Salon parkuru için görüş

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve Bariis tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Bariis

Bariis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yeni üye olduğum için başlık açabileceğim yerlerin içinde en uygunu burası göründü. Yanlış yere açtıysam moderatör arkadaşlardan ricam doğru yere taşıyabilirlerse çok sevinirim.

Geçen seneden sonra bu sene tekrar POMEM sınavına gireceğim. Sınav 1.Kişilik testi 2.Ön Sağlık 3.Mülakat 4.Spor Parkuru olarak devam ediyor. Benim sizden yardım isteğim spor parkuru konusunda. Parkur'da geçen sene kayıp düştüm 3 4 saniye kaybettim ama süresinde bitirdim. Bu sene süre kısalmış ve parkurda koşuya dayalı istasyon sayısı artmış. Bu yüzden aynı talihsizliği yaşamamak için hangi ayakkabıyı kullanmam gerek sizce?

Bir kaç kişi kauçuk tabanlı ayakkabı kullan dedi ama yinede bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan bilgi alabilirsem çok sevinirim.

Elimde Adidas ROM, Nike Lunarglide 5 Shield ve Nike Air Toukol var. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Ayrıca bir yanlışlığım olduysa düzeltirseniz çok sevinirim.

Parkurun resmini de koyayım belki aşamaları görmek yardım etmenize rahatlık sağlar..

Sayfayı Paylaş