salonundaki eleman hardline aldım çin malı çıktı dedi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve hasan.akaa tarafından 3 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    evet sizede ilginç gelebilir ama aynen böyle oldu. salonda arnold gainerları var yeni getirmişler başka marka olarakta sadece prv gördüm oda baya eskiydi mutfakta isteyen kendine karışım yapyor 7lira bi servisi.herneyse bende kilo almakta sıkıntı çekiyorum 59dan 66ya yükseldim ama stabil bu değişmedi 1-2 aydır yapamıyorum diye gainer hakında bilgi alayım dedim salondaki çalışan elemena supplementler.comdan taksitle alıcam siz ne dersiniz dedim ben aldım ordan 100gram etki görmedim dedi şaşırdım haliyle daha sonra aldığım çin malı çıktı felan dedi kafam karıştı.sizce ne yapmalıyım salonda olandanda alamıyorum peşin istiyor bende üni öğrencisiyim burs paramla taksitli almam lazım yoksa sıkıntıya girerim o ay için

2. ackaya76

ackaya76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yalan parayla mı kardeşim kullanan yüzlerce insan var çok da memnunlar tamamen karalama amaçlı söylemiş bende alacam inşallah bu hafta. 3 4 ürün bi arada kampanyaları var öyle alırsan daha da ucuza gelir benden demesi

~ HectoR ~

3. John Wick

John Wick Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ben şahsen inanırım. Hardline ürünleri nerede üretiliyor bilen var mı? Çok araştırdım nette. 400.000 $ lık yatırım yaptığı yazıyor kendi sitelerinde ama ne bir üretim yeri var ne de bir tezgahları. Youtube de üretim videoları diye videolar var ama alakası yok. Tüm videolarinda yorum kısmı kapalı. Google maps ten adreslerine bakıyorum bir tane apartman altı depo gibi dükkan önünde ve yanında da iki adet hardline giydirmesi yapılmış ticari araç. Şahsi görüşüm 10-20 lira fazla verip başka ürünleri almak daha mantıklı. Firmayı kötülemek için söylemiyorum bunları ama tanıtımları ve içeriği bence yeterli değil ürünlerinin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Hardline ürünleri yurtdışında üretiliyor Türkiyede sadece paketleniyor..

5. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Peki icindeki seker miktari hakkinda ne soylersiniz kafam cidden cok karisti protein tozumu alayim yoksa gainermi bilemiyorum 4.ayima baslamak uzereyim bu arada belirteyim
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Mart 2016 ---
    Bende oyle bisey dusunuyorum yaninda kreatin bcca olanlar felan vardi daha makul fiyata indirmisler

6. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Gainer kullanmış birisi olarak boşa harcanan para olarak görüyorum, kilo almak istiyorsan bol bol pilav,makarna ye Ayrıca yulaf ezmesi ve,pekmez,bal,süt gibi gıdaları karıştır tüket aynı şey. Alacaksan protein tozu alabilirsin.

7. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Marka onerin varmi abi peki tesekkurler cevaplarin icin

8. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Başka bir takviyeyede ihtiyacın olmadığnı düşünüyorum.Multivitamin takviyesi alabilirsin iştah açıyorlar.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Mart 2016 ---
    Marka olarak optimum gold işini görecektir. Nutrend whey core da deneyebilirsin.

9. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul

Merhabalar;

Supplementler.com olarak faaliyete geçtiğimiz 2006 yılından beri Türk tüketicilerini dünyanın önde gelen markaları ile buluşturmaktayız. Tüm ürünlerimiz markaların ana distribütörlerinden veya üreticilerden direkt aracısız olarak tedarik edilmektedir. Supplementler.com satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin ana bayisidir.
    Sattığımız her ürünün üstünde T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve izin numaraları vardır. Buna ilave olarak üretici firmanın ürüne dair barkod ve lot numaraları da aksesuar grubu ürünler hariç her üründe yer almaktadır.
    İnternet sitemizde ve mağazalarımızda satılan tüm ürünlerin orijinalliği Supplementler.com garantisi altındadır.

10. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Tesekkur ediyorum aciklik getirdiginiz icin
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2016 ---
    Saolasin abitum cevaplarin icin bu ayin basinda almayi dusumuyorum yine bu konuda paylasirim

11. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Önemli değil dostum, paranı beslnemeye yatır genel olarak, başka bir takviyeye gerek yok dediğim gibi.

Sayfayı Paylaş