Salon hocam doğru mu yapıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve just4 tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    boy uzama işi kafama yattı
    ayak tabanı kası ve kafatası üstü kası çalıştırsak, her birinden 3 er santim ölçü alsak al sana 6 cm boy uzaması :)

2. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Kişide belli bir yaştan sonra kemik uçları kapanıyor bu yaştan sonra uzama mümkün değil erkeklerde genelde ergenlik dönemin sonunda kapanıyor.. 15 16 yaşındaysan uzaman mümkün. 20 yaşında olan birinin bile spor düzenli beslenme ile 1, max 2 cm uzaması mümkündür fakat 21bitimi -22 den sonra kemik uzaması tamamen durur diye biliyorum ortalama. Hocalarım daha iyi bilir tabi yanlışım varsa düzeltebilirler..

3. Şüpheli

Şüpheli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    adana
    arkadaşlar bende 1 hafta oldu başlıyalı haftada 4 gün diyorum pazartesi çarşamba cuma cumartesi 4 gün boyuncaki programım ısınma turuydu konuyu açan arkadaşın söyleği gibi aynı hareketler ve bana yeni program yazdı bugun yeni programa başlıcam ve ölçü alınıcakmış sonra işte hatırladığım kadarıyla bir gün omuz kol çalışması diger gün gogus karın sırt başka bi gun bacak öyle bişeler demişti sizce dogrumudr bu ve bunları neden yaptırdıgnıda söyledi normalde yeni balıyanlara bana yazdıgı programı 2-3 ay sonra başlatıyormuş ama senin vücudun iyi dedi o sebepten dolayı beklemeye gerek olmadıgını söyledi

4. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Erkeklerde boy uzaması ortalama 23-25 yaşına kadar devam eder tabi genetiğiniz buna el verdikçe.Anlaşılan hocan senin gelişme çağında olmandan yararlanarak böyle birşey demiştir.Programındada muhtemelen barfiks,dumbell pullover gibi hareketler olacaktır.

5. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Benim hocada yarışmalara falan katılmış zamanında ama para kazanmak uğruna millete supplement kakalamaya çalışıyo:D doğal bişe bu.şerefli insanlarda var heves tüccarlarıda

6. tunayxq

tunayxq Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende şuan 17 yaşıma 2 ay var ve boyum 1,70 sanirsam annemin boyu 1.60 babamin boyu 1,75 3 ay boyunca fitness salonuna gitmeyi dusunuyorum hoca boy uzatma egzersizleri yaptircak arkadaslar kaç cm uzarim acaba

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş