Salonlarda görmek istemediğimiz davranışlar ve şahıslar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 2 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 137 üye.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    zagortenay, salon ve kadın meselesi hakkaten bir ikilem. Aslında hardcore antreman yapacaksan salonda gerçekten kadın olmamalı. Daha doğrusu hardcore antreman ancak kadınların gelmeyeceği türden salonlarda gerçek anlamıyla yapılabiliyor. Ama fast twitch'in de dediği gibi kadın varlığının motive edici bir etkisi de var. Ama bu motivasyon tehlikeli, çünkü kontrolsüz. Malum, kontrolsüz güç, güç değildir. Hatunlara şekil yapacam düşüncesine kapılmak tehlikeli. Ben kendimi bu konuda kontrol edebilenlerden olsam da, aynadan kızın tekini kesmeye kalkınca, enseye press sırasında omuzumu sakatlayıp 2 ay antreman yapamadığımı da bilirim. Hazır kadın demişken salonda kadın varlığıyla ilgili görmek istemediklerim;
    * Koşu bandında 45 dakika boyunca saatte 4 km hızla yürüyen kamyon şamreli gibi semeri olan kızlar.
    * Bir tüp parfümü, deoderantı bünyeye boca edip salona gelen kokonalar, ortamda oksijen bırakmazlar.
    * Çok güzel olanlar, sakatlık riski doğuruyorlar :)

alexfethiye, aŞoT34 ve asura bunu beğendi.
  2. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    salonda kasıla kasıla bn en iiiym triplerinde gezenler, işi bittiği halde kullandığı alet üzerinde muhabbet çeviren tipler, gereksiz yere salonu inletecek kdr böğürerek çalışanlar... aklıma geldikçe yazarım çok var inanın.

3. fast twitch

fast twitch Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bu arada eskişehirden olduğuna göre büyük bi ihtimal sen de esjimde çalışıyosun, bir sürü salon görmüş bi adam değilim ama bana biraz tiki bi yer gibi geldi, yok solaryumdu bilmemneydi... bi de daha önce görmediğim ölçekte dana adamlar olması ayrı bi eziklik veriyo tabi...

4. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    dostum esjim e ben 2-3 sene önce misafir sanatçı olarak gittiğimde öyle gelişmiş bir yer değildi.Süleyman Hoca Patates Makarna insanı diğer hocalar anadolu çocuğuydu.Senin gözüne tiki görünmüş olabilir ama öyle bir yerin özlemini öyle bir çekiyorumki.Afyonda çalışıyorum ve öyle bir yer yok burada.Neden rahatsız olasın ki?

5. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Ayağında Kundura Şarkısı Calsak Takım Elbiseli bodycilere :)

Bu ne ya takım elbise ile adam idmanmı yaparmış bu adamların gelişmesi imkansız gibi bi şey birde ibrahim tatlıses kücük emrah gibi bir şeyler çalacan bu tiplere calisirken Tilt olsunlar diye :)herkez calismayı bırakacak bole kunduralı takım elbiseli ağır abiler calisicak bide ayağında kundura hesabı şarkı calıcan :) he saçma bişe muattap bile almamak lazim :p

zetzen ve asura bunu beğendi.
  6. leonessa

leonessa Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bögüre bögüre çalışanlara, iki de bir bana "beline havlu koy, kız ört karnını,şort giyme" diyip bu sıcakta sinirlerimi tepeme çıkaran sonra da salona gelen her kıza yavşayan hocama ,leş gibi ter kokanlara, bir set calişip yarım saat ortalıkta boş boş dolaşanlara, sen ne diye spor yapıosun bir deri bir kemiksin diyen bayanlara, hocayla soyunma odasina kapanıp sonra kollarına pamuk basarak çıkan baylara sinir oluyorum.

NHFL bunu beğendi.
  7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

kollarına pamuk basan derken ne kastediyorsun düşündüğüm şeymi uyuşturucumu yapılıyor özürdilerim anlamadım

8. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    salonda dötünü göbeği açık çalışan bayanlar , nizami kaldırabileceği kilonun çok çok üstünde kilolarla yardımlı çalışıp birde hareketin ırzına geçenler , grıtlğına kadar steroide kokan ama kullanmadığını söyleyenler , antrenmandan sonra salon önünde sigara içenler , squat yada bench press yapanın etrafta dikkatsizce gezinenler , aletleri boş yere işgal edenler , set aralarında 3-5 dk muhabbet edip muhabbete davet edenler , salona makyaj yapıp gelen kızlar , antremanda 1 damla terlemeden çıkanlar , antreman sonunda ter kokmayanlar , abuk sabuk ısınma hareketi yapanlar , sormadan çalıştığın kiloları dengesiz bir şekilde çıkaranlar , salondaki kızlara hava atan her hareketlerine yardım eden centilmen brat BİT klıklı adamlar , duşu yarım saaat işgal eden temiz insanlar , salona kız yada erkek arkadaş bulmaya gelen insan müsfetteleri size sesleniyorum gelmeyin kardeşim salona falan tüm spor yapma aşkımı şevkimi kırdınız sizin yüzünüzden Ankarada denemediğim salon kalmamak üzere.devamı gelecek....

skaron, wolf13 ve Berkthagar bunu beğendi.
  9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

gelmeyin kardeşim ha :lol:

10. leonessa

leonessa Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hayır, sanırım steroid yapıyorlar.. Cunku hoca kimle sıkıfıkı olsa salonda, aniden şişiveriyor..

wolf13 bunu beğendi.
  11. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman yapmak yerine salonu pis pis kesen bayanlara sinir oluyorum(özelliklede soyunma odalarını kesenlere). :badgrin:

12. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ha ok bu normal samimi olmadan satamıyor demekki :D

13. leonessa

leonessa Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Anlasıldı burda kimse bayan istemiyor, size söyle uzerinde "bayanlar giremez" yazılı bir salon kuralım, orda calisin.. :)

14. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Geyik olayını abartanlara,toplu halde salonun ortasına oturup sohbet eden bayanlara....müşterilerinden para toplamayı bilip bi klimayı fazla gören salon sahiplerine..benle sidik yarıştırmaya kalkan tıfıllara...vg hakkında hiç bi b.k bilmeyip salon açanlara sinir oluyorum...oh be iyi geldi...

15. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    of ya tamam gerçekleri söyleyip rahatlıyayım çalıştığım salonda kızlardan biri ( şimdiye kadar kesin gün aşırı traş olmaya başlamıştır bile ) benden daha ağır kiloyla barbell curl yapıyordu.onun için salonlardaki bütün kızlara sinir oluyorum.bu hanım kızımız hocanın yakın arkadaşıydı ve bir işler çeviriyolardı ama ben çözemeden salonu bırakmıştım.

16. zülküf turan

zülküf turan Özel Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vücut geliştirme kitap yazarı.
    Yer:
    mersin
    salono gelenler için çok güzel yazılar yazmışsınız arkadaşlar.ve hemde bazı yazılar tam bir pisikolok gözüyle özümseyerek yazmışsınız. gerçekten bizim spor salonları tam bir karakteristik özelik taşıyan bir okul gibi .birde salonlarda benim gözlediğim bir olay var o da şu salona belirli amaç için gelen örneğin
    -sadece benceh press.
    -sadece bacak çalışıp giden vs.
    -cantasında her türlü aksesuvar taşıyanlar.
    -bir setin sonunda ayna çatlatanlar.
    -yeni başlayıpta hemen hocalık yapanlar.
    ve en ilgincide geçen antrenmanlarda başıma geldi bana ağırlığı nasıl kaldıracağımı öğr.çalışan sporcu bir arkadaş bunlar salonların tuzu biberi olmasa olmazları bence.
    Zülküf TURAN

sthammer ve Zerk bunu beğendi.
  17. diego

diego Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende ilaç kullansam senin on katın iyi olurum diye dallamalar(ilaçtan kasıtları amino asitler)=)
    bir haftadır devam edip yanlış yapıyorsun böyle yapacaksın diyenler(kendilerini küçük duruma düşürüyorlar)=)

18. vincenzo234

vincenzo234 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    1- Yardım isteyince gelip kiloyu daha aşşağı indir diyenlere. Behind neck press , behind neck pull down ,close grip bench press gibi hareketler bilek ve omuz için sakatlık çıkarabileceğinden ağır kiloyla çalışacağınız zaman nasıl rahat ediyosanız öyle çalışmalısınız.

2- Military press in ne olduğunu bilmeyen baba bunu oturarak yapınca daha iyi olur diyenler.

3- Ben ince ve kaslı olmak istiyorum diyince hemen olmaz öyle şey diye atlayanlara.Spor salonuna her gireni body yapmak zorundaymış gibi hissettirenlere.Adam yapar 1 yıl üstüne bir cutting sonra kalorisini diyetini ayarlar aynı kiloda kalır taş gibi de vücudu olur kimse 50 cm kol yapmayı hedeflemek zorunda değil o salona girdi diye.

4- 45 cm+ kolla 100 kg den fazla bench basamayanlara ( İstediğinizi söyleyin ben bunlara kılım.Her gördüğüne baba benimde işte kol bilmem kaç cm diyip ben bodyciyim olası bi mevzuda hepinizi yerim ayaklarına yatıyosan her muhabbette konuyu döndürüp dolaştırıp ne kadar güçlü olduğuna getiriyosan-ki bunu body yapanların yüzde 90 ı yapar mutlaka- adam gibi bench basacaksın.)

Bu konu özellikle inanılmaz derecede beni kıl ettiği için normal standart bir insanın 9 yıllık çalışmayla 90 kilo civarı iken kaç kg bench basması (bkz:143 kg) gerektiğini göstermek için bir video linki koyuyorum : https://www.youtube.com/watch?v=YMsTqU1qkG4

5- Gelip herşeyi bilirmiş gibi yaptığınız hareketleri eleştirenlere -ki bunlarında çoğu squatın omuz hareketi olduğunu iddia eden insanlardır- bu sporu yapıp hakkında hiç araştırma yapmayan neyin ne olduğunu öğrenmeyen en azından google girip "body building" araması yaptırmayanlara. İnternet üzerinden yayın yapan bu nedenle ulaşımı çok kolay olan üniversite destekli araştırmaları yayınlayan sitelerdeki güncel bilgilerin yerine antrenörünün doğru ya da yanlışlığına herhangi bir kanıt bulamayacağı bilgileri doğru kabul edenlere.

AnkTıp92 bunu beğendi.
  19. vincenzo234

vincenzo234 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Ha birde liflerine kadar gözüken kas istiyorum çok tekrar yapmak gerekiyormuş diyenlere. Kasların şeklinin insana özel olduğunu anlamayanlara. Genetikle ilgili dediğin zaman yalan söylüyomuşsun gibi bakanlara.

20. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    çalıştığım salonda çoğunluğu kızlar oluşturduğu için antrenmanı serdar ortaç,kenan doğulu ve bilimum aşk şarkılarıyla yapmaktan bıktım artık...

Yeni tip gıcık olduklarımda var tabi..

Uyuşturucu haplar içenlere yapılan tabirlerle bana supplement kullanıp kullanmadığım soranlara(aga haplanıyormusun sen , sen atıyormusun vs.)

omuz yana açış hareketinde martı gibi kanat çırpıp kibarca uyarınca bu areket böyle yapılır diyenlere '

akılıma geldikçe yazıcam buraya

wolf13 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş