sakal

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve simitci88 tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    meraba herkese benim sorunum sakalimin cikmamasi degil cikiyo ama tuy gibi sert ve siyah degil yanklarda cenede boyunda heryerde var ama ergen biyigi diye tabir edilen tarzda yumusak nasil sertlestirip belirignlestirebilirim? hep jiletle tras olmama ragmen sert cikmiyo

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili simitci88 ;

Bu durum içim yapılacak pek bir şey yok , yaşın daha ufak ise zamanla sertleşebilir , değil ise yapılacak hiçbir şey yok ...

Yapılacaklar listesi veren de olacaktır sana ama tamamı yalan ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

simitci88 bunu beğendi.
  3. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    daha yeni 17 oldum bu saatten sonra duzelirmi sarimsak sur falan gibisinden seyler okudumda dedigin gibi yalan ve sacma diye dusundum

4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    yav daha 17 yaşına yeni girmişsin.. Yani 16 yeni bitmiş nedir bu acele ?

Sabret biraz sürme yüzüne gözüne sarımsak falan filan 1 hafta sarımsak kokarsın sonra

simitci88 bunu beğendi.
  5. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    zaten surmicem onlar sacma geliyo acelem falanda yokta jiletle duzenli tras olmama ragmen sakal belirgin cikmiyo ona uzuluyom

6. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    düzenli jileti falan acilen bırakın lütfen. ben de zamanında aynı naneleri yedim şimdi şaçma sapan çıkan sakallarımla uğraşıp duruyorum.

simitci88 bunu beğendi.
  7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tür durumlarda en etkili ilaç zamandır. 20 - 25 yaşından sonrada sakalını yumuşatmak veya daha rahat traş olmak için neler gerekli konusunu açıcağını umuyorum :)

Body06 ve simitci88 bunu beğendi.
  8. IPMAN

IPMAN Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    ben 19 yasımdayım suratımda hıc sakal yok favorıler kısmında bıle yok yanı hıcte dert etmıyorum hatta hosumada gıdıyor sakal guzel bırsey degıl yanı
    bızım sınıftakıler hergun tras oluyor yuzlerı hep tahrıs oluyor sende takma jıletede bulasma ben suana kadar hıc surmedım jılet ılerıde pısman olursun oluruna bırak en ıyısı..

simitci88 bunu beğendi.
  9. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    strelok sakalin yamuk cikacagini sanmiyorum cunku zaten sakal var ve duzugn cikmis ona gore kesiyorum ama sorun sert olup olmamasi 20-25 yasina kadar beklemekte itemiyorum ya :D ama baskda secenek yok gibi

10. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sarımsak sakalkıran tedavisi için kullanılır. Sakalkıran çıkan bölgeyi tahriş eder ve böylece cildin onarılması için uyarım görevini üstlenmiş olur. Yani sarımsak sakal çıkarmaz.

simitci88 bunu beğendi.
  11. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    jiletle traş olurken dikkatli ol illa sakal çıksın diye yüzünü komple traş ediyim deme :D sonra pişman olursun aman sarımsak işine hiç girme bu sefer sakalım her yerimde çıkmış diye konu açarsın :D daha 17 yaşına yeni girmişsin 6 ay sonra belirginleşmeye başlıcak merak etme.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:01 ----------

bende senin gibi meraklıdım sakala ama şimdi pişmanım haftada 2 kez kesmek zorunda kalıyorum :(

simitci88 bunu beğendi.
  12. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Tamam sakal olmazsa olmaz bişey değil ama kanser gibide bahsetmeyin şundan ya:)Sakal erkeğe özgü olan(istisnalar hariç) bir şey traş olurken zevkini çıkarın biraz hayattan zevk alın :)

Green Day, simitci88, Body06 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    senin yasında benimde dediğin gibiydi 19 yasındayım simdi cıkmasından dolayı dertleniyorum işde sıkıntı yaratıo :) senin sorunun sadece zaman

simitci88 bunu beğendi.
  14. immoral35

immoral35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslr yasim 18 yeni bitti 19 dan gun aldm ama sadece cene we biyik bolgesinde war sakal bu siralar gunde 1 kere jilet vurmaya basladim bilmem faydasi olurmu cikmsini istyrum arkdslr kose diyolr dalga gciyolr sinir bozucu bi durum lutfn cikmsi icin ypmam gerekeni solermisiniz bnm bi arkdsim vazalin suryodu oda cikmsnda yrdmci oldgnu sledi blgnz warmi yrdim pls...

15. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ben ortaokula gittiğimde hep makina ile makas ile kısaltırdım ( siyah tüyleri) hep öyl eyaptım yaptım yaptım...

Ve sonra başladım zamanı geldiği için jilet ile olmaya,normal insanlara göre daha seyrektir,buda o zaman jiletle değilde deidğim gbi maks veya makina ile yapmamdandı.

Tek tavsiyem jilet kullanmaya başla..ve en önemlisi diğer arkadaşalrında dediği gibi zaman bırak hoş olacaktır fazla sık iyi deel ;)

simitci88 ve DEXONİA bunu beğendi.
  16. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    ben konunun hakimi değilim sadece bildiklerimi yazayım bırak cıkmasın askerde rahat edersin diyenleri görmezden gel askerde hergün traş oluyorsun(ben askere gidmedim gidip gelen arkadaslarımdan duydum) sakalın renginden baslamak en iyisi sarı sarımı yosa sacın renginde siyah mı? sarımsak doktorlar tarafından önerilen bir yönden Sarımsağı güzelce ezip saçlarınıza veya sakallarınıza sürün. Biraz bekletin kuruyacaktır. Sadece biraz kokusu gitsin o kadar. Göreceksiniz faydasını. badem yağı ve zeytin yağınıda kullanabilirsin bunlarda etkisi görülmüs bir yöntem masaj seklinde uygulayın bunları hergün yapma zahmetinde hissetme kendini arada bir yapabilirsin genlerdendende olabilir bu sorun sarıysa ergenlikdeki sürecindir o anlamda söyledim sarımı siyah mı? diye

simitci88 bunu beğendi.
  17. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    hocam zaten jiletle tras oluyorum bide sarimsak falan ugrasmak istemyorum rengi siyah ama yumusak sert degil yani favori kismi sakal gibi degilde sacin devami gibi cikiyo jiletle kesmeme ragmen biyikta ergen biyigi gibi :D

18. immoral35

immoral35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Byler jilet en iyi yontem bnce ama zamn gerektren bisi.s bnde istym hmn ckmsini yas ilerliyo.s

simitci88 bunu beğendi.
  19. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bir an kendimi gördüm sende :)
    Ben de sakalım çıksın diye sakalsız suratıma vurdum jileti şimdi vurduğum günlere bakıp kendime kızıyorum keşke vurmasaydım diye.
    Konuna gelirsek sakalın çıkıyorsa dert etme.
    Yaşın ilerledikçe ve zaten jilet kullanmaya başlamışsın ileride istemediğin kadar sertlikte sakalların olacak.
    Zamanına bırak ve traşını ol ;)
    Yüzüne de abuk sabuk şeyler sakın sürme!
    Ben de bir yerde dinlediğim birinin aklına uyup -isteyene ismini de verebilirim.- saç güçlenmesi için şeftalili bilmem neli sabunla yıkadım ve yıkadığıma bin pişman oldum!
    Tabi bunu yaptığım zaman daha 15-16 yaşlarında filandım ve ailemden gizli yapmıştım ...
    Sen sen ol bırak oluruna, saçma şeyler denyerek güzelim yüzünü bozma.
    İyi günler,

Son düzenleme: 6 Eylül 2012
    simitci88 bunu beğendi.
  20. immoral35

immoral35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Eyw kardesim tavsiyem icin tesekrler oluruna birakiyom hergn tras olyom

simitci88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş