Salonum Anormalmi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Turbeyler! tarafından 27 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Turbeyler!

Turbeyler! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Arkadaşlar Vücut Geliştirme için evde kendi çapımda uğraşıyordum ama bunun böyle olmuyacagını anlayıp salona yazılmaya karar verdım ve yazıldımda ancak yazılmadan nette 1 ay felan uzun uzun vücut geliştirme için yapılması gerekenleri okudum hemen hemen her forumda salona baslarsınız vücut ölçüleriniz alınır kilonuz felan yazıordu ama yazıldıgım salonda ne ölçümü aldılar ne program verdıler bı kac makınayı kullanmayı gosterdıler hepsı bu nefesımı nasıl alıp vermem gerektıgını bıle soylemedıler aylık 75 lıra verıorum sızce böyle bı salon normalmı 1. ayımdayım 2.ayımda başka biyeremı gıtmelıyım?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Genelde salonlarda başlangıç programı olarak sabit program verirler. Ancak pek çok salon artık bu işi paraya döktü ve program isteyenlerden para istiyorlar.

Yeni başlayanlar bölümündeki program ve program yapılış teknikleri ile kendine program yapabilir ve hocan dan o hareketleri göstermesini rica edebilirsin.

Salon değiştirmek senin tercihin.

3. mistik96

mistik96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence yanlış yapmışlar bir program istemelisin, bunu vermek görevleri. Ama vücut ölçülerini almak zorunda değiller değişimi sen göreceksin sen kaydet. Ama bunu da konuşabilirsin.

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Şuraya bak salonlar resmen " rent a sm machine" durumuna gelmiş görmeyeli.

heveslibodyci bunu beğendi.
  5. bydamned

bydamned Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    arkadana bakmadan kaç :)

6. 53_ekrem

53_ekrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben ılk salona yazıldıgımda rasgele bbır program verlmıstı Genelde yenı baslayan herkese verılan program verıldı
    2 ay sonra balkan 3. su olmuş bı hoca geldı bızım salona dıger elemanı gonderdı salon sahıbı Şimdi bu hoca rasgele bır program vermıyor once ıyı bı soyuyo sadece donla kalıosun vucudunun durumuna şöyle bır bakıyo oyle program verıo bencede olması gereken bu
    senın gıttıgın yerde hıç sallamıyorlar anlasılan ben olsam bıdakı ay bende onları sallamam başka bır yere yazılırım :)

Turbeyler! bunu beğendi.
  7. Dwight Howard

Dwight Howard Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım kendi azınla diyosun o kadar şey okumuşsun, şu konuda haklısın evet salonun kötü hocalar vurdumduymaz, bana alet gösterdiler nefesimi nası alıp vericeğimi bile söylemediler diyosun haklısın böyle olmaması gerek, kilonu ölçmeliler kas oranına yağ oranına herşeye baktıkdan sonra sana bir program yazmalılar falan filan, madem öyle 1 ayı geçirdin ki aylık 75tl baya ucuz geldi bana gittiğim yere göre, kal orda kendi azınla diyosunki

madem okudun koskoca adamsın, araştır forumu nasıl nefes alınıcağınıda oku, hareketleri oku, forumdaki insanların kullandığı programlar var onlara göz gezdir, hangi hareket nereyi çalıştırıyo ona bak kendine program yaz, madem böyle bi durum içerisindesin araştır biraz yaparsın gayette güzel olur sonuçta herkes bench press yapiyo şunu bunu yapiyo gizli hareketler yokki aman kimse vucut yapmasın diye söylemiyolar sanki : )

8. Turbeyler!

Turbeyler! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Ayın sonunda yapacağım ilk iş o olacak kardeşim kaç gün oldu daha gelip neler yapıosun dıen olmadı forumdan okuduklarımla takılıyorum kendımce bı program cıkardım zaten

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:02 ----------

Kardeş kocaman adamsın nefes mevzusunu oku ögren felan dıorsunda , bılmıyorum demedım ben sadece hiç bişe söylemediler dedım

9. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bu forum olmasa halimiz duman bütün salonlar paraya dökmüş işi hangi programa uyacağız dedim 10 liraya verecez ama sadece bi kağıt parçası veriyorlar aletlerin üzerinde isimleri ve yapılışları yazıyormuş
    iş supplement satmaya gelince de onlardan iyisi yok ! adam su getirmeyi bile yasaklamış kendi kafasına göre rakamlarla millete su satıyor.......

Turbeyler! bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş