Salonlarda aletleri esir alanlar ve kurtuluş yollari...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ramirez tarafından 25 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selam eder saygılarımı sunarım, forumda çok yeniyim ( 6 aydır takip ediyorum ) ve çok önemli bilgiler öğrendim sağolun varolun...

Şimdi asıl sıkıntıma gelince malum hepimiz vg salonlarına gidiyoruz ve bir program dahilinde çalışıyoruz, sırasıyla kullanmamız gereken aletler var veee bir gidiyoruzki aletin başında bi ağır abi, kollar omuzlar cüsse filan derken adamdan tırsıp geri dönüyoruz kafa_ arkadaş aletten kalkmıyor set aralarında bile kimseyi salladığı yok. bazende göz göze gelince iyi sporlar deyip kaçtıığımda olmuyo değil :) yani sormak istediğim bu işin bi raconu yokmudur karşıdakini kırmadan ama alttada kalmadan nasıl anlaşabiliriz ? önerilerinizi bekliyorum saygılar...

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Forum Hakkında

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    böyle bir durumda ilk sorum şu oluyor:
    kaç setiniz kaldı acaba?
    eğer iki veya daha fazla derse ikinci sorum şu oluyor:
    bir set girebilirmiyim araya :)
    bu cevaba itiraz eden fazla olmuyor...

Ocensers, Ramirez ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  4. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Yanına gidip set aralarında girebilir miyim veya beraber çalışalım mı diye sorabilirsin.İri yarı değilim aletleri esir tutmuyorum set aralarında başkası kullansın diye havlumu felan alırım ona rağmen gelip sorarlar beraber çalışalımmı diye insan gibi rica ettiklerinde hayır diyecek bile olsan diyemezsin :)

Ocensers, Ramirez ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  5. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    abi bende işte küçük bi salona gidince tav oluyorum bu aletleri esir alma olayına

Ocensers ve Ramirez bunu beğendi.
  6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bazılarına laf anlatılmıyor malesef.

adam hızlı hızlı yarım yamalak triceps pushdown yapıyor bekliyorum 20 tane yaptı
    triceps 20 tane yapılmaz. en fazla 10.
    baktım ara verdi dedim dinlenirken gireyim.
    cevap: olmaz ben calisiyorum baska alete gir tek bu mu var.
    gel de laf anlat. neyse dedim uğraşılmaz bununla gittim rope pushdown yapıyorum. neyse benim triceps programı bitti program bitti giyindim gidiyorum baktım bu hala saçma sapan pushdown yapıyor. dedim kaç set yapıyorsun? cevap hoca 3x8 yazdı ama ben iyi gelişsin diye 10x20 yapıyorum. gel de overtrainingden bahset buna.

hmm dedim iyi yapıyorsun. ben gelişmesin diye 3 sette kesiyorum.

böyle adamlara laf anlatılmaz malesef.

Valat, onbir, Ocensers ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  7. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yanlış demişsin. Diyicektin ki ona 3x8 insanlar için. Afedersin senin gibi varlıklar için başka programlar dene.

8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Valla gece gece iyi güldürdün ALLAH ta seni güldürsün ;) demekki fazla yaparsak bizde gelişicez hee :) neyse bende senin gibi yapıcam az yapayımki fazla irileşmiyeyim ...

malesef o tarz kişiler hemen hemen her salonda mevcut..genellikle 3 set yapacak sa 3 set bitene kadar istasyonda kalkmamaları gerçekten sinir bozucu :)

Bu arada ; Ben genellikle gündüz saat 4 gibi gidiyorum salon tenhaaa..hoca eşliğinde çalıştığımdan süperset olarak ortalama 1 saatte biyitor idmanım...

ancaak...hafta içi özellikle pazartesi,salo günleri akşam 20 den sonrea salonda olmak istemiyorum...

forumdan dostum olan sultanmehmed ile denk geldiğimizde..dambıl aradığım zaan bulamz isem direk onun yanıa giderim..nedenmi?

kuytu bir köşe buluyor kendine,çalışacağı dambılları çekiyor yanına seti bitene kadar oradan ayrıolmıyor :) gelde dövme bu adamı..yani her kesimden var bu tipler :)

Son düzenleme: 26 Ocak 2012
    onbir, Ocensers, deathlifter ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Şuana kadar gittiğim salonda deathlifter in dediği gibi yuzu bir tipe rast gelmedim umarımda gelmem sinirli bir yapım var tartışma çıkabilir:)

Bizde böyle bir durum olunca diyorumki beraber yapalım tamam dıyorlar veya ben yaprken bana gelip sırayla yapalım dıyor tabi dıyorum ben dınlenırken o yapıyor o dınelnırken ben

normalide böyle olmalı babalarının salonu bile olsa parasıyla değilmi herkesin çalışmaya hakkı var.

Ocensers, Ramirez ve demircan256 bunu beğendi.
  10. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    benim gittiğim salonda insanların kas kütlesi arttıkça hoşgörü ve kibarlığı da artıyor. ama yeni başlamış kişiler acayip atar yapıyor :confused:

Son düzenleme: 26 Ocak 2012
    Ocensers ve Dynamo bunu beğendi.
  11. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    valla antrenmanın ilk hareketlerinde iyice terletiyorum kendimi,havluyla terimi siliyorum havlu sırılsıklam oluyor,atıyom havluyu makinanın üzerine ya da bench sehpasının kimse elliyemiyo tabi terli havluya :D terli olmasam bile sürekli yüzümü kollarımı siliyorum havluya adamlar terli zannediyor..

bazen öyle oluyor ki terlemeye fırsat bile bulamıyosun bütün aletleri kapmış adamlar ve işin ilginci adam bench press yapıyor,omuz press,bacak çalışıyor aletle bi günde bütün aletleri kullanıyor bi gün bi tanesinin kafasına düz barı geçiricem :D

Ramirez bunu beğendi.
  12. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    hyper_hyper_hyper_ çok güldüm

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:54 ----------

işte aradığım cevap aradığım çözüm budur ya, seviyorum bu siteyi :D:D:D

13. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    dönüşümlü yapabilir miyiz diye soruyorum, halden anlayan hemen kalkıyor zaten. dönüşümlü yapıyoruz. belki de beni görünce evet diyorlar. yanlarına dikilmiş 1.94 boyunda 100 kiloya yakın kan ter içinde bir adam sorunca tırsıyor olabilirler, bilemiyorum.

Ocensers, oniks41 ve Ramirez bunu beğendi.
  14. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    yerlere yattım :D cevap mükemmel :D

Vallahi ilk önce gidip adamın başında psikolojik baskı oluşturuyorum. Adam çalışırken dambılları, makineleri yiyecek gibi bakıyorum adam seti bitirince ilk önce Kaç set kaldı? . 1 den yüksek bir cevap alırsam Dönüşümlü yapalım mı? diyorum. Dahaca hiç olmaz diyen olmadı .

Haa baktın adam cins birisi . 2.defa gideceksin yanına

-Sen ne çalışıyorsun bakıyım?
    +Triceps çalışıyorum.
    -(Recep İvedikten sahne misal) Sen çok yanlış gelmişin senin makine öbür tarafta

derseniz belki etki edebilir ,denemediğim için tam bişey söyleyemiyorum :D

Son düzenleme: 27 Ocak 2012
    Ramirez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş