SALONUMUZ YENİ VE ACEMİ YARDIM EDİN

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve wRei tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wRei

wRei Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar yeni açılan henüz 7-8 aylık bir ufak spor salonuna gidiyorum bizim mahalle de hatta bir alt sokakta olduğu için kolay geliyor ama benim işim bulunduğumuz yerden 30 dakika uzakta olduğu için bugün yetişemedim. normalde 23.00da kapatıyor ben 22.09'da oradaydım maksimum benim için salonu 25-20 dk daha fazla açık tutacaktı ki o kadar da yapması gerek diye düşünüyorum zaten pazar günleri açmıyor daha önce gittiğim spor salonları pazar günleri açıyordu ben ilk defa bunda gördüm böyle saçmalığı ve salon küçük olduğu için kadın erkek günü diye bir saçmalıkta söz konusu tabi Salı-Perşembe-Cumartesi günleri antrenman yapıyoruz Pazar-Pazartesi yatış. Ben bugünü kaçırdım mesela Pazar günü açmıyorsun hadi tamam yarın gelip telafi antrenmanı yapamayacam pazartesi geleyim desem olmaz o gün kadınların günü al işte ben ne yapayım bu salonla değiştireyim mi sinirlerim çok bozuk arkadaşlar perşembe günü en son antrenman yaptım bugün antrenmansız 2. günüm yarın ve pazartesi de antrenman yapamayacam 4 gün antrenmansız daha öncede 2 kere böyle oldu bir akıl verin gözünüzü seveyim

2. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    gitme o spor salonuna :D

3. wRei

wRei Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Gitmemeliyim değil mi yani sinirlenmekte haklıyım

4. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    tabiki sana uymayan spor salonuna gitme kafan da yorulmasin :)

wRei bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş