Sakal sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve doki26 tarafından 5 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. doki26

doki26 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Eskisehir
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba. Ben 19 yaşındayım erken yaşta traş olmaya başladım yani ortaokula giderken sakallarım cıkıyordu dolayısıyla oldum. Tabi o zamanlar herkezden gizli oluyordum ve bu yüzden bilinçsizce traş oldum. Anlıcağınız şuan yüzümdeki kılların çıkış yönünde sorunlar var. Yani sol yanak aşağı düz cıkıyor. sağ yanak fuallere doğru sağa doğru çıkıyor. Boynumdakiler aşağı doğru iniyor ama belli bi yerden sonra yukarı doğru çıkıyor. Bu saatten sonra belli yönde traş olsam bu kılların yönleri değişirmi ? Tahriş oluyor diye belli yönde olmuyorm çıktığı yöne göre oluyorum. Ama eğer çıkış yönü düzelirse tahrişe razıyım bilgisi olanlardan yardım istiyorum ?

2. gredi

gredi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bence bir cildiye uzmanına sor yanlış bilgi sonradan başka sorunlara sebep olmasın

3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    adam akıllı bir berber usturayı bir vursun bakayım hiç bir sıkıntı kalmaz :D

4. tolgafb

tolgafb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sakalları tersten alma çıkış yönüne doğru al dibi gözüksün yane böyle baya ol sakallarda bir zaman sonra alışacaktır.bide salam bir jilet ve köpük al permatikle olma..

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş