Salonumu değiştirdim depresyondayım...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve chosen tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    ne önemliymiş bir zamanlar söylendiğim salona alıştım arkadaşlar edindim herşey yolunda giderken kişisel sebelerimden dolayı hemen anlatayım :) dertleşme ya... şimdi bunlar senelik üyelik yapıyorlar malum biraz pahalı karta 12 ye bölme falan idare ediyoruz ancak bana uzatmak için fiyat verdi danışmanım başta yazıldığımın 150-tl altında neyse gene takılmadım fakat bikaç arkadaşıma benden yaklaşık 400 tl altında 1 yıllık uzatma verdiklerini duyunca sinirlerim bozuldu... salak yerine konmayı sevmedim.. bende hemen gittim ucuz bir yere yazıldım geçici olarak 3 aylığına bu arada biraz daha durumumu düzelteyim çok daha iyi bir yere yazılırım diye gözüme kestirdiğim bir salon var çünkü... amanın bu 3 ay geçmek bilmiyor ne aletlere alıştım nede gelenlere... sıkıla sıkıla gidiyorum aletler yetersiz cable yok delirecem eski yerede gidemiyorum stkım sıyrıldı... diğer yere ancak 1 ay sonra gidicem nasıl geçecek bu zaman....

2. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben aletler olmadan vücut ağırlığı ile tüm kaslarımı çalıştırıyorum. Bence sende araştır bu tür egzersizleri.

3. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    barfiks çubugu yok... daha ne diyimmmm

4. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    barfiks çekilmeyen salon:S:S

yol yakınken eski yere dönmelisin gibi:)

5. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Cable yok , barfiks demiri yok ... ''Spor salonu''na yazıldığından emin misin?:p

6. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    eski yer dönmem tükürdüğümü yalamam yeni yer için bağlantıdayım indirim falan almaya çalışıyorum...

7. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    ya burda çalışıp sağlam vücut yapan insanlar varda ben ortama önem veriyorum... insanlarıyla pek elektriğim tutmuyor...

8. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    aynı durum bendede vardı salonun hocasıyla sorun yaşadıgım için salon'u degiştirmiştim gittigim yer yarı fiyatınaydı ama salon cok kötü benim için salonun geniş olması önemli rahat hareket etmek istiyorum hatta öyleki gittigim ilk gün bench yapıyorum yanlışlıkla kolonu kırmışım o kadar sıkışık bi salon eski salon'uma 1haftada geri döndüm o hocanın geldigi saatlerde salon'a gitmiyorum böylelikle karşılaşmıyoruz :D senin durumuna gelicek olursak bence sabırlı ol chosen berki yeni başladıgın yere alışırsın ben alışamadım :) yada 2.bekledigin yer için yine sabrediceksin ha bide söyle bi çözüm var bunların hepsini silip 1ay vücud'unu dinlendirirsin yaşasın baklavalar yani :D ama spora cok alıştıgını düsünerek yazıyorum en zoru bu olur ben denedim en fazla 1hafta sonra birşeyler eksik kalıyo...

9. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    tam 1.5 yıl oldu hemen hemen hani tam sonucları görmeye başladığım zaman bırakamam çok şevkliyim bu ara alışmamda yeni yere imkansız bi kere lüks meraklısı bir ruh hastasıyım resmen... bu yer bana imkansız...

10. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Ben de zamanında değiştirmeye çalıştım, hocanın tekine ve mekan sahibine kıl olduğum için ama gittiğim yerdeki barlara ağırlıklara falan alışamadım. Nereye alıştıysan orası en iyisi sanırım...

11. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    chosen sen bu salonu görmeden mi yazıldın? yazılırken fark etmedin mi eksik malzeme olduğunu?

12. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    gördüm geçici idare ederim bir muddet biraz daha biriktireyim en güzeli olsun dedim salaklığıma doymuyım... bide bu ist da ya cok pahalı ya cok ucuz arası yok yani... guzel bir yer senelik karttan çekiyor... neyse boşverin kısmet be...

13. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    şu anda çalışmıyorum ama çeşitli salonlarda çalıştım bir tanesinde inanmazsınız sadece 1 tane bench pres vardı kimisi ağarlık takıyor diğeri çıkartıyor valla ekmek kuyruğu gibi oluyordu bazen...inclinede 1 taneydi yani her aletten sadece 1 tane vardı bazılarıda yoktu.....Yani evde dumbell sistemiyle çalışmak daha faydalı en azından sıra yoktu....
    Chosen keşke 3 aylık peşin vermeseydin..

14. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    banada aynı durum oldu 3 aylık salon için 240 tl verdik sana özel falan dediler sonrada bir öğrendimki millet 200 tl ye gidiyor bende uyuz oldum değiştirdim salonu bir dahada geri dönmem şimdi başka salona gidiyorum bende tam alışamadım ama az kaldı alışacam benim gerçi alışamadığım olay eski salonda piramit set çalışıyordum burda hoca setleri 4x10 yazdı normalde barbel curlde son sete 45 kg girerken bu sistemde 30 kgnin üstüne çıkamıyorum esas sinirimi bu bozdu
    ama dostum senin durumun dahada vahimmiş aletlerin eski olması falan geçen sene öyle bir salona yazılmıştım kendimi rocky 4 deki gibi hissettim hani rocky rusyaya gidiyordu spor salonu yoktu ahırda çalışıyordu ama hırsıyla gene iyi antreman yapıyordu sanada şu an gereken şey biraz hırs ve bir gözünü kör edicen kusurları görmiyeceksin sonuçta anlaşmayı yaptın bıraksan hiç olmaz salla gitsin git çalışmalarını yap elinden geldiğince 3 ay bitincede başka salonla anlaşırsın he birde diğer salonları şimdiden araştır hepsinin fyatı olsun alet kalitesi olsun içinin genişliği olsun böylece eni salonda burdaki gibi bir problem çekmezsin

Sayfayı Paylaş