salona gidilmemesi durumunda ne yapılmalı vücut kaç günde soner

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kenkooock tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kenkooock

kenkooock Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar şuanda Türkiyede bir üniversitede araştırma görevlisi olarak atandım lisans yıllarımda yurtta kalmam vb. sebeplerden dolayı spor salonuna gidemezdim internetten baktım ektomorfum şuanda bolca boş zamanım var 24 yaşındayım spor salonuna gidebilir dengeli beslene bilirim gömleklerin içinde kaybolma modundan çıkmak istiyorum fakat şöyle bir durum var üniversite bizi, işbirliği yaptığı farklı illerdeki koordinatörlüklere götürmekte 2-3 ayda bir 10, 20 gün benden yaşça büyük 50 yaşlarında adamlarla aynı otel odasında kalıyorum ve bu adamlar öyle spora yani vücut geliştirmeye sıcak bakmazlar bakanada bakmıyorlar işin açıkcası ve çok dedikoducular... dolayısıyla bu adamların yanında otelin spor salonuna vs. gidemiyorum "geleceği ilgilendiren meseleler ikna edin vs. demeyin" tek imkanım kalıyor tuvalet yani tuvalette bu bu 10 20 günlük zarff içinde şınav mekik çeksem vücudum yerinde kalır mı ? veya hocalara çaktırmadan nasıl yapabilirim bu işi

2. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    VG tuvalette yapılacak iş değil

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş