Salonunuzu Tanıtın!

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve sarc4stic tarafından 31 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Salondaki kendinizi tanıtıyorsunuz, bari salonunuzuda tanıtın :D Aynı bölgede çalışanlar içinde bir kaynak olmuş olur. Resimli olursa daha iyi olur, üyeler karşılaştırma yapabilir. Ben yarın Suadiye Champion'ı koyucam, kimse sulanmasın :lol: Salonun adresi, aletlerin durumu vs... mümkün olduğunca ayrıntı vermeye bakın.

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    verdiğiniz üyelik ücretinide belirtirseniz piyasa belli olsun

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ben haftaya ekleyeceğim resimleri, şimdilik orjinal site ile idare edin :D

http://www.kayaarslantepe.com/champ.asp

Fiyat, çalışma koşulları vs... her şey sitede mevcut. Kaya hoca hakkında bilgilerede ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Benimki off topic olsada ekleyim dedim. Cünkü sizi aslinda ilgilendirmez kim bilir belki bir gün biriniz gelir beraber antreman yapariz :)

Neyse:

Neyse ismi Equinox - yanliz Danimarkanin "büyük" sehirlerinde 2-3 salon olur Equinox´tan.

Benim kaldigim sehirde su an 2 salon var, ve 3. marti´in basinda aciliyor. Yeni acilan yerde Spa, Swimming pool ve Hamam benzeri buharli sauna´da olacakmis. Swimmingpool resmi yeni acilan yerden - su an tam olarak acilmadi dedigim gibi.

Aylik ücreti: 65 dolar.

www.equinox.dk

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Despo salon çok iyi ;) Bende altta kalmayayım bari :D

6. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    fiyatları çok pahalıymış yaa.Bu fiyatlar olsa bizim salonda kesinlikle bu benim sonum olur...Bırakmak zorunda kalırım heralde.Bizim salon öle kendi halinde pek fazla dev gibi bir salon deil.Aletler escim 8 ay önce açılmış sıfır alınmış aletlerin hepsi.ben altı aydan beri devamediyorum.Salon sahibi ve hocası Ali Hocam.Kendisi sevecen bi insandır.İnsanlarla konuşmaları çok sıcak.Bol geyik fırsatımız oluyor antreman sonrasında.Bursa yeşil gym...Salonda bayadır Serkan Aktaş da çalışıyor.Gündüzleri geliyor daha fazla gündüz yaptığımda antremanları birlikte konuşma fırsatı buluyoruz.Bana da genelde yardım gerektiğinde Serkan abinin partnerinden yardım alıyorum.Böle bütün duvarlar ayna kaplı.Bikaçtanede ufolardan var.Isınamayanlara ii geliyor.Yeni salon arayanlar için ii bir mekan olabilir.Bütün dambıllar kauçuk kaplı yere bıraktığında tık die bises çıkarıyor ve duruyor.Çok ii.markası heralde voitti.Tam hatırlamıyorum.Diğer bar ağırlıklarıda aynı şekide kauçuk kaplı.lbs cinsinden ağırlıklarla çalışıyorum.Fiyatlarda sanırım aylık 50 milyon olması gerekiyordu.Bana biraz indirim oluyor allah razı olsun Ali hocamda.Öğrenci+sevilme indirimi uyguluyor.Cüzi bir rakama gidiyorum.[​IMG]
    buda benim hocam.Salon resimlerini çekersem eğer buraya da koyarım.

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    valla ben vazgeçtim bizim salon çok köhne colemanın çalıştığı salonlardanda berbat :D sizin çok lüx abi sarc ve despo habriden lüx yani

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    despo bakarsin yaza yapariz bir antreman beraber ;)

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Insallah ;)

10. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    hsd usta... bunlar sosyete :lol:
    böle salonda gelişilmez benden söylemesi!!!
    rocky 3 ü hatırlayın. galibiyetlerden sonra rocky nin biyerleri kalkmış, hatta tempra'ya dönmüş, sosyete mekanlarda idman yapmaya başlamıştır ama Mr.T onu affetmemiştir. ne zamanki çatısı damlayan, passız aleti olmayan salona gitmiştir, o noktadan sonra alayına isyan etmiştir. keza rocky 4te de demiri falan bırakmış kütük mütük taşıyarak hazırlanmıştır. (burada eşşeğin kulağına karsuyu kaçırdığını kabul ediyorum). bu tip salon arıyorsanız, yoğurçu'dan (kurbağalı dere, kalamış, fb stadı) yukarı altıyola doğru yokuşu çıkarken sağda kalan şahin sport academy dir. 3 aylığı 75 milyondur. koşu bandı falan yoktur. koşacak olan gider yoğurtçu parkında koşar. bayan müşteri alınmaz.

altaylar, matiasdelgado ve opasan bunu beğendi.
  11. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    izmir şehitler bulvarı(bostanlı) fit&fun
    3 aylık 130 milyon

12. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    ben aylık 20 milyon veriyorum.antremandan sonra ellerimdeki pası yıkıyorum.bazı dumbell lar hafif paslı.ama salonu çok seviyorum.çok güzel bir kardeşliğimiz var.10 numara da antreman yapıyoruz.

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler öncelikle benim icin esas salon, cok önceleri var olmuş olan, ama maalesef artık kapanmış olan, Feneryolundaki Herkül.
    İlk vücut geliştirmeye başladığım, sihirli bir atmosfere sahip, body'i öğrendiğim, asla unutmayacağım bir yerdi Herkül.
    İşletmecisi, Özer Baysaling abimin kardeşi, Özgür Baysaling'di.
    Kesinlikle mükemmel bir adamdı, güleç yüzlü, bembeyaz saçlı, ellili yaşlarda ama oldukça fit, sürekli beyzbol sapkasiyla dolasan, bende hep Amerikali havasi yaratan bir istanbul beyefendisiydi.
    Zaman zaman Özer Baysaling'de gelirdi, ve sıkı durun, o zaman kara cehaletimden dolayı tanımadığım Ahmet Özhan'da idman yapardı Herkül'de.
    Set aralarından bazen şarkı söylerdi o güzel sesiyle, bende derdim kendi kendime, çok efendi, güleç ve hatır soran bir insan ama biraz üşütük galiba, tabii sonra kendi cehaletimden utandım :lol:
    Herkül'de her türlü alet vardı, eskiydi aletler ama kesinlikle ihtiyaç olan her alet vardı.
    Şimdiki salonumda olmayan, ayakta ve oturarak kalf makinasi, decline bench, incline dumbbell bench sehbaları orda vardı.
    Orda idman yaparken sahip oldugum enerjiyi anlatamam size, 3 saat idman yaptığımı bilirim.
    Tabii gereksizdi ama olsun, o heyecanla, süper keyifliydi her bir idman.
    O dönem gücüm cok artmıştı, orda yardımlı çalışma yönünden hiç sıkıntı yoktu, idmanda partner bulmak kolaydı.
    Herkülden sonra Academic dönemi başladı, burasida eski evime yakın, son derece sevdigim bir salon oldu.
    Burasi biraz sosyetik olmakla birlikte, genede sevdigim bir salondu, tek sorun sıra bekleme derdi ve gereksiz bayan populasyonuydu.
    Şimdi aramızda bayanlar olabilir, yanlis anlamasinlar, ama genel anlamda bayanlar son derece ağır, mıy mıy çalıştıkları için, aletleri gereksiz yere meşgul etme sorunları var maalesef.
    Academic'teki Natilius marka aletleri kullanmasam bile, Türkiye'de böyle modern ekipmanlar bulunan salonların bulunması beni cok mutlu etmisti.
    Neyseee, son durağım ve hala çalıştığım salon, Moda'daki Academic GYM.
    Orta boyutta bir salon olmasina rağmen burda hiç sıra beklemedim, zira aksam saatlerinde belirli bir grup calisiyor burda.
    Pek bir "ruh" yok açıkcası, o herküldeki hardcore ortam yok, ki aslında bu salonda bir sürü sampiyon çalışıyor, ama nedense ben Herkül'de yakaladıgım tadı baska yerde bulamadım.
    Salonda herkes cok kibar, yer bekleme derdi yok, aletler pek yeni olmasalar bile genel olarak bakımlı ve çok şükür paslı değil :)
    Benimle ilgilenen Hoca son derece ilgili ve bilgili.
    Memnunum, ama size bir sey diyeyim, bende Dorian Yates'in dediği gibi, "tuvalette bile çalışırım" içimizde bu aşk olduktan sonra, salon sadece dekordur, önemli olan, insanın içinde yanan ateş.
    Benim odam ne idmanlar gördü zamanında :))

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    buda benim salon (desponun ki gibi degil ama idare ediyoruz) salondaki ortam aleti ve mekanın eksiklerini unutturuyor :D

15. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Salonumun resimlerini Haziran 2005 te forumda yayınlamıştım...

Aradan geçen zaman içerisinde epey değişiklik yaptım ancak elimde yeni resimler olmadığı için o zamanki resimleri tekrar linkliyorum...

http://www.geocities.com/genckarate/

Bu resimleri birkeç gün evvel foruma yapıştırmıştım ancak silmişler....Beyler söz konusu resimler zaten forumda yer almaktadır ne yapmaya çalıştığınızı anlayamadım.

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=2128 Reklam derseniz ben Türkiyenin bir kasabasındayım bu kasabadan siteye gelen belkide tek kişiyim ne reklamı?yani biraz insaf....reklam amaçlı yayınlasam kendi sitem var orayı yayınlardım.

16. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Karasan,

Herkulde bende kısa bı sure calıstım, eskı aletlerıne ve kucuk olmasına ragmen atmosfer ıyıydı,bırde bardakla proteınshake satıyolardı o zamanlar,
    rıza batur vardı , 30 undan sonra baslamıs baba, benım gıttıgım zamanlar 50sıne yakındı herhalde, agzımız acık bakardık.

Sonra majestık, modada superdı musabıklarla kızların harıka uyumu.

Sımdı eurogym, haznedardayım, sahıbının kızı canan turkıye body sampıyonu, kocası hayatı abı 50 sıne yakın ama cok saglam bır bodycı,ben bu salona ılk basladıgımda hakan gumus hocasıydı, sonra kendıne salon actı.

Eurogym kotu bır salon degıl , ama atmosferı cok zayıf, dısıplınllı 6 ay calıstıktan sonra ben oldum moduna sokuyo benı cunku musabık yok.

Bır salonda en onemlı sey musabık bı kac kısının olması bence, ne kadar asılırsan asıl, kuruyle , dısıplınıyle , gırdıgı super agırlıklarla sana haddını bıldırecek bazı tıplerın salonda olması ınsanın ıcındekı atesın sonmemesını saglıyor.

Evıme yakın avrupa standartlarında ve musabıklarla dolu bır salon olsa aıdatı ne olursa olsun verırım.

Bu arada eurogym de aıdat 80 kaat, solaryum,dans,dovus,bayanlara aerobık falan var, genel olarak duzgun bır yer.

Saygılarımla

17. ketuda

ketuda Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bakırköyde iguana diye bir salona gidiorum nerdeyse 10 senedir aynı salona gidiorum
    önce salaş bir yer biraz. Çoğu gelen eski arkadaşımız. Ahmet hoca çalıştırıo oda ıkı sene 40 yaş ustunde bırıncı olmuştu
    Sağlığım el verırse bı 20 sene daha aynı salona gidicem herhalde bu gidişle!

18. Snake88

Snake88 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    walla abiler kardesler hepinizin gittiği salonlar super ama bi tane varki o salon gibi bi yer dahaa bulamazsınız Taksimdeki Sampiyon vücut gelistirme salonu ilk avantaj ahmet enünlüyle her zaman olmasada aynı havayı soluyorsunuz ve tabi bir çok eski ve vucutcu ları gormenizde mümkün
    salonun aidatı haftanın hergünü pazar hariç 50 ytl dolap 1 aylık kira 5 ytl günlük çamısma 5ytl
    alet eski demeyin o aletlerle kaç dunya salpiyonu ve dunya sampiyonalarında derece alanlar çalısmıstırbir surude turkiye sampiyonları çıkmıstır..atmosfer zaten super eğer uzakta oturuyosanaız bile bi kere gelip gorun bence...[​IMG]

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    her nekadar dediğiniz gibi aletler eski de olsa yok yok gibi..ben 0 km salonda çalışıyorum ama bir incline bench ve seated row aldıramadık vatandaşlara..

20. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    erenköy fitness form club aylık 120 ytl taeboo fitness bodybuilding vs vs vs bir sürüde ders war +100ytl farkla dövüşcü bilmem ne kickbox dersi veriyor

Sayfayı Paylaş