salon mu ev mi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Marko Pasa tarafından 21 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bu sene sınav nedeniyle baya bu yogunum haftanın sadece 2 günü boş vaktim oluyor spora gidebilmek için pazar gunude salon acik olmadığı için gidemiyorum. Eve ayarlanabilir dambil felan alıp sinava kadar oylemi idare etsem yada haftada 2 gün spora gidip 1 günde geceye doğru saat 10 gibi mi gitsem yani dershaneden gelir gelmez spora gidicem. Sizce ne yapmalıyım hiç yapmama gibi birşey asla düşünmedim bu spor süreklilik sporudur bırakmak olmaz tavskyelerinizi bekliyorum.

berkay7743 bunu beğendi.
  2. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Evdede yapabilirsin ekipman alırsan ben evde çalısıyorum 1 yıldır direnç bandı halter dumbell seeti plastik dumbellarım var kışın salona gidiyorum

Marko Pasa ve berkay7743 bunu beğendi.
  3. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ya evde de yaparım ekipman aldığımda ama suana kadar yaptiklarimi kaybederim korkusu var bende. Sonuçta evde ne kadar calissamda salondaki gibi olmaz. Bu yüzden zamanimdan feragat edip salonami gitsem diye düşünüyorum sonuçta herşey sınav değil birazda hayata vakit ayırmak lazım.

4. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Evde motive olamıyorsan salon iyi ben 1.5 senedir salona gitmiyorum eve ekipmanlar aldım salonu aramıyorum ben evde daha iyi çalışıyorum yeterince ekipmanım var kışa gidecem galiba salona

5. ClaW

ClaW Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    belli bir seviyeye kadar evde olur ama sonrasını kaldırmaz illaki salon şart. bnde evde çalışıyorum 8-9 ay sonra salona geçicem daha başlangıçtayım :D

6. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 1 yıldır salonda yapıyorum bu sporu zaten belli bir seviyeye geldim sadece 1 sene gidemicem :)

Sayfayı Paylaş