Salona başlangıç eski formu geri yakalamak.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve murataztekin tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    Herkeze merhabalar.

Yaşım 19 Boy: 1.70 Kilo: 69 fazla şişman değilim daha doğrusu alkolden oluşan bir göbeğim var.

17 yaşıma kadar top oynuyordum ne olduysa son 2 sene içerisinde sigara, alkol ve sıkıntılı dönemden sonra kilo aldım fazlasıyla göbek ortaya çıktı.

Yarın itibari ile salona başlıyorum haziran ayına kadar fit bir görüntü yakalamak uraşı içerisindeyim aminoasit vs toz hap kullanmak istemiyorum.

Geçmiş yıllarda top oynadığımdan ve yapımdan ötürü çok kötü bir vücut yok tek sorun göbek şimdilik kaç ay içerisinde göbekten kurtulurum?

Yaklaşık 30 gün kardiyo yapma düşüncesindeyim tabi hoca nasıl bir program çizecek bilemiyorum. Düzensiz besleniyorum gece yarısından sonra yemek yiyiyorum.

Neler önerirsiniz yeni başlamış biri olarak haftada kaç gün çalışmalıyım neler yapmalıyım?

Nasıl bir beslenme düzeni içerisine girmeliyim?

Neleri kesmeli neleri tüketmeli?

Hafta hafta yapmış olduklarımı sizlerle paylaşıp yapmam gerekenleri sizlerinde fikirleri ile öğrenmek isterim.

2. blokmakinesi

blokmakinesi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    fotograf koymadan kimse yorum yapamaz :) nerden bilelim ne kadar gobegin oldugunu :)) ama topcu gecmişin olduguna gore hayatında ilk kez spora baslayanlara gore avantajlısın.. antremandan once komplex antremandan sonra basit karbonhidrat tuketimine dikkat et. gene antremandan sonra protein alımına dikkat. ilk basta bu duzeni oturt. sonra kahvaltı ve diger ogunlere de girersin. bence kademe kademe oturtmakta fayda var. yarısmaya hazırlanır gibi disiplinli baslıyo insanlar sonra 2 hafta sonra bırakıyo onun yerine yavas yavas disiplini artırmakta fayda var

3. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    Salonda ilk günümü geçirdim.

Ham olduğu için vücut zorlandım biraz.

3x10 setten yaptım 1. ay harketlerini hoca doğrultusunda.

Ölçülerini aldı hocam vücutun ölçülerim şöyle;

Üst omuz: 109

Omuz: 112

Göğüs: 93

Kol: 29

Bel: 82,5

Kilo 67,6

Fotoğraflari 1-2 gün içinde çekip ekleyeceğim.

4. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    Salonda 1. ayımı bitirdim.

Isınma ayını bitirip yeni programa geçtim.

Ay bitimi itibari ilede yeni ölçü aldık yeni ölçülerim ise şöyle;

Üst omuz: 108

Omuz: 112,5

Göğüs: 97

Kol: 30

Bel: 80

Kilo 67

Fotoğraf halen koyamadım kusura bakmayın en kısa zamanda halletmeye çalışacağım.

Sayfayı Paylaş