Salonda Kafayı Yedirten İnsanlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Nauplios tarafından 17 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    İlk geldiği gün, kaç ayda senin kadar olurum ve ben çok şişmek istemiyom senin kadar olsam yeter diyenlere söylemek istediğim çok şey var ancak sadece gülüp geçiyorum.

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    60 kilo bir arkadaş senden kaslıyım dedi.Bu arada 85 kiloyum ve avatarıdaki fotoğraf benim..Çok şişmek istemiyor tabi hak vermek lazım..

Asla kendimi övmüyorum muhteşem bir vücudumda yok belki ama hayatında 1 ay spora gitmiş iskeletorlar beni yargılayamaz.Ben 110 kilo bir insan olarak ne kadar emek harcayarak bu hale geldim onlar gibi göğüs kemiklerimi ve tahta karnımı göstererek kaslıyım demedim.

60 kilo insanlarıda aşalamıyorum zaten haddimede değil ama bunlar gibi zayıflıktan geberen insanların saçma sapan bilmeden yorumları beni çileden çıkartıyor

buffdudes jr ve egemennn bunu beğendi.
  3. o0Freedom0o

o0Freedom0o Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    badr hari forumda :D

4. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Badr hari de bizden çıktı :D
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ekim 2014 ---
    Bu arada o arkdaş gelip sana kaslıyım dediğinde "ee nolmuş" demiyo musun :D Nasıl cevap veriyorlar buna :D

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Helal kardeşim diyorum bakıyor öyle :D valla ne desem boş..Bu güzel lafmış bir dahakinde bunu dicem :D

ya fotoğrafı değiştirmiştim :D

6. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Bana böle alakasız bişey olduğunda ben öyle derim mesela adam diyorki ben şu hareketi yapabiliyorum. Ee diyorum :D Yada bravo aferim diyorum :D yani bu söylenen "ben senden kaslıyım" cümleleri bende bi yeşil ışık yakmıyor. Yani tepkimeye giremiyorum. Bir soru değil. Bir cevap de değil çünkü soru sormadın :D Bir rencide, küfür ne biliyim bişe dedğil. Yani saçma bi kelime adam geliyo sana "ben senden kaslıyım" :D ee napim madalya mı verim, yada bunu bana niye söylüyosun diceksin :D :D

7. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Yok benden kaslı olsa zaten bir şey demicem egosu var filan dersin hadi ama bunlar olmayan şeyin davasını yapıyor :D Yine diyorum bende süper bir şey değilim ama bir emek var yani..

Valla elemanı koyup bench press basarım gelmiş ne diyor :D

Son düzenleme: 24 Ekim 2014
  8. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Bende onu diyorum ya kaslı da olsa sana gelip "ben senden kaslıyım" diyemez :D Yani durum şu. Teknosa gibi bi yere girdin. Iphone 6 bakıyosun. Biri geliyo diyoki benim iphone 6 ım var. Eee demez misin :D Ne farkı var :D Mal mısın mk bana demek lazım :D

neverbackdown. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş