salondaki eğitmenin verdiği programın akla yatmaması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mustafat tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mustafat

mustafat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle bu spora tüm gönül vermiş arkadaşlara merhaba,ben 36 yaşında 1,72 boyunda 77 kg .mümkünse gerçekten bu işi bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.bulunduğum ilçede yeni açılan salona 1 yıllık kayıt yaptırdım,ardından eğitmen bir program verdi ,bu programın kafa karışıklığı yapması şu,öncelikle 10 dk bisiklet ile ısınma ve ardından 10 adet yanyana sıralanmış makinaları tüm vucut çalıştırılıcak şekilde dizmiş ve bunları 10 ar tekrarlı bir defada dinlenmeden bitirip 1 dk kadar dinlenip yeniden tekrara etmemizi istiyor.yani bir aleti 3*10 değilde tüm aletleri ardı ardına tur şeklinde 3 tekrar yapmamızı istiyor.şimdi diyelimki kollarımı çalıştırdım bir tur bitene kadar yeniden kol aletine gelinceye kadar kas soğumuş olmuyormu? forumlardan okudum kadarıyla çalıştırılan kasın set arasında 15 sn den fazla beklenilmemesi gerektiği yazıyor.birde bu program için 30 gün diyor ardından başka program var onlarda bu şekilde olacak,serbest ağırlık şu anki programda yok,zaten ilk kayıt yaptırılırken sana haraketleri üstün körü gösteriyor ve ardında pc başından kafasını kaldırmıyor.yaptığım hareketlerin yanlışlığını salondaki başka arkadaşların uyarısıyla öğreniyorum.beslenme programıda vermedi ben onun için birşey diyemiyorum siz kendiniz ayarlayın dedi,bende netten araştırmalarım sonu şöyle birşey uyguluyorum,sabah 5 yumurta 2sinin sarısı,saat 7 antreman ına kadar iki öğün bulgur plavı ve tavuk göğsü,antremandan
    sonra whey protein ve yatmadan önce plav ve tavuk göğüs.bu arada yağ oranım %29 çıktı.yardımınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş