Salonda 2. ayım beslenmeyle ılgılı bır sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve esperanto tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. esperanto

esperanto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Salonda 2 aydır devam edıyorum.Bugun hoca test yaptı kas kütlesinde artış sağlayamamışım.Protein alman lazım dedi.

Sizce Whey protein mi yoksa kilo aldırıcı ( Gainer ) mı almalıyım ? Hacim kazanmak ıstıyorum ...

Tesekkurler

2. Mursi

Mursi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Stara zagora
    Gainer almanı tavsiye ediyorum.. fakat bunun yanı sıra da protein agırlıklı yiyecekler tuketmelisin.. yani hem supplementten destek al hemde dogal yollardan ki bu sana daha hızlı bir gelişim saglayacak..

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Paranı tavuk,et ve yumurtaya yatır,ayrıca ; pilav,makarna yı idman öncesi bolca tüket.idman sonrası ise bol proteinli beslen.

Günlük vücut ortalamana göre protein ve karbonhidratı alırsan gelişme kaçınılmaz olacaktır.

4. esperanto

esperanto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorun da o zaten ... Günlük beslenmemi yapamıyorum supplement şart protein gainer arasında kaldım arasındakı farkı da tam olarak bılmıyorum ..

5. brhmcr

brhmcr Guest

Sevgili esperanto, ek besinler ana besinlerin yerini dolduramaz o yuzden adlari ek besin. Once beslenmenizi duzeltin. PAranizi bosa sokaga atmayiniz.

6. esperanto

esperanto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gainer aldım iyi bi marka ve 4.5 kilo, spora günaşırı (1 gün dolu 1 gün boş) devam edıyorum. Sizce 2 gün dolu 1 gun boş mu calısmalıyım gainer dan daha iyi faydalanmam ıcın ?

7. brhmcr

brhmcr Guest

Gainerdan ne bekliyorsunuz cidden merak ediyorum.Daha fazla faydalanmak icin idman sikligi ile oynamaniza gerek yok. Daha once de yazdim beslenme programinizi derleyin duzenleyin.En iyi o sekilde fayda saglarsiniz.

Sayfayı Paylaş