Salonlarda görmek istemediğimiz davranışlar ve şahıslar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 2 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 137 üye.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Hepimizin vardır herhalde salonda görmekten rahatsız olduğu tipler. Misal ben sayayım bir kaç tane.

* Leg press gibi yüksek ağırlıkla çalışılan bir alette en iç tarafa 2,5 kiloluk flanşları dizip barda yer bırakmayanlar.
    * Salona sanki biri kendilerini sopalya sopalaya sokmuş gibi çalışan Bezgin Bekir tandanslı tipler. Ortamdaki enerjiyi emerler.
    * Ağırlığın altında yerli yersiz böğürenler.
    * 10 kişilik grup halinde ikindi çayına gelmiş gibi geyik çeviren gruplar.
    * Dambılların dizildiği demirlerin tam önünde antreman yapan dallamalar.
    * Daha ilk geldiği gün duvardaki Dorian Yates posterini gösterip, "Abi ben böyle fazla şişmek istemiyorum. İnce kas istiyorum. Brad Pitt gibi filan" diyenler.

Aklıma geldikçe yazarım daha..

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bende en cok seye uyuz oluyom
    1.adamlar bara agırlıgı takıyo bızım barlar somun gubu vıdalı tersten takıyo 2 saat ugrass onu aacmaya
    2.dambulları alır calısması bıtınce calısmadıgı halde yanında durdurur
    3.bencde basamıca kıloya gırıp 2 kısı yardım alması sankı kendı basıyomus gıbı havalara gırmesı
    4.yenı gelenlerın anabolon ve prıma bolan cabuk sısırıyomu sorusu (kım soyluyosa bunları yenılere)
    5.adam baslıya 1 ay olmus ben nıye sısemıyom demes,
    6.3 aydan sonra aynada cıplak kas sısırmelerı sankı kas cıkıyoda sısırıyo bırde havaya gırıyolar
    7.salondan cıkar cıkmaz sıgara yakmaları :D

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    schwarzxxl abi bu brad pitt 'i senin eline bi verseler kemiklerini kıracaksın sanırım :D daha öncede bahsetmiştin brad pitt vücudu isteyen geyiklere uyuz olduğunu :D

Dynamo, Zerk, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    ben 1 haftadır geliyorum deişmeye başladım sende pek bi şey yok diyenler( üstümde kalın bol elbiseler varken nerden görmüşse)

--1 aydır spor yapıp pullower hareketini yapma hiç bir işe yaramıyor diyebilecek kadar küstahlaşabilenler..

-- 2 gün veya daha çok çalışılıp yıkanmamış elbiseyi giyip milletin tansiyonunu düşüren kokarcalar.

--salonda böğürüp milleti telaşlandıran bayanları korkutan yaratıklar..(benchte 40 kg :S)

--havaya girip yeni gelenlerle bile doğru dürüst ilgilenmeyen salon antrenörleri..

--salonun en aktif yerinde sehpaya oturup 1.5 metrelik sopa çeviren düşüncesizler..

-- salona kayıt yapılırken form doldurtansalon sahipleri.

--salonda ip atlamak yasak bura body salonu diyen antrenör

Hymenalos, Dynamo, Azi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Brad Pitt'e aslında uyuz olmuyorum. Yani oluyorum da o kadar değil. Mesele farklı.
    Şimdi bir kere devasa bir adam olmak zaten çocuk oyuncağı değil. Yani yeni başlayan bir adamın bir yıl çalışıp "Aman hayvan gibi oldum geri dönemem de artık" demesi mümkün değil. Yani ince kas yapacam diye yola koyulmak zaten saçma. İkincisi, Brad Pitt'in yapısı sade fitness çalışması değil daha çok genetik yapısının neticesi. Yani adamın zaten görece geniş ve dik bir omuz yapısı ve ince bir beli var. Şimdi kemik yapısı böyle olmayan bir adam, omuzlarını geliştirip diğer taraflarını şişirmemek istese, ince kollar ve bacaklarla büyük deltoidler, tabiri caizse at tenasül uzvuna kelebek bir ilişki teşkil edecek. Hilkat garibesi gibi dolaşacak ortalıkta.
    Aslında bu kadar kızmaya gerek yok. Sonuçta bilgisizlikten ediliyor bu laflar. Ama o kadar çok duydum ki artık asabiyet yapıyor bende.:)

Hymenalos bunu beğendi.
  6. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    1) daha spora baslayali birkac ay olupta,kendini hoca sananlar...

2)kendi daha iyi biliyomus gibi hocanın verdigi programın dısına cıkanlar...

3)sohbete muhabbete gelenler...

4)suplement icerken bi kac kisi yanına gelip,bende bunları ıcsem senin gini olurum...bizde bunları icsek seni bile geceriz v.s. gibi gaflar...

5)banada bir tablet verde bende senin gibi olayım(1-2 tabletle hayvan gibi olacagını zannedenler)

6)hic birsey bilmeden milleti etrafına toplayıp,body building icin atıp tutmak,sallamak,adını kötülemek...

7)10-15 kg agırlıgın altına yatıpta cok buyuk bi kg kaldırıyormus gibi havalara girmek...milletin yüzüne baka baka bagıra bagıra dikkat ceke ceke calısmak...

8)pantolon,gömlek ve kundura ayakkabı ile idmana gelenler,ve idman yapanlar...ikaz edincede benim tarzım bu diye laf yapan agır abiler...

9)salona yeni yazılmaya gelipte,ben bir ayda sunu gibi olmak istiyorum,ben sukadar olmak istiyorum....kac günde sunun gibi olurum...okadarda gelismek istemiyorum...ista su bana yeter...v.s. gibi laflar...

10)alette dakikalarca oyalanmalar...30---40 tekrar yapanlar...son 5 setim kaldı diyenler...set aralarında dinlenme sürelerinde de aletten kalkmadan dinlenmeler...

bunu daha cok cok uzatırım ama aklıma bukadarı geldi...

Dynamo ve wolf13 bunu beğendi.
  7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bütün antrenman yaptığım hareketleri, kaldırdığım yüksek kiloları izleyip, ertesi idmanda tekrar karşılaştığımızda şu yaptığın yanlıştı, bu yanlıştı vs. vs. diyip ondan sonra da sen amelesin tarzı bir yaklaşım ile konuşan adam (1 kişi yaptı, bu güne kadar en çok buna uyuz oldum salonda).

Dynamo, Azi, dino_55 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bugunde ben bi tipe sinir oldum umarım aynı saate denk gelmem

Ben fazla güclü degilim bazı haraketlerde yuksek kilo kimisinde 4 5 kilo 3set 10 tekrarda acaip zorlanıyorum neyse bench deyim 10 ar kilo var kaldırıyorum zaten canım cıkmış bide omzum surekli aciyor bi gögüsüm daha kücük o taraf cok aciyo neden bilmem zorlanıyorum işte geldi eleman bıdı bıdı baba o kilo ile gelişmez bilmem ne konusuyor tamam diyorum devam ediyor bak gel ben sana yardım edeyim 30 40 kiloya cık dedim sagol gerekmez neyse konustu konustu böle bi pis pis güldü dedim kac yıldır yapıyosun sen dedi 3yıldır ama adamda gram gelişme yok ben bu sekilde calısarak hergün agrı cekiyorum gelişiyo yani neyse diycektim sen biraz kendine ilgilen diye ama fazla üstelemedim tamam sagolasın ben sadece hocanın dediklerini dinliyorum görüsürz dedim gene bi güldü kıl oldum işi gücü yokmu bunun benim yüksek kilo kaldırmak umrumda bile degil güc göstermeyemi gidiyorum oraya spora gidiyorum laklaklak o ceneye harcadını body e harcasa hulk olurdu

HushMoney ve drkhn bunu beğendi.
  9. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    ben en cok bu yaz günleri üstsüz antreman yapıp(kaslı kassız)oturup yattıkalrı yerleri tere bulayan hayvanlardan
    kokanlardan ,her harekette böğürenlerden,kendi vucuduna bakmadan ben senin kadar gelseydim ohooo tarzı cümle kuranlar
    9-10 kişi gelen gruplardan ,kendini hoca diye tanıtıp bir pok bilmiyenlerden,duşta yarım saat kalıp içerde bişeyler yapanlardan,
    ben duştayken içeri bakanlardan ,neyse bukadar uzattım

10. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yaw bir nokta bir virgül kullan be arkadaşım.. :)

11. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    - pardon ama (götlü göbekli heriflerin gelip çok bilmişlik yapması) yok şu hareket böle yapılmıo böle yapılıo gibi halbuki yaptıı hareketin anlamı yok
    -aminoacid gibi zararsız şeyleri kullandığımızda gene çok bilmişlik yapıp konuşanlar çok zararlı dln gibi
    - o ilaçları kullandıktan sonra bende yaparım diyenler
    -hareketi yarım yamalak ve yanlışyaptıktan sonra bak bu kadar kilo kaldırdım sende kaldırabilirmisin diyenler.
    -kolunda bişe olmadıı halde(tek çizgi belli olmadıı halde) gelip millete göstermeleri ve hava atmaya çalışmaları(bak tricepsime bak bak nasıl ama hayvan gibi dimi)
    çoğunlukla çok bilmişlik yapanlara uyuz oluyorum.

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    salona amacı dışında gelenler

hocam bu hareketi yapmasam olurmu diyenler

sen hocayı boşver benim dediğimi yap diyenler

la oglum bende hoca kadar kaldırırım ne olmuş yani diyenler

bir birini çekememezlik yapanlar

kişilere zorlandığında yardım etmeyip pis pis sırıtanlar

kendilerini hep başkalarından üstün gören tipler

her gördüğüyle gel bilek yapalım diyenler

Azi, dino_55, drkhn ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    BİRDE BİZİM SALONDAKİ HOCALARDAN SADECE BİR TANESİ SALONA BANDANA, KOVBOY ŞAPKASI, ÇEŞİTLİ KOLYELER, BİLEKLİKLER FİLAN TAKIP SADECE KIZLARI ÇALIŞTIRMAK MAKSATLI GELİYOR BİR GÜN BİRİ BENCHTE BİRİ KIVRANIYOR ( ERKEK) DÖNÜP BAKMADI BİLE.... BENDE DEADLİFT YAPIYORDUM BIRAKAMADIM
    --YA HOCAM YARDIM ETSENE.
    -- BASAMIYACAĞI KİLONUN ALTINA GİRMESİN .....
    ALLAH ALLAH .......

AMA KIZLARDAN BİRİ BİR HAREKETİ AZICIK YANLIŞ YAPSIN YADA SADECE NEFESİNİ FARKLI VERSİN YARIM SAAT KIZIN BAŞINDA .....

BU TİP ADAMLAR COK SİNİR BOZUCU OLUYOR

ferhat.54k ve cefatinn16 bunu beğendi.
  14. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    salona ,girip çıkarken çalısaşnlara, çalışmayanlara iyi günler, iyi çalışmalar demeyen tüm canlılara gıcığım arkadaşlar kimseden allahın selamını esirgememek lazım.Bunun medeniyet ölçüsü olduğuna inanıyorum

HushMoney, cefatinn16, skaron ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  15. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    hoca gösterişi sevmediği için salonda bodyle dolaşmıyor bu hocada hiçbir şey yok diyenler ve onlara benden kötü olanlar beni eleştirmesin cevabını verince yüzü moraranlar ( pardon bu hoşuma gidiyor)
    bana kızmayın ama galiba nerede sorunlu adam varsa 10da 5i salona geliyor....

16. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bır konuda katılıyom bızım salon bastan assa sorun valla adam 3 ay olmus hala benc press soruyo nasıl dıye benım hoca kafaytı yedı arasıra supermen gıbı ellını havaya kaldırıyo bana dıyokı emrah bu aksam nereye ucak :lol: :lol: :lol:

17. fast twitch

fast twitch Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    deadlift ve ters mekiği süperset yapıyorum ve deadlift yaptığım yerden ters mekik aletinin orası görünmüyo. mesela 2 set yapıyorum deadlift ve ters mekik, 3.set deadliftten sonra artık ölmek üzereyim dinlenmeden gidiyorum ters mekik aletinin yanına bi tip sormadan girmiş araya, şu 10 dakikalık ters-yan-ön 3000 tekrar yapılan harketten yapıyo off yaa!

bi de salona gelen çok taş hatunlara ifrit oluyorum, tamam gelsinler sonuç olarak testosteron filan yükseliyo iyi hoş da, konsantrasyonu biraz bozmuyo değil... squattan taze çıkmış üzerinde dumanlar tüten terli ve sırtında tuz izleri oluşmuş birisi olarak rahat rahat hareket de edemiyorum öyle olunca...

ferhat.54k, Zerk ve AnkTıp92 bunu beğendi.
  18. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Helal hocam aynen fırından yeni çıkmış Ramazan Pidesi gibi salonda geziyoruz hatunlarda iğrenerek bakıyor değilmi.?Ben de hatunlara pek gıcığım.Ay kız benim kollar sertleşmeye başladı kılda çıkar yakında mı diyenler.Bara sağına ve soluna 2,5 ar kiloluk takıp bench çalışması yapan ve deli gibi yorulan ve benim benche 5 dakika geç başlamama sebep olan kızlarmı dersiniz.10 ay olmuş mevzuya başlayalı ben hala kendimi body camiasına girmeye aday çelimsiz olarak addediyorum sen olmuşsun sen bırak bu sporu diyenimi ararsın.Bunlar kız tabi.Senin kadar yapsam podyuma çıkarım diyen, aminoasitlere bakıp çok ilaç kullanıyosun sonunu iyi görmüyorum diyen beyin özürlüleri artık kaale almıyorum.Yalnız şöyle bi taktik geliştirdim.Bana bu tip aptalca mevzuları soran tanımadığım vatandaşlara hiç cevap vermeden boş boş 10 saniye kadar bakıyorum sonra dönüp gidiyorum.Bir daha yanıma yaklaşmıyorlar.Yaşasın asosyallik.
    *

depper, Zerk, alexfethiye ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    at tenasül uzvuna kelebek bir ilişki teşkil edecek

:lol: :lol: :lol: :badgrin: :badgrin: Nasıl bir tabirdir bu vallahi helal olsun katıldım gülmekten Bu arada bende bratt pit ten nefret ederim Hele truva filminde 2,12 lik devi yere indirdiği sahneden sonra filmi izlememiştim o kadar saçma olmuş ki sanırsınız Kemal Sunalın çektiği ve televizyon karşısında bu kadar da olmaz dediğiniz aptal sahnelerden

wolf13 bunu beğendi.
  20. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Re: at tenasül uzvuna kelebek bir ilişki teşkil edecek

Sinemada ufak adama yarma birini harcatmak artık miadı dolmuş bir klişe ama Brad bunu hep yapıyor. Misal, Snatch..
    İri bir ademoğlu olarak çok rahatsızım :)

Tevfik Erzon bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş