Salon tercihi ile ilgili sorunlarım var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Wicca tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Wicca

Wicca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese merhaba.
    Yukarıda belirttiğim gibi yaklaşık olarak 14 aydır bu spor ile ilgileniyorum. Başladığım günden bu yana da gittiğim bir salon var.
    Küçük bir salon, samimi insanlarla dolu, sohbet etme, dertleşme ve arkadaş ortamı açısından da gayet sıcak bir mekan ama;
    belirttiğim gibi küçük bir salon, sürekli düz antreman programları çıkarılıyor, yetersiz ağırlık istasyonları, yetersiz ağırlıklar (dumbbell ve barbell için)
    ve fazlaca erkekle dolu bir ortam olduğu için bir noktadan sonra kendinizi kışlada gibi hissediyorsunuz. Ayrıca yağ ölçümü yapılmıyor ve bacak çalışmamıza rağmen calf ve baldır ölçülerinin de alınmaması başından beri tezat gelmiştir bana.

Gitmeyi düşündüğüm salonda ise, Triceps çalışmak için, dips ve barfiks çalışmak için, decline bench press vs. yani anlatmak istediğim şu, makine açısından çok zengin bir ortam, gayet geniş ve ferah bir çalışma alanına sahip, salon görevlisi yağ ölçünüze kadar her türlü ölçünüzü alıyor ve durumunuza göre program çıkartıyor. Ancak tabi ki bu salonun da eksisi en azından çalışmış olduğum salona nazaran biraz daha elit bir kesimin rabet ettiği bir salon olması ve ortamdaki samimiyetin beni biraz kuşkulandırması.

Fiyat bakımından ise ikisinin arasında atla deve yok. Çok cüzi miktarlar oynuyor.

Şimdi sevgili dostlar, bana bu konu ile ilgili fikirlerinizi, görüşlerinizi söyleyebilirseniz çok sevinirim. Herkese sağlık dolu günler.

2. rafet demir

rafet demir Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ronie colman çalıştığı salonu youtubeden aç bi izle derim önemli olan hoca

Sayfayı Paylaş