salonun verdiği verdiği program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve lenguaraz tarafından 1 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lenguaraz

lenguaraz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar,spor salonunda eğitmenlerin verdiği program üzerinden hareket ediyorum.programa baktıgımda her göğüs,sırt v.s bölge için tek egzersiz var.hocama sorduğumda şimdilik tek hareket her bölge için yeter fazla zorlama dedi.salonda ilk ayımı doldurmak üzereyim o bakımdan biraz haklıdır gibi düşünüyorum adaptasyon süreci sayılır çünkü ilk ay ama foruma baktığımda her bölge için 2-3 hareket vermişler.Bu kısmı biraz beni huzursuz etti :D ilerleyen zamanlarda mı hareket sayısında artış olur,şimdilik tek hareket iyi midir ne kadar süre sonra ağır tempolu çalışmaya başlarım bunu merak ediyorum.Şimdiden çok teşekkürler

2. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdilik hocanın önerdiği programı takip etmen senin yararına olur,bundan sonraki programlarda da aynı şekilde,zira seni görüyor eksik kalan bölgelerini telafi edecek programları zamanla yazacaktır.seninde dediğin gibi 1 ay çok kısa bir süre ve vücut zamanla alışacak,antremanlarının yoğunluğuda zamanla artacak illaki.

lenguaraz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş