Salonda tartışma..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve XxBadyxX tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Ya o kadar çok sinirliyim ki sizinle paylaşmak istiyorum sinirim azda olsa gider belki.. şimdi ben buğün antrenmana gittim biraz ağırlık çalışıyım dedim benc press girdim barda ağırlık bıraktım sadece 1 tane başkasıda çalışıyo zaten çıkarmaya gerek yok dedim.. aradan biraz vakit geçti.. benim 1 yıldır tanıdğım bi çocuk var bunu salona köpeklik yapsın diye hoca sıfatıyla koymuşlar. gelmiş bana artislik ypıyo ağırlıkları al falan. almadım inat ettim kendi kendime almıcam dedim..

Değiştirdim üstümü mekandan çıkarken,şakayla dedi ki ağırlıkları alsana... işin ne lan sen al a..... koyım dedim.. ondan sonra yanıma geldi laga luga artislik falan dedim bana el kol hareketi yapma,hiç bi temas olmadı bi tane vursa varya gözüm dönücek allah ne verdiyse dayak yerim yada atarım ama hiç bişey yapamadı anca laf. bide yanında 3 tane adam var onlara güveniyo..ben dedim ki senin görüşücez çıktım gittim..

İçimde çok pis sinir kaldı beyler,ya yemin ediyorum şu oturduğum gazi mahallesinde öyle pis herifler tanıyorum ki bir paket sigaraya bi şişe içkiye annesini babasını tanımazlar.. hele bi abi var bişey olursa söyle bana bana gel falan diyo sürekli.. ben bu adama söylesem bu sürüyle adam toplar.. o şrfsizi hastanelik eder.. niye bunu yapıyım diye düşünüyorum ? çünkü oda yanında ki heriflere güvenip bana bunu yaptı dışarda olsa kedi gibi.. yarın yine idmanım var tek bi şey varya tek bişey.. bnm kaybetcek bişeyim yok allah ne verdiyse dayağı yerim ya da atarım farketmez ama bu sinirim gidicek işte o zaman..

2. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Sana çıkarken şakayla laf demiş, sen de küfür etmişsin. Her ne kadar gıcık olsan da, küfür ettikten sonra sen haksız duruma düşmüşsün bence.

3. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    zorla kaşındı abi,ben öyle durup dururken herkesin işine karışan,durup duruken kavga aranan bi insan değilim kendi halimde takılıyorum ama zorla işte.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben pek haklılık göremedim bu konuda.yolun yanlış tarafından gitmen bu yaşlarda normaldir ama trafik ışıklarına uymanı tavsiye ederim:)

Kara Kalem ve zrb20 bunu beğendi.
  5. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Salon kavgaları fena olur 3-4 ay önce 2 tane 16-17 lik genç bench presste sıra kavgası etti 10-15 dk sözlü tartışmadan sonra eline aldığı 5 kg luk dambılı çocugun kafasına fırlattı,bayıldı olduğu yerde, ambulans falan geldi sonra bir daha 2 sinide salonda göremedik,kavga etme kimseyle he de geç

XxBadyxX bunu beğendi.
  6. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Sen gözlemlediğim kadarıyla hiperaktif birisin.Senle ufak bir tartışmamız olmuştu fakat moderatörler mesajlarımızı sildiği için unutuldu gitti.Çok çabuk sinirleniyorsun ve kendine çok fazla güveniyorsun.Senin gibi düşünmeyen insanlara saygı göstermiyorsun.Sonuçta olan bu.

Girdiğin ağırlık 200 kilo mu sanki plakaları sökmeye üşeniyorsun ? Sökeceğin 2 3 tane plaka sök gitsin.Her salonun düzeni vardır.İşin bitince dumbelli barbelli ortada bırakamazsın mesela. Aynı şekilde bench press girdikten sonra da düzeneği aldığın gibi bırakman gerekir....

Kara Kalem, deathlifter, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    ya abi insan yediremiyo çocuk benimle aynı yaşta sonuçta..çoğu kişi bırakıyo onlara ses çıkaran yok yemiyo tabi,ben suskun gözüküyorum diye tepeme çıkıcak çakal, eğer karşımda yetişkin gerçek bi hoca olsa eyvallah hocam derim koyarım ne derse yaparım bu zamana kadarda hiç hocalara saygısızlık yapmadım..takmışlar yakasına bi kart ona buna ahkam kesiyo iki tane soru sorsan bilemez antrenörüm diye duruyo orda.Orda olsan anlardın beni abi

Zerk bunu beğendi.
  8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kusura bakma ama sen olayı anlatırken kendi kendine cevap vermişsin. Sana şakasına takılmış sen ise küfür etmişsin. Haklı olsan bile haksızsın.

Ayrıca salon kuralları vardır. O kurallara uymak herkes için iyidir.

Bir diğer konuda şu, dövdüreyim edeyim gibi düşüncelerin var. Dövdürsen ne olacak ? Ya da dayak yesen ne olacak ? Ne kazanacaksın hiç bir şey. Başın boş yere belaya girer. Olay dayak yeme yada atma değil. Biri çıkıp sana bir bıçak saplasa. Ölmedin diyelim ama felç kaldın. Değecek mi ? Yada sen bir şey yaptın. Polisle yargıyla uğraşmaya değecek mi ?

Yaşın kaç bilmiyorum. ( 18 yazıyor, doğru olup olmadığını bilmiyorum ) Ama sabıka kaydına işlenecek bir şey ileride işe girmedi, bir yerde kalmada, vize almada vb. bir sürü şeyde karşına çıkar.

diez, Kara Kalem ve XxBadyxX bunu beğendi.
  9. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Biliyorum haklısın sonuna kadar ama insan o sinirle düşünüyo işte ben eve gelir gelmez duramadım sizlerle paylaşmak istedim yaşça bir sürü büyük insanlar var onların fikrini almak istedim, ama şakayla dediysem şu şekilde suratında şrfsiz bi gülümsemeyle 'bak seninle ne güzel uğraşıyorum" der gibi.. bide onun öncesinden ağırlıkları al derkende bişeyler dedi ama onu gerçekten şakayla söylediği ve o kadar vakit tanıdığım samimi olarak şaka yaptı diye yazmadım.. ama çıkarken dayanamadım artık.. kaybetcek bişeyim yok diyorum ama başımın belaya girmesinide istemiyorum bir aydan az sürede askeri okula giricem kısmet olursa...ben sinirime hakim olamıyorum ya o anın stresiyle bişey yapmasamda sonradan kafayı yiyiyorum

10. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bak çoğumuz bu yollardan geçti,yani bu ve benzerlerini yaşamış bir sürü insan var. Bende zamanında yaşadım. Bir şey bilmeyen hatta senden küçük kişilerin orada antrenör olarak konulup, kasılmalarına tanık oldum. Ama şöyle bir şey var:

Eğer sen salon kurallarına uyarsan ona hiç bir malzeme vermemiş olursun. Yani sana laf diyecek bir şey bulamaz. Seni rahatsız ediyorsa ama bugün yaptığın gibi küfür etmeden doğru dürüst cevap vermene rağmen hala aynı şekilde devam ediyorsa salon sahibine şikayette bulunursun. O gereken şeyi zaten yapar.

Bunun yanında askeri okula girmek istediğini söyledin. Ve sende biliyorsun sabıka kaydı önemli bir şey hemde askeriye de. Eve gidince keşke şunu yapsaydım bunu yapsaydım demek istemiyorsan enerjini at. Başka şeylere odaklan. Bu yüksek sesle müzik dinlemek olur, puzzle yapmak olur vs. yani bir sürü yapabileceğin alternatif şey var. Hatta ben kum torbası dövüyorum yüksek sesli müzikle. Cidden bana yarıyor. Yani bu kişiden kişiye göre değişir, sadece örnekleme olarak.

Bir anlık sinirle yapılan şeyler sana zarar verir bunu unutma :)

diez, muc10, XxBadyxX ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Yahu kardeş aklını başına topla önüne gelen her artist, çakalla uğraşacacaksan sonun kötü olur.

Ayrıca dövdürdün, şikayetçi oldu siciline işlendi. Yarın polis olmak istersin olamazsın, memur olmak istersin olamazsın. 1 salak için değer mi?

Ya da yara aldın. En ufak şeyi düşünelim karnına bıçağı sapladı iyileştin orada iz kaldı. O spora gitmenin ne amacı kaldı? Vücudunun ne estetiği kaldı. Düşünsene midende bir bıçak yarasını.

Aklını başına al, sen çabuk sinirleniyorsun. Sakin ol laflarınla döv, yumruklarınla değil.

Kara Kalem ve XxBadyxX bunu beğendi.
  12. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Bence de haksızsın, hem haksız hem de işini yapmaya çalışan bir adama taammüden fiziksel zarar vermek üzere kurgu üretiyorsun. Salon kurallarına uymamak, nazikçe uyarılmaya küfürle karşılık vermek, anlaşmazlığı kaba kuvvete dökmek, birinin "arkasını" düşünerek geri basıp kalabalık kabadayılığına soyunmak... Hem suçlu hem güçlü hem de kötü niyetli olduğunu düşünüyorum. Kusura bakma ama bu kadar kusurla gözümde "delikanlılık" indiriminden de yararlanamıyorsun.

Bu söylediklerimi seni kötülemek için değil, kim olursa olsun anlattığın olayın faili hakkında samimi olarak ne düşündüğümü belirtmek amacıyla yazdım.

13. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    sakın kavga etme sakın.kavga basit görünür göründüğü gibi olsa bende sinirlnenince kavga ederim ama kavga 2 yumruk atıp 2 yumruk yemekle malesef bitmiyor.benim ablamın arkadaşının babası 2 kardeşini alıp adam dövmeye gitmişlerdi kavgada ne olduysa oldu dövmeye gittikleri adam bıçaklandı.sonuç olarak 3 kardeş 4 senedir hapiste bıçakladıkları adam 1 sene boyunca sıvıyla beslendi.bıçaklanan adamın abisi başsavcıydı unutma senin abilerin varsa onunda olabilir.salon kurallarınada uymaya çalış.kafana çok takılıyorsa salonun asıl hocasıyla konuş o düzeltmeye çalışır.

14. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Kauss Teşekkr ederim okuyup yorum yapıp ve tavsiye verdiğin için..haklsn kişi ne ederse kendine ediyo işte..ilgilenip yorum yazan herkese de teşekkür ederim yanmda olduğunuz için sağolun..

SweeneyTodd, bu senin yorumlaman bişey diyemem belki bende senin yaşında olsam öyle düşünürdüm ama sende benim yaşımda olsan benim sinirimi anlardın.. ama kötüniyetli birisi değilim yani kimse için kötü niyet plan projesi kurgulamam.. sinirden işte hep

15. Deliormanlı1

Deliormanlı1 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Keskin sirke küpüne zarar yarın git konuş kafam bozuktu vs salla bişeyler kusura bakma dersin.
    Sonra ne yapıyorsa yapsın sen sporuna bak.

16. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Arkadaslarında dediği gibi haksızsın bencede, hadi tamam başkaları çalışıyordu antremanda sökmedin ,bitince söküp yerine takman gerekirdi . İşin ne söksene nasıl bir mantık anlayamadım o adam orada milletin calıstığı ağırlıkları toplamak için durmuyor, bildiği antrenörlük bilgisi veya seninle aynı yaşta olmasıylada alakası yok. Senden küçük olsa dövecektin belli ki bence utanmalıydın 18 yaşındasın hala çalıştığın aletleri yerine bırak diye sana başkaları dememeli.

17. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    kaybedecek bişeyinin olmadığına eminmisin? yanlış anlama seni suçlamak istediğimden değil ama belkide kafanda bazı şeyleri kurguluyorsundur..hepimiz yaparız ya hani kesin böyle düşünüyordur bunu yapmak istiyordur diye..salondakiler ne yapıyorsa aynısını yap sende..esnek ol.senin canın sağolsun be toplarım ne olacak de geç..yani iş insanın konuşmasında bitiyor..

18. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Ortada bıraktığım şey dumbell değil ki.. başkaları çalışıyo derken,diğerleri gelip ağırlık takmakla uğraşmasın diye bıraktım,bıraktığım kiloda 10. Kendimden küçük bi çocuğu dövcek kadar düşmedim ya daha.

Sayfayı Paylaş