Salona yeni yazildim ne yapmam lazim !! yardim pls

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve norm eren tarafından 19 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. norm eren

norm eren Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben salona daha yeni yazildim 2 haftadir gidiyorum..bir masstech protein bitirdim en buyuk hatayi yaptim 55 euro cope gitti :) buyukleri dinlemedim olan oldu..beyler ben 6 tekrar 4 setten agir kaldiriyorum ama oram buram agiriyo sag omzum cikmis gibi su anda ne yapcagimi bilmiyorum ilk 1-2 ay sismek lazim dediler bende agir girdim ama galiba hata yapiyorum biri yardim etsin lutfen ! 1.75 boy 56-57 kiloda oynuyorum surekli 18 yas

2. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bana kalırsa salondaki hocanın yanına git bu sorularını onunla konuş eminimki yardım edecektir. yok hoca yok dersen o zaman yeni başlayanbar bölümünde program ve beslenme konularını araştır. kolaygelsin...

3. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocayla çalışıyorsan. İlk 2 haftanı kardiyoda geçirmen gerektiğini söylemiştir(koşu-bisiklet). Bu kilonla ilgili değildir. Bu süreden sonra sana yaklaşık 10-15 kere uygulayacağın basit bir program verirler. 2x8 setlerden oluşur. En bilindik hareketleri yaparsın. Genel bir şekillendirmedir. Kardiyo ve basit programın bitmesi
    normal olarak 6 hafta sürer. Bundan sonra yeni programlar alırsın sabırlı olmak şart. Protein almaya 3. veya 4. ayda başlaman uygun olur. Kilo almakta ise acele etme zaten ister istemez alacaksın. Harcadığın fazla enerji için fazla fazla yemek yemen gerekecek.

Sayfayı Paylaş