Salonda.kızlara bakmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Broken21 tarafından 18 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Broken21

Broken21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim kardeşlerim ben 17 yasındayım. 2 aydır salona gidiyorum. Ancak kendi adıma rahatsız olduğum bir nokta var. Şimdi biraz ayıp olcak ama hormonlar yüzünden hep :( salonda nedense gördüğüm bayanlar çok çekici geliyor. Yanı sonuçta ergenlikteyim. İstemesemde cok zor yanı :( ne yapabilirim sonuçta birisine bakarken yanlısı bir şekilde yakalanmakda istemem. Ve bide kesinlikle doğru bir hareket değil biliyorum. Ama istesemde istemesemde dayanmak çok zor :( lütfen yardımcı olun ne yapabilirim

2. Taibisi

Taibisi Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Kafana takmana gerek yok antremanda konstrasyonunu bozmadıgının surece ve karsındakını dıkızlemedıgın surece rahatsız edecek duzeyde bır sorun olmaz.
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Şubat 2016 ---
    Kesınlıkle kafana takmana gerek yok ve kızları o kadar da gozunde buyutmene gerek yok o yaslarda ben de oyleydım su an pek buyukte sayılmam 20 yasındayım ama kafa yapım degıstı o konuda kafanı mesgul bıle etmesın ınan bana,denersen ne demek ıstedıgımı anlarsın.

3. Broken21

Broken21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haklısınız da işte aklım hep orda kalıyo. Yani sporuma engel olmuyo da şimdi bilemedim. Olmadı dediğiniz gibi umursamamaya başlamalıyım :)

4. Yamui-zz

Yamui-zz Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Senin anana bacina baksalar hosuna gider miydi taktigi bu tur durumlar icin hep gecerlidir

5. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Demekki sen gerçekten kendini zorlamıyorsun. Şahsen ben çoğu zaman doruk noktasına çıkıyorum. Kaslara yapmış olduğum baskı sonucu ortaya çıkan açıdan bırak kızlara bakmayı gelip akşam çıkışta beraber yemeğe gidelim dese cevap veremem. Ben acı yoksa kasta yoktur diyenlerdenim. :) Birazda mazoşistlik var sanırım hoşuma gidiyor acı. o_O

6. Broken21

Broken21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bunu da yapcaktım biri der diyede usenmistim :D anamda bacımda var. Yalnız ben konuda kızlara ilgim var dedim. Afedersiniz ama nasıl yatağa atarım desem nesede nasıl kurtulabilirim dedim :D bununneresi yanlış.
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Şubat 2016 ---
    Bende.acı severim :D ama fullbody çalışıyorum (5x5) ve ağrılar da az oluyo baya. Yanı dikkatimi dağıtmıyor :D aksine dinlenirken boş vaktim cok oluyor :D

7. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Bayanlara bakma salonda terslerler ben spor yaparken bayana baktım nasıl antrenman yapıyor diye hemen ne bakıyon dedi yanlış anladı bir dahada bakmadı güzel olsada kendileri bakıyor sonra ben baktımmı ne bakion boşver kafan bozulur bakma plaj ne güne duruyor

8. Broken21

Broken21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ahaha yok ya ondan değil yanı de orda genelde benden büyükler oluyo. Yaşıtlarım olsa hani başka turlude bu yaşlarda zor cidden düzgün giyinseler nese de taytla yapıyolar sporunu... Zaten bu yaşlarda hormonlar tavan yapmış... Sjsjsjsjs :D :D nefsine hakim olmak zor oluyo gözüm gidiyo geliyo istemesemde işte ondan korkuyom. Yanı sadece rezil olmak değil sorun. Yanı bakış açımı değiştirmek şu halden kurtulmak istiyorum :(

9. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Bakmak zorunda değilsin göz kayıyo ama sevgilin varmış gibi düşün

10. Ekin ERTOP

Ekin ERTOP Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bakman normal zaten her erkek bakar göz ucuyla belli etme yeter

11. drajalo

drajalo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    hormonlarını inkar edemezsin.. tabii ki ilgini çekecek karşı cins, bakman doğal. kim bakmıyorum derse yalan söyler zaten. kadınlar da erkeklere bakar illaki. bu da onları hafif meşrep yapmaz. önemli olan rahatsız etmemek karşı tarafı. 1-2 saniye bakarsın, içinden maşallah dersin geçersin. bir daha da bakmazsın. yoksa tacize girer artık...

12. malozyali

malozyali Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    güzele bakmak sevaptır

13. drajalo

drajalo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    "Güzel bakmak sevaptır", güzele bakmak değil, karıştırmayalım.

14. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    Guzele guzel bakmak olarak guncelleyelim o zaman :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Taibisi

Taibisi Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Kafanıza taktığınız şeylere bakın arkadaslar kafanızda fazla buyutmeyın karsı cinsi unutmayın alfa olan erkektir olayların bu tarz hale gelmesi bana göre tamamen erkeklerin bilinçli veya bilinçsiz kadınların egosunu ve istediklerini yapmasındandır

Bayanlara bakma salonda terslerler ben spor yaparken bayana baktım nasıl antrenman yapıyor diye hemen ne bakıyon dedi yanlış anladı bir dahada bakmadı güzel olsada kendileri bakıyor sonra ben baktımmı ne bakion boşver kafan bozulur bakma plaj ne güne duruyor
    Kadına deseydin asil sen niye bakıyorsun?

16. underworld.

underworld. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Kulakkigi tak kafani çevir harekete yoğunlas kası hisset. Bunlari yaparsan salonda Adriana Lima bile olsa fark etmezsin

17. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Sağlıklı her insan evladı karşı cinse ilgi duyar, bakmak ister bu doğal. Lakin bunun bir sınırı, dozajı ve uygun olanı - olmayanı var. Spor salonları, ' her ne kadar o amaçla kullanan insanlar olsa da ' birer sosyalleşme mekanı değildir, gerçi sosyalleşme mekanı olsa ne olur? Kimse kimseyi gözleri ile taciz edemez ama bilhassa spor salonu gibi insanların kendini zorladığı, kendine odaklandığı mekanlarda mahremiyeti önemlidir. Suratı şekilden şekle gireni var, kıçından ter akanı, havluyla gezineni var, var da var. Kolsuz body ile, barbell curl yaparken kendini izleyen adama ' neden kolsuz giydin birader? ' diyemeyeceğin gibi, tayt giyen kıza da neden tayt giydin, git burka giy gel diyemezsin. Yaşın daha çok genç dostum, aynı cümleyi 25 yaşında bir adam kursa tepkimizin farklı olması gerekir ama sen daha yolun başındasın, doğruyu ne kadar erken görürsen de o kadar yol alırsın. Kısacası spor salonunda çalışırken sadece kendine odaklan, kimseyi rahatsız et demiyorum, ama görme, sadece saati, istasyonları falan gör.

18. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Salonum 2000m kare büyüklüğünde ve solaryumundan saunasına kadar her zımbırtı var. Spor yapan 30 erkek varsa bir o kadar da bayan var. Makyajı basıp basıp geliyorlar ve en beteri zaten tempodan hızlı nefes alıp veriyorum parfüm kokusu sarıyor ortalığı. Bir de gelen kızlarda nıke'ın yeni bir taytı moda olmuş hepsinde de aynı modelin farklı renk varyasyonları var. Bu ortamda ben birine bakıyorsam 'iyiymiş' deyip işime devam ediyorum. Set aralarında etrafımdaki erkeklerin hangi hareketi nasıl yaptığını izlemek daha dikkatimi çekiyor. Ama inan bana sen onlara bakıyorsun ya dikkat et onların gözü de biraz vücut yapmış karşı cinslerinde. Yiyecek gibi bakmasalar bile göz ucuyla bakıyorlar. Zaten kimse kimseye yiyecek gibi bakmasın şahsen bir kız bile öyle hunharca baksa ben rahatsız olurum. Abartı olmadığı sürece, göz ile de olsa rahatsız etmediğin surece bakarsın.

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  19. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen ben de daha cok erkeklere bakiyorum ayni amacla :D

Sayfayı Paylaş