Salona yazılcam ama bazı sorularım var.Vücut tipi hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Starbury tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Starbury

Starbury Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben salona yazılmayı düşünüyorum ama önce size sormam gereken bir soru var.Ben çok fazla kaslı hacimli bir vücut istemiyorum.Hafif kaslı fit bir vücut istiyorum.Yani zayıf gibi ama kaslı.Tam anlatamadım ama aşşagıya bir tane foto koyayım.Brad pittin vücudu gibi işte.Sanırım buna plaj kası deniyormuş herhalde.Şimdi ben salona gittigimde hocaya istediğim bu şekli ona anlatmak için ne demeliyim.Ve hangi yolları izlemeliyim.ayrıca fitnessamı gitsem yoksa bodyemı gıtsem daha yararlı olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:06 ----------

2. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi salona gideceksin ama oradaki hoca ne kadar bilgili olacak orası belirsiz.Ama ben iyi bir salona gidip iyi bir hocaya rastladığını varsayarak bazı şeyler söylüyeyim.Yapacağın şey basit,plaj vücudu istiyorum diyeceksin.Fotoğrafı cep telefonuna atıp gösterebilirsin.Ama şunu da unutma; bu bir sipariş değil,Brad Pitt te duran vücut sende iyi durmuyabilir.Ama umarım başarırsın.Brad Pitt in hocası o fotoğraftaki vücüdu Brad Pitt in nasıl yaptığını bir röportajında açıklamıştı,sana o röpörtajı da aktarayım:

3. Starbury

Starbury Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O resmi sembolik olarak koydum zaten.Sadece örnek gösterdim.Önerin için teşekkürler.

4. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Çok fazla kaslı ve çok fazla hacimli bir insan olmaktan korkma.. Çünkü bu dediğini olabilmek yıllar alıyorr... Bradd Pitt'inki gibi de vücut yapmak istesen, dünya v.g şampiyonlarınınkisi gibi de vücut yapmak istesen. İlk 3 ay aynı şekilde çalışma programın olucaktır. Vücutun ağırlık çalışmaya alışması için.. Bence sen en kısa zamanda bir salona yazıl. çalışmaya başla. bu 3 ay içerisinde de forumu iyi bir şekilde takip et. kafana takılanları sor. Aramalar yapıp geçmiş konuları incele. O vücuda nasıl geliceğini buradan bulabilirsinn..

SiskoBatu bunu beğendi.
  5. Starbury

Starbury Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki fitness salonunamı gideyim veya body salonunamı.Yoksa ikiside aynı şeymi.

6. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0

Salonlar genelde Fitness,Body diye ayrılmaz.Programındaki farklılıklar senin fitness veya body yaptığını belirler.Yani fitness aleti ayrı,body aleti ayrı değildir.Fitness kaslara fazla hacim kazandırmama,Body ise kaslara hacim kazandırma esasına dayanır.Hangi şehirde ve semtte oturduğunu söylersen daha net yardımcı olacaklar çıkacaktır(Salon konusunda)

7. Starbury

Starbury Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İzmir Bucada oturuyorum.Buca dışında başka yerler varsa gitmek problem olmaz.Söyleyebilirsiniz.

8. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0

Ben sana yardımcı olabilirim sanırım.Pm attım.

Son düzenleme: 21 Mayıs 2010
  9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Fazla şişerim diye korkuyorum, brad pitt vucudu istiyorum...
    Bu sözü hayatında hiç düzenli spor yapmamış ve body ye yeni başlayanların %80 i söyler.
    Daha sonra ise öğrenirler ki zaten o korktukları kadar şişemezler, hata şişmek şöyle dursun bir 4-5 ay sonra farkederler ki ideallerindeki vucuda ulaşmak ne kadar da zormuş, arkadaşım vucut şekillendirmek kas kütlesi eklemek ne kadar zor bir zanaat eminim hiçbir fikrin yok , bu yüzden fazla şişmekten korkma zaten istesen de şişemezsin, fit bir vucudun olursa ne mutlu.Fit bir vucut elde edebilmek için de zor ağır idmanlar yapmalısın kendine acı çektirmelisin, beslenmene uykuna dikkat etmelisin, umarım durumu iyi izah edebilmişimdir.Şahsi kanaatim güzel bir vucuda sahip olmak için ilk adımı bir spor salonuna yazılarak atabilirsin.

saygılar

rockybalboa7 bunu beğendi.
  10. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    brad pittin yazısını okudugumda gördüğüm şey,adamın wc e işemek için bile 8 tane yardımcısının olduğuyudu. Adamda deli bütçe var ve bu yüzden deli bir şekilde beslenebiliyor,birde orası usa...seninse şartların eminim farklıdır.Daha çok kulaktan dolma yapacaksın sen biraz bu işi,bu da demektir ki yanlışlarını farkedip düzeltmen zaman alacak.bu yüzdende daha uzun bir zmn gerekiyor senin için

11. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    biraz daha bastırırsak adamı spordan soğutcaz gibime geliyor :)

SiskoBatu bunu beğendi.
  12. anlys

anlys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben de bu konuyu açan arkadaşın sorusunun aynısını sorsam ama bu sefer truvadaki brad pitt değil de fight clubta ki adonisli ve six packli brad pitt için:D ne brad pittmiş arkadaş. Ben de hocaya onu nasıl tarif edebilirim, nasıl yollar izlemeliyim ve ortalama ne kadar sürer yememe içmeme ve disiplinime dikkat edersem? Teşekkürler..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş