sakatlık konusunda

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dincerk tarafından 7 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dincerk

dincerk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar benim küçük bi sorum olacaktı bundan yaklaşık 1 sene önce sağ omzumun kıkırdakları ezildi(yani doktor öle sölemişti) şuan kolumu havada fazla tuttugumda sag omzum agrıyor bende vg gitmek istiyorum bulundugum bölegedeki salonlardan birine gittim vede durumu anlattım ve bana söylediği şuydu eger omzun sakatsa sen vg yapamazsın

tekrardan doktora gittigimde ise ( dün) bana agırlık çalışmamın gerektiğini omuz güçlendikce bu sorunun ortadan kalkacagını söyledi

şimdi merak ettiğim vede ögrenmek istedigim şu salonda bana bunu diyen kişinin dediği gibi ben vg yapamazmıyım yoksa doktorun agırlık çalışman gerek lafını benmi yanlış anladım

bilgilerim lazım olurmu bilmiyorum ama ben genede yazim
    istanbul /ümraniyede
    1,76 boy
    87 kg
    26 yaş

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Salonda sana onu söyleyen sahibiyse büyük ihtimalle mesuliyet kabul etmediği için öyle demiştir.

Bende aynı sorunu dizimde yaşamstı ama bnmki kırıldı ve doktorum banada diz kaslarımı güçlendirmemi liflerimin zayıf oldugunu söyledi.Bence doktoruna tam bi danış de böyle böyle ben vg yapcak istiyorum o sana en dogru yolu göstericektir.

3. dincerk

dincerk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün tekrardan doktara vede salona gittim (farklı bir salona) doktor yapabilirsin.ordaki antrenör sana özel bi çalışma progrmaı çıkartır dedi gittiğim salondaki hoca ise yapabilirsin dedi vede kayıt oldum bana özel bi program yazdı sadece omuz çalışırken çagırmamı o söylemeden kilo artırmamamı söyledi vede başladık vatana millete hayırlı olsun :D

4. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    işte gerçek hocayla kolpa hoca arasındaki fark.

ne yazık ki kolpa hoca çoğunlukta

5. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Malesef ülkemizde kolpa hoca çok fazla bilmeden etmeden söylerler herkese aynu programı yazarlar hemen protein tozu önerirler falan filan :)

Sayfayı Paylaş