiniz ayrıca bir de, zararları eklenir bu hezimete, üstelik, bir de terapi yapmamışsanız... :!: :!: :!:
    *AMA, bu kürdeki -ilk kürdeki-, dianabol dozu, o kadar da çok gözükmemekte, yani, eğer, derseniz ki; ben karaciğer-böbrek testlerimi yaptırdım, nolvadex'imi ve silymarin'imi hazırladım, ve de çok yüksek dozda almayacağım ve ayrıca kas katilim yoktur derseniz; Dianabol'u haketmişsiniz demektir! ;) zaten, siz de almazsanız, kim alacak? Veya kimse almasın o zaman! :)

*Ayrıca, bu hafta, kitaptaki, 1-2 kürü ekleyebilirim... saygılar... 8)

*evet, Karasan Abi, kombine lafı fena değil, ne de olsa, combination'dan gelse de, ama "Steroid İstifi" lafı da fena gelmiyor bana, balık-hamsi istifi gibi... :lol:

gainn bunu beğendi.
  6. pitbullteam

pitbullteam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ve Motosiklet
    Yer:
    İstanbul
    stack yani ingilice dil anlamı yığın üst üst materyallerin kombine edilmesi yani biz bunları üst üste hepsini birleştirerekmi kullanıcaz yada içinde stack şeklinde ürün olanlarımı kullanıcaz ben anlayamdım. birde bu yazan ilaçların zararları aşikar deniyor peki estandron denen bir ilaç var onunla dodex kullanımı hakkında ne diyorsunuz...

7. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    o degil de kitaptan yazi dizisi gibi acilmis devami gelmemis, cevirisi zaman aliyor herhal...

8. mimarbey

mimarbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    taner
    Yer:
    bursa/kestel
    ne güzel yazılıyo bu konuda birsürü yazı da kimden alıcaz bu işi bilen hangi doktor kontrolunde yapıcaz (bursa için)
    hem dianabol madem su tutuyo deca da su tutuyosa yanında neden kullanılıyo ve bi kac gunde geri weriliyorsa ölçü düşüyosa 1-2 ay boyunca kullanıp neden karaciğer derdine düşüyoruz ve daha detaylı kime sorucam BURSADA yaşayan bi arkadasımız yokmu yardımcı olacak yüzyüze görüşecek. demek istedigim sanki amerikayı yeniden keşfetmeye çalısıyorum
    herkese iyi ve dogru calışmalar

9. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    sayın arkadasım turkıyede profesyonel olarak kur duzenleyen doktor yok benım bıldıgım.cunku turkıyede spor doktorlugu olayı yok.
    mıllı takımlardakı bazı arkadaslarım var onların kurlerını antrenorlerı duzenlıyor.ve kusura bakmasın kımse anternorlerın kurlerını bır gorsenız sasırırsınız.arastırmadan bılımden cok uzak amactan uzak kurler.bu ıs ıcın ararstırma yapacaksın.ve turkce yok yabancı kaynaklardan .cok arastırma cok okuma ıle bır seyler ogrenıp sonra kendın yorumlayacaksın.forumda bır kac arkadas bu konuda cok guzel msgları var arastırıp okumanı tavsıye ederım.deca, dıanabol evet su tutar ama kasta kazandırır.daha degısık ılaclarda var artık pıyasada am bence su resımde gorulen sen ısen ıyı bır vucudun var.bozmanı tavsıye etmem
    saygılr dılerım.

Sayfayı Paylaş