Salona yazılacam birşeyden çekiniyorum yardım edermisiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Can3522 tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Bunu kimse soyleyemez, belki ondan daha iyi olabilirsin, belkide onun gibi olamazsin.Hersey genetik, iyi calisma, azim, sabir, iyi dinlenme, iyi beslenme kisacasi herseyi mukemmel yaparsan genetiginde iyi ise belki ondan daha iyi olabilirsin dedigiim gibi belkide hicbirzaman...

cenkylmz2014 bunu beğendi.
  2. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    olur niye olmasın o kadar abartı bi yanı yok baktım fotolarına 1-2 yıl düzenlı çalışmak ve beslenme ile olur tam net bişe söyleyemem ama metabolızman vs vs genetık faktörler de var

3. cenkylmz2014

cenkylmz2014 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam son bir soru bu kas sarkması ile ilgili durum için ne diyebilirsiniz? Bırakınca sarkar diyorlar bir de vücut geliştirmede bırakınca sarkar fitnessde sarkmaz diyorlar ben bütün kasları jason derulo gibi yapmak istiyorum hangisine gitmem lazım sarkmaması için ne yapmak gerekir?

4. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Bu durum genelde steroid alanlarda oluyor, ya da diyet yapanlarda da oluyor bazen kaslardan da eriyor sarkmalar olusabiliyor.Ama spor hayatin boyunca saglikli calisirsan hicbirsey olmaz.Cabuk cikilan yokus daha cabuk inilir bu söz ozetliyor sanirim sorunuzu.

5. cenkylmz2014

cenkylmz2014 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EyvAllah hocam, ben hiç protein tozu steroid vb kullanmadan vücudun tüm kaslarını geliştircem hocaya acelem yok sağlıklı olsun dicem inşAllah sarkmaz ilerde kaslar özellikle göğüs kasları...
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Mayıs 2014 ---
    Bir de son sorum arkadaşlar avrupa yakasında dediğiniz gibi iyi bi hocası olan sağlıklı çalışabileceğim spor salonu tavsiyeniz var mı ?

Son düzenleme: 30 Mayıs 2014
  6. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Protein tozlari steroid degildir, bir cok sporcu kullanir zarari kimine gore vardir kimine gore yoktur.Kisinin öz iradesine bagli kullanmak, ama belirli bir zamandan sonra beslenmek cok pahali oluyor, bu durumlarda ihtiyac duyabiliyoruz.Ama unutulma maliki supplementler kesinlikle gercek besin degerinde degildir once beslenecegiz kalan acigi bunlar ile telafi edebiliriz.
    Bil mukabele saygilar...

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Jason derulo senin için kısa vadeli bir hedef olabilir ama bir süre sonra bu ne ya vücutmu bunun ki diyeceğine eminim, kısa vadeli hedeflerin elbette hep olmalı ama asıl hedeflediğin vücudu asla unutma asıl motivasyon oradan gelir çünkü, başarılar.

8. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Biraz karın biraz kol omuz yeterli sanada banada dışarıdan bakıldığında spor yaptığın belli olsun yeterli toz muhabbetine girme bile kısa vadeli sonuçlardır ve psikolojik olarak rahatsız hissederim kullanmış olsam içtiğim toz bildiğin toz kaslara inşa oluyor ne bileyim hacı prof değilim hep yalandır yani yok sabah protein tozu almazsan kaslar gider vs vs kandırdılar milleti toz firmalarının işleridir bunlar yok kilo başına bilmem 3 gram al vs vs aZ buZ tecrübe edindim kas gitmeden karbonhidrat yağ gider sonra kastan alır vucut bir de toz sonrası alamadığın günleri düşün yok kasım gidecek bilmem ne o pskolojı ile yaşanmaz doğal yapınca insanın içi daha rahat oluyor dediğim gibi kimseye bişe diyemeyiz herkesin kendi vucudu ego tatmın etmek ıcın kullanıyorlar bazıları da :d neyse hacı devam

9. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Protein tozu vücudun en çok ihtiyacı olan dönemde kullanılması önerilen takviyedir yani antrenman sonrası ve sabah, diğer öğünlerde alınıp alınmaması tamamen kişiye kalmış ama protein tozu veya aminoasit takviyeleri zaten gıdalardan üretilir ve asla bunları da kullanıp yaptığın vücut geçici değildir ama ne olursa olsun kullanmam diyorsan da kimse sana dayatmaz zaten kullan diye varsa da ondan uzak dur, bikaç gün önce benimde tozum bitti ve artık bulk ta olmadığım içinde yazın almayı düşünmüyorum. Bu spor toz, glutamin, kreatin, bcaa takviyeleri kullanmadan da yapılabilir ama daha uzun süreceği kesin fakat acelem yok diyorsanız sıkıntı yok.

10. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci

Son düzenleme: 31 Mayıs 2014

Sayfayı Paylaş