Salona gitmeden vücut geliştirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Elma Kurdu tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Elma Kurdu

Elma Kurdu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba, foruma yeni katıldım ve birşey sormak istiyorum. Spor salonuna gitmeden şınav, mekik ve barfiks ile ne derece vücut geliştirebilirim ? Tabiki iyi bir beslenmeyide işin içine katarak. En azından 1 sene kadar bir süre yurdışında olduğumdan dolayı spor salonuna gidemem. Bana ne önerebilirsiniz ? Boyum 1.75 kilom 61

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Derece olarak nasıl desem bilemedim de :D süper bir üst vücut yapabilirsin yani. Antreman olarak forumda dolaşarak az çok nasıl yapacağın hakkında fikir edinirsin. Tabi hareket olarak barfiks şınav dips ve karın bölgesini çalıştıracak birkaç hareket yaptın mı tamamdır :D ilerledikçe Zaten barfiks şınav gibi hareketlerin ileri seviyelerink yaparsın :) zaten 1 yılda hem kuvvet olarak hem vücut olarak çok iyi gelisebilirsin. Bide ağırlık alarak daha fazla hareket de ekleyebilirsin tabi

3. Elma Kurdu

Elma Kurdu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Peki sizce kilo almalımıyım ? Ve 16 yaşım yeni bitti boyum uzarmı ? Ve bu egzersizler boyumun uzamasına engel olurmu ?

Sayfayı Paylaş