Sakatlıktan kurtulamamak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Eresbos tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Kilo verme amaçlı kardio yapıyordum. İnterval modda bisiklet,koşu ve eliptikten cok verimli sonuclar aldim. Ta ki dizimi bisiklette zorlayip sakatlayana kadar. Tam iyilestim derken bu seferde bilegimi burktum. Bir 10 gun de onun iyilesmesi surecek. Zaten ramazandan dolayı verimde alamiyordum,1 ay çöpe gitti.

Sizinde bu sekilde 1 ay ara verir gibi olup eski performansiniza donmek icin yaptiklariniz neler? :) ben heralde agirliklara saldiricam :D tabiki 1 hafta hafif girip isinmayi dusunuyorum :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. burjuvaes

burjuvaes Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    spor yöneticisi
    Yer:
    istanbul
    100 metre kısa mesafe yarışlarına hazırlanıyordum .. çok yoğun antremanlar yapıyordum bunun yanı sıra hentbol idmanlarım vardı.. bacagımı okadar zorlamışımkı agrılar başladı.. daha sonra hastaneler fln agrı kesiciler.. derken tam tamına 3 ayım çöpe gittti hazırlandığım yarışa giremedim.. hentbol da giremedim bacagım ödem yapmış kemik arasında.. 3 ay topal gibi gezdim sakatlığın dibini yaşadım koltuk değneğile zor yürüyordum

bacagım düzeldi düzelmesine ama hala daha eskisi kadar hızlı koşmuyorum.. sanıyeler önemli 100 m de bilirsiniz.. hala daha toplamış değilim.. sakatlanan bi vucut zor düzeliyor.. hentboluda bıraktım :) artık sadece pilates aerobik ve wellness la uğraşıyorum..

Eresbos bunu beğendi.
  3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Geçmiş olsun :) sizinkide domino taşları gibi olmus. 100m yarisina katilamadiginiz icin uzuldum. Bense su anda kosu bandinda kosabileyim onun pesindeyim. Dizimi sakatladim,1 hafta sonra dizimi carptim ve çürüttüm,3-4 gun sonrada bilegim döndü. Hepside sağ bacağım :D

4. burjuvaes

burjuvaes Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    spor yöneticisi
    Yer:
    istanbul
    aman doktora gidersin ilaç kullanma bide kılo alırsın o ilaçlarla bnden tavsıye.. kendi kendine iyileşmeyi bekle

5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Eczaneye gittim,burkulmalar icin krem ve agri kesici verdi. Onu suruyorum bir de arada ben-gay suruyorum :) kan dolasimini hizlandirip,iyilesme surecini hizlandiririm diye dusunuyorum :)

6. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Zeytin yağı dayı üşenmeden banyoya girdiğin zaman yanına yarım çay bardağı al adam akıllı ov o bölgeyi üzerine sıcak su tut sadece ağrıyan yere ufaktan yaksın iyice yumuşatsın sonra geç istirahat et omuzum ağırıyordu bu yöntemi uyguladım şuan zımba gibiyim doğal çare budur

Eresbos bunu beğendi.
  7. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Zeytin yagini soyleyen 2. kişisin. Once surup sonra yikayacakmiyim? Denemek istiyorum.

8. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Evet 3-5 dakika adam akıllı ov orayı sonra sıcam su tut yumuşasın iyice daha sonra istirahat et 1 saat falan sabit kalsın o bölgr dene faydasını görceksin geçmiş olsun

Eresbos bunu beğendi.
  9. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Tesekkur ederim.deniycem ;)

Sayfayı Paylaş