Salonlarda Yaşanan Garip Olaylar!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MK #7 tarafından 29 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Salonda arkadaşlarımla idman yaparken ben yapıyorum :) Bir bayan arkadaşım var ve gerçekten sporcu anlayışına sahip. 50-55kg olup 50kg squat ve 60 kg deadlift yapıyor:)
    İşte başka bir zaman diğer erkek olan arkadaşım idmanda squat yapıcak, adamı şöyle motive ediyorum:
    Abi kız bile 50kg giriyor benimle 40kg nin pazarlığını yapıyorsun
    Alicim şimdi öyle deme ama olmuyor erkekliğime laf kondurmam yükle lan kiloları
    Peki abi :)

Sonuç olarak bu gazla arkadaşıma sağlam kiloları yükletebiliyorum. Birde bu olay yazın oldu. Şimdi bu 50-60kg ile deadlift yapan erkek olan arkadaşım 2 hafta önce 100 kg yi gördü:) Antremanlara devam.

Phil_Heath bunu beğendi.
  2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Herşey olurda . Kundura ile leg press yapan olur mu arkadaşım ya ? :D

Ocensers bunu beğendi.
  3. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Gittiğim salonda bir rus geliyor ve daracık tayt giyiyor düşük belli terlemeyle tangasıda meydana çıkıyor o gün tüm salondaki erkek milletinin testerasonları tavan yapıyor :D

sarsilmaz0721 bunu beğendi.
  4. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Süper set yeni başlayan kişiler bilmiyor. Bu tür durumlarda açıklamanız gerekiyor.

Ben arkadaşımla spora gittiğim zamanlarda o süperset yapacagı zamanlarda(yazın) öğlenleri gidiyorduk bom boş oluyordu salon. :D

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    boğazlarım tamamen şiş ve halsizlikten öldüğüm cumartesi günü sırf bacak antrenmanı boşa gitmesin diye her zamanki gibi beslendim ve salona gittim.5dk ısınmak için koşudan sonra halsizlik azaldı ve size yemin ediyorum omuz+bacak hareketlerinin hepsinde istesem rahat 5-10kg arttırırdım.omuz hareketi olarak 5 farklı hareketim var

barbell shoulder press
    lateral raise
    fron raise
    bent over lateral raise
    barbell shrug

bu hareketlerde rahat 5-10 kg arttırım yapardım ama hastayım vücudu çok yormayayım diye arttırmadım ve omuz hareketlerinin hepsini bitirmem sadece 20dk sürdü şaka gibi. lakin bacak hareketlerine geçtiğim de ilk hareketim olan squatta 15kg arttırdım.daha 1-2 saat önce yorganın altında bi üşüyüp bi terleyen ben deliler gibi antrenman yapıyordum

Son düzenleme: 31 Aralık 2012
  6. Moonster

Moonster Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Soyunma odasına girdiğimde iki kişinin karşılıklı oturup lahmacun yemeleri

depper ve shaq bunu beğendi.
  7. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Spor salonunda hocaların arkadaşımla bana sürekli olarak fırça atmaları. Yok ağırlıkları kaldırın yok yere suyu siz mi döktünüz salonun ergenleri biziz ya :)

Ocensers bunu beğendi.
  8. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Eski salonumda ev rahatlığında olan adamlar vardı.Boş kabin olmayınca beklemek yerine odanın tam ortasında iç çamaşırını çıkarıp hiç bir şey yokmuş gibi rahat davranmaları.

9. Kurosaki

Kurosaki Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün başıma gerçekten garip bir olay geldi.
    Smith machine'da bench press girerken set arasında yatarak dinleniyordum, dinlenme sürem bitti, bir sonraki set için ağırlığı kaldırmaya çalıştım ancak daha geçen set aynı ağırlığı rahatça kaldırdığım halde bu kez ağırlığın sol tarafı tüm gücümle zorlamama rağmen kalkmıyordu. Son bir hamleyle ağırlığı yerine taktım ve aletin başından kalktım. Gördüğüm manzara şu; adam smith machine'ın yanındaki ağırlık askılarından ihtiyacı kadar plaka alıyor, ihtiyacı olmayanları da askılığa geri bırakmak yerine benim barıma takıyor.
    Şu ana kadar salonda onlarca garip olayla karşılaştım ama hiçbiri bu kadar garip değildi.

boksbody bunu beğendi.
  10. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    -Hocanın insanların arkasından sürekli atıp sonra yüzlerine gülüp bunun vucudu şunun vucudu çok iyi demesi
    - 30 Lu yaşlarda bir abinin salona gelip hep arka kol çalışması
    - Sadece Bir gününü Barbell Curl a ayıran birine neden bunu yaptığını sorduğumda. Yaşının küçük olduğunu söylemesi (17-18)
    -Salonda bulunan bir grubun uzaktan uzağa birbirine evlerindeymiş gibi bağırması
    - Göğüste 9 hareket piramit sistem uygulayan birinin olması
    - Önce Dumbell Curl sonra dumbell curl ve sonra yine dumbell curl yapıp aynada biceps pozu verrdikten sonra bugünlük bu kadar yeter diyen bir arkadasın olması
    -

11. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    o arkadaş hala geliyormu ? salonun adresini alabilirmiyim lütfen ?

12. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Geçen lavuk gelmiş yeni başlamış belli zaten ben bench' presse 40 kg takıyorum çocuk geldi dedi bu ne ya ben bunla çalışmam dedim arttılalım.Taktık 20 daha çocuk 10 tekrar yapıcak 4 tane cıktı.Ikındı ben arkamı döndüm yatarak yana açış yapıcam.Baktım arkadan sesler geliyor meğersem cocuk bench prees altında kalmış bende ellemedim şekildi ya neyse hocaya söylemiş lavuk hoca geldi beni hemen kovaladı salondan :D ertesi gün gittim hoca birşey demedi aldı salona dedim cocuga fazla gurur g*te vurur cocuk öyle baktı afalladı :D

13. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    lat pull down da ufak kardeşlerimin hava atmak için 60-70 kg deneyip ağırlığın öocuğu yukarı kaldırıp indirmesi :D:D

kerem191 bunu beğendi.
  14. memmeat

memmeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Spora yeni başlayan, yaşları 16 ve 17 aralığında değişen, çok zayıf bazı sporcuların kiloları kadar ağırlıkları kaldırmaları, daha doğrusu kaldırmaya çalışmaları.Bunun sonucunda beceremeyip hareketi yanlış yaparak bir yerlerini sakatlıyor olmaları.
    Bu olay bana her zaman garip gelmiştir.Biliyoruz zayıfsınız şişmek istiyorsunuz ama lütfen bu işin sabır işi olduğunu unutmayalım ve gelen her türlü uyarıyı dikkate alalım ;)

15. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bundan 10 yıl kadar önce; Erhan Deniz kickbox sporcusu ile takılan biri vardı ağırlık çalışırken gösteriş yapan biri .Bir gün hava atıyım derken bench preste ağırlık altında kaldı gülmekten yardım edemedim :)

Bir gün yine aynı kişi mide çalıştıktan sonra haftaya maçım var dedi çok formdayım vur karnıma dedi (Ben pek muhattap olmuyordum )Vur vur diye ısrar etti benim yumruğum seni etkilemez gibi bir şey söyledim koltukları kabardı ,benim arkadaşa gitti sen vur dedi (Benim arkadaş çok kuvvetlidir ayı gücü vardır)orta şiddetli bir yumruk attı midesine eleman yere yığıldı.

Salonda çalışırken metal müzik dinlerdik çoğu insan rahatsız olurdu Sezen aksu Kayhan tarı pop müzik açarlardı ,

Barbell curl de aşırı ağır giren bir genç belini sakatladı yerde felç geçiriyordu resmen .

İyi bir vucuda sahip olan bir genç antreman yaparken kendisini izlyenlere hava atmak için aşırı ağır girince (omuz çalışması sırasında) Çat diye bir ses duydum göğüsü ile omuzu arasında bir bölge 30 saniye içinde önce morardı sonra siyahlaşmaya başladı acılar içinde kaldı vs...

shaq bunu beğendi.
  16. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    **Bench press yapan iki arkadaştan diğerine yardım edenin ,set sonunda bir sigara içelim mi demesi diğerinin başıyla onaylaması üzerine salonun önüne çıkıp sigara yakmaları, bitirdikten sonra gelip hiç bir şey olmamış gibi dönüp diğer setlere devam etmeleri.
    **Omuz press yaparken alımlı bir teyzenin yanıma yaklaşıp bu kaç kilo demesi, söyleyince bara kavrayıp karpuz gibi kucağında bir kaç sn tuttuktan sonra, siz kaldırdıkça bunları benim de iştahım kabarıyor gençler demesi.
    **Millet 8-10 kg'lerde sürünürken , vücudu hiç de göstermeyen birinin aralarından süzülüp 30 ar kiloluk dumbell'larla çok rahat bir şekilde biceps curl yapmaya başlamasının ardından ağzı açık şekilde kendisine bakanlara,kayıtsız bir yüz ifadesiyle' şifre yazdım size de vereyim mi ' demesi.
    :)

khephnes bunu beğendi.
  17. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    çok para vermemek için eskiden gittiğim bir salonda tuvaletler çalışma salonunun hemen yanındaydı
    adamın teki tuvaletini yapmış ama kokusu hertarafı sarmıştı
    salondaki görevlide çalışanlara bakıp söyleniyordu s..mayı bilmiyenler var falan diyordu :)
    neyseki o salonu bıraktım

18. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    ben yasadigim olaylari anlatsam burda.. ask ihtiras kavga pembe dizi olur:)

19. wampirao

wampirao Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Ben çok uzun senelerdir birsürü farklı salonlarda spor yaptım. Anılarım olarak,
    Sene 99 da kickbox ta ayaklarını 180 derece açan bir zırto ısrarla maç yapmak istemiş, hiç uzaklaşmayıp sağlam bir lowkick le yürüyememesini sağlamış ve maçı tek hareketle bitirmiştim.
    Milli sporcu hocamızla maç yapmış iki raundda sadece yere düşerken bir tekme atabilmiş ve maç sonu iki gözümde kapanmıştı.
    Yakın zamanda yine kickbox antremanında hıyarın biri illa maç yapmak istedi bende gard al dedim. Direkt gardına bir direktle salak kendi suratına vurdu ve maç yapmayalım diye vazgeçti.
    Body de omzunun arkasına dövme yaptırmış bir hatun düşük omuz bi bluzle spor yapıp devamlı omzunu açıyodu.
    Çok saygılı ve efendi bir çocuk beraber setlere giderken hayvansın sen ayısın sen diye motive etmeye çalışırken sinir etmişti beni.
    Full steroid kullanan biri yağlarım erisin diye hafif kilo çok tekrar girerken kiloları aşağılaması, ben definasyon için diye anlaymaya çalışırken o yinede böyle olmayacağını anlatmaya çalışıyodu.
    Kollarım iyidir, lise tayfasıylada iyiyim. Salonda artist bi abimiz var onu her gördüklerinde benim kollarımın onunkinden iyi olduğunu söyleyip abimizi deli etmeleri çok eğlenceli oluyor.
    Başka bir salona yeni yaxılmıştım. Hocaya ne sorsam özel ders diyoduki çok şükür salondan atıldı.
    Baklava yapmış bir arkadaşın her ne hareket olursa olsun bitiminde karnına bakması.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Salondaki antrenör'ün şaka niyetine gelip bench press yaparken kıçımıza pandik atmaya çalışması.Ağırlık çalışırken gelip kendi donunu indiren antrenör'ün motivasyonu bozduğu an.

Sayfayı Paylaş