Salon harici antreman YARDIM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Hasan07 tarafından 2 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Hasan07

Hasan07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Forumda biraz gezindim , antremandan sonra kasların en az 48 saat dinlenmesi gerekiyormuş , biraz göbeğim var her gün evde mekik çeksem gelişime zararı olur mu 3*50 düşünüyorum

2. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Mide bölümündeki kasların 48 saat dinlenmesine gerek vardır diye bir kural yok.genelde dediğini hacim kazanmak için ağırlıkla çalışanlar uygular...Yağ yakımı için haftada 3 defa çalıştırabilirsin çok rahat bir şekilde.hareket olarakta 3x50 çıkara bilirsen neden olmasın.birde bunun yanında koşu-bisiklet tarzı kardiyo antremanlarını ekle...

Son düzenleme: 2 Şubat 2013
  3. Hasan07

Hasan07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sağolun ilginiz için fakat 3 gün değil her gün yapmayı düsünüyorum bu kasın gelişiminde sorun yaratır mı

4. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    küçük kas gruplarının 48 saat büyük kas gruplarının 72 saat dinlenmesi gerektiği söylenilir normalde. Hergün çekmenin anlamı yok haftada 4-5 gün yeter bence

5. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    ben six pack çıkarmama rağmen haftanın 7 günü karın çalışıyorum 3 günü salonda 4 günü evde yararı olduğunu düşünüyorum

6. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş