Salonunuzu Tanıtın!

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve sarc4stic tarafından 31 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    ya arkadaşlar sizinkiler harbi salonmuş hele despo nun koyduğu resimlere dicek yok!!!siz benim çalıştığım salonu görseniz eminim halimize acırdınız hemde aylık 40 ytl belki normal bi fiyat gelebilir ama salona göre acaip fazla bi fiyat aslında.kış aylarında antreman sonunda azımız yüzümüz pas içinde kalıo,alet desen bir iki parça bişey ve çook eski...

2. mahoni1987

mahoni1987 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ankara dikmende ismi dived 30 ytl aletler eski ama fena değil civardeki arkadaslara tavsiye ederim.

3. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Sitesine ilk girdiğimde çok etkilendim, çok özenle hazırlanmış bir site. Web sitesi bu kadar özenliyse kesin hocalarıda çok ilgilidir dedim, gerçekten öyleymiş. Daha önce vücut geliştirme salonuna hiç gitmemiştim ama şimdi Champion'da başladım. Başlayalı 3 hafta oldu ve çok memnunum.

Teşekkürler.

4. selçuk aydın

selçuk aydın Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor salonu işletmesi ve anrenör
    Yer:
    istanbul
    bu da benim salon ve şampiyonlarım

oturanlar emekli subay İbrahim abi ve eşi (sol tarafı felçlidir)ailece spor yapıyorlar.Sağ baştaki siyah tişörtlü Yedi Bela Hüso sol taraf felç.Yanındaki Takan.Onun yanındaki içimizdeki yunanlı M.Yüksel.Parmakları romatizmadan kapanmıyor,ayrıca bacaklarda varis var.Ben ve yanımdaki de Cem.İçimizdeki tek sağlam adam.Onun yanındaki mühendis Kemal.Kismi felçli.
    Resimde olmayan birde Sefa abimiz var.Kendi deyişiyle 140 okka geliyor.Eski güreşçilerden.90 kg. ma düşerse Görkem bodyi bırakır valla![​IMG]

Geçenlerde İbrahim abi kızmış,ben İMF,MDF,HSD tanımam buralar benden sorulur deyip bastonu kaptığı gibi dışarı fırladı.Aman paşam yapma etme bunlar zamane gençleri,olur böyle şeyler dedik bir şişe de soğuk su verip oturttuk.Memleket darbeden döndü valla.Yoksa euroyu 4.mily.dan zor alırdınız.
    Hsd ,bırak ilacın ucuzunu pahalısını ben bu canavarlardan suyun parasını bile alamıyorum.
    Şaka bir yana,bu insanlara değil,elinde imkanları olupta spor yapmayan gençler acıyorum.Haydi herkes spora!

backfire, Sedif ve BOSNAK bunu beğendi.
  5. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    Karşıyaka /Bostanlı Body Slim 'e devam ediyorum gereken herşey var bakımlı kalabalık değil,geyik desen süper 6 aylık 200 kağat veriyorum tek eksiği dün aksam tartılırken baskül bozuldu 0.1 ton olmamdan herhalde

6. [FaDetoBLaCK]

[FaDetoBLaCK] Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw kadıköy boğaya yakın bi yer warsa söleyin de ben de oraya gidiyim...kurs dönüşü güsel olur :))))

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Noterin oradaki yokuştan yukarı bahariyeye çıkarken sağda Şahin var hem de ucuz bir yer.

8. [FaDetoBLaCK]

[FaDetoBLaCK] Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar başka boğanın oralarda filan önereceğiniz salonlar warsa iyi olur...orda kursa yazıldım ordan çıkıp body e igitmek istiyorum..şimdiden saolun

9. Allways

Allways Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    wien
    Benim calistigim salon oldukca buyuk bir alana sahip saunadan plaj voleyboluna kadar hizmetleri var sabit ucret 75 euro tabi bu salon sadece 1 tane degil yaklasik 10 kadar subesi var istedigine gidebiliyorsun ben link veriyorum bir bakin isterseniz nasilmis.

http://www.clubdanube.at/cd_index.php?P=19 bu benim devamli olarak gittigim salon diger salonlar assagida ki linkte

http://www.clubdanube.at/cd_index.php

10. kizilseytan

kizilseytan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    salon moskovada 6 ayligi 500 usd cok buyuk yer olmasina ragmen yaz donemi oldugu icin bos yer yok salona gelenlerin %70 bayan
    hoca esliginde calismak isterseniz ders basina 35 usd hocalarla calismayi genellikle bayanlar seciyor (keske hoca olsaydim)

http://www.fitness.ru/clubs/showclub.phtml?ClubID=7

11. spyhunter

spyhunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    insan istiyor 30-40 lira hadi bilemedin 50 lira maksimum verip evine yakın bir yerde salona gitmeyi, çünkü sadece salon parası ile kalmıyor iş, supplement paraları falan derken buluyor baya.
    bahçelievlerde otururken 30 lira veriyordum, kozyatağına taşınınca 50-60 verdim geçen sene.
    şimdi de 80 küsür olmuş salon, indirim de yapmıyormuş 3 aylık vereyim diyorum yok diyor
    bayadır gitmiyordum salona çok ara verdim.

bu civarda(kozyatağı) bildiğiniz bir salon var mı ortamı iyi olsun yeter, çalışmak için şevk gelsin aletler eski olsun sorun değil eski aletlerle daha iyi idman yapılıyor..

12. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bizde herşey paslı ve aletlerde kırık gibi hep onun dışında 70 milyon :( ve ben ölsem kimsenin haberi olmıcak havasında mecidiyeköyde iyi biryer bilen varsa nolur yardımcı olsun bana verdigim paraya deger valla

13. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    heheh bende tam onu solicektim bu sene full time burdaydım ben yaf son mart ve nisan haric mart ve nisana aylık 10 dolarlık bi mekan buldum para bittigi için orda calıstım geri kalmıs bi yerdı ama ısımı gordu..AMA ANTALYADA simdi GEM'S de calısıorum fotoları elımde yok ama cok saglam yer cok sevıyorum...cok modern..kucuk olmasına karsın her ıstegınıze cevap verıo kı erhan hocamda sagolsun cok destek verıyor ve moskovada kı gb paralı degıl ucretsız :lol:

14. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bende burayı buldum leventte hem temiz hemde hoca olarak Gurbuz Tansever var forumdan baktıgıma göre iyi bir hoca buraya yazılıcam gelecek ay
    http://www.veges.com.tr/hizmetler.htm

15. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    ben ankara spor med söğütözüne gidiyorum ama salon her geçen gün kalitesini yitiriyor ilk üye olduğumda çok iyi bir salondu tabi süslü aletlere kandık

hala oraya gitmemim tek sebebi ulaşım kolaylığı ve otopark sorunu olmayışıdır.

ankarada bir bilgin vardır mithatpaşada nakardaki sporcuların hepsi o salondan çıkmadır diyebilirim birde eski federasyon başkanının salonu vardı maltepede hala dururmu bilmiyorum

16. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    ankara da bir de saura spor var hemen bilginin altında bu işi ankarada yapıpda adını bilmeyen hemen hemen yoktur.benimde favori salonum(zaten orayı çalıştırıyorum) geniş ve ferah...2 katlı...aletlerin biraz bakıma ihtiyacı var onun dışında hemen hemen tüm aletler var...

17. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    saura iyi güzel de bi ara bakmıştım çok kalabalıktı.her türlü alet var olmasına varda şöyle adam akıllı çalışan 3 kişi olsa kilolar yetmez gibi geldi bana.ben bahçelide kama derim başka bişi demem.olympik bench sehbasını öpesim gelir her göğüs antrenmanında.kalabalıkta değildir.kıl-tüy adam pek barınamaz.'zayıf naber lan' dediğin adam 1 yıl sonra 100 kg la bench yapar.inanamazsın

18. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Küçükyalı "KARAKOÇ" aylık 50 ytl hergün açık. Resim çekersem koyarım elimde yok.

19. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    kama yani akif hoca...sağlam spor salonu...iyi tercih :)

20. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    izmir

Benim en beğendiğim salon serhat abinin salonuydu."Serhat Kurtul" Sportland 50 veriyorduk biz ama sanırım 65 olmuş şimdi...ortam,aletler falan gayet iyiydi.klimalıydı bi de...Yol problemi nedeniyle gidemiyorum..şimdiki salon tek kelimeyle berbat...ne havalandırma ne klima ne antrenör ne alet ne ortam zaten bıraktım bu gün...iyi bile dayandım...

Sayfayı Paylaş