Sahte Protein Tozu ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve b0nd tarafından 3 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Selam arkadaşlar, bugün yakam.... gıda(prote...7) nin bayiliğinden Syntha-6 (2.29 kg) aldım, indirimdeymiş. İndirimli fiyatı 159 TL, nakit ödeme de %7 indirim daha uygulandı yani 147 TL, kafama takılan birşey var. Bu ürünün sahte olma olasılığı varmı veya sahte protein tozu olurmu? Daha önce syntha-6 kullanmadığım için tadı ve kokusu hakkında bir bilgim yok ama gayet güzel tadı kokusu. Bide yazılarının bazılarını aynı renkde jelatin ile kapatmışlar... Daha önce bahsettiğim yerden ürün alan var mı ? Cevaplar için teşekkürler...

2. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    ****** on distribütörü diye biliyorum, sorun çıkmaz.

3. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    güvenebilirsin sorun çıkmaz..

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Sorun çıkmaz ****** artık bsn urunleri de satiyo bizzat arkadasım aldı herhangi bı sorun yok merak etme:)

5. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    o kutunun etrafındaki bazı yerleri neden bantlıyolar bende başka bi marka protein tozu almıştım bantlıydı. neden bant koyuyolar bilgisi olan varmı ?

6. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    sağlık bakanlığı çoğu ingilizce kelimeyi yasakladı.. full, mega, hyper vs tarzı şeyleri.. o yuzden kapamak zorundalar..

7. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Sozde tuketıcıyı korumak adına yapılıyor ama, uretıldığı yerde satılmayan urunler, eskı ambalajlı urunler, ne olduğu bellı olmayan urunler hep bızım ulkede :D

Maddı olarak koruyan da yok ayrıca dunyada en pahalı fıyatlara ek besın alıyoruz. Hatta alamıyoruz :D

Fıyatından dolayı alamadığım ek besının ustunu bantlasa ne olur bantlamasa ne olur..

8. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    arkadaş zaten alabilenler için sormuş...
    gönül isterki tabiki fiyatı düşük olsun malalesef mevcut durumlar için konuşmak durumundayız...

****** (********) benim herzaman alışveriş ettiğim bikaç yerden birisidir, gözün kapalı güvenebilirsin, yetkili satıcı zaten, problem çıkmaz,

bantlama konusunda ise diğer arkadaşlar zaten gerekli cevabı vermiş...

9. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Dandik bişey olsa bence fiyatı o kadar olmaz

10. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Bız de alıyoruz konu o deıl..

Nutrex ın ustundekı, monster chocolate yazısının yerıne chocolate flavor yazana kadar , monster prıce yazmalı bence :D

Ikı tur gonul var bu arada, satan ve alan.

Hayırlı ısler..

11. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bir düzeltme yapıyım bu ürünlerin denetimi Tarım bakanlığında dır. JackSniff ' in de dediği gibi bu ürünlerin gümrükten geçmesi için bu tür yasaklı kelimelerin kapatılması gerekiyor. ****** güvenilir bir firmadır sahte olucağını sanmam.

12. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ilk defa ******dan alışveriş yaptığım için şüpheye düşmüştüm. çok teşekkürler aydınlattığınız için. :)

13. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Eylül 2012 itibarı ile İzmir Naturelspordan almış olduğum BSN SYNTHA 6 1320gr üzerinde de sticker ile kapatılmış alanlar mevcuttu. Sanırım gümrük prosedürü ile ilgili bir olay. İnsan ister istemez biraz huzursuzlanıyor. Gördüğüm kadarı ile bazı ithal markalarda yapıyorlar.

14. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Ne kadara aldınız?

Syntha 2.3kg olanların fiyatı 120 tlye kadar geriledi herkes bu fiyatı görünce tabi sahtemi demek istiyor, 100 tl olsa bile kar yüzdeleri fazla satıcıların o yüzden gönül rahatlığıyla kullanın.

15. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Ben faturası ile birlikte 110 tl ödedim. 2.3 kg olanlarda dediğiniz gibi 145 tl ye kadar düştüğünü gördüm. Bu kutu bittikten sonra bende 2.3 kg olanı alacağım.

16. burchh

burchh Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kafama takılan bişey var ben de senin aldığın firmadan almıştım 1 ay önce ******dan optimum whey sonra onu alıp ordan ( sup...lement...lere )gitmiştim bizzat kendi yerine ordaki adam elimde onu görünce bana şey dedi artık türkiyedeki çoğu optimum ve bsn sahtedir sahte olduğu için biz de getirmiyoruz bunların çoğu bulgaristan ve yunanistanda yapılıyo yani düşün dedi güldü ,dikkat et artık çoğu sahte dedi bsn ve optimum hakkında bu dediğinin doğruluk payı nedir bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi

17. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    90 lı yıllarda olsa belki olabilir diye düşünürüm ancak ithalatçı firmalar , yetkili satıcılar zinciri ve fatura kesilmesi işin içine girince sanki biraz birbirlerini karalamaya çalışıyorlarmış gibi geliyor bana. Özellikle salon sahiplerinin bu işten kar payı almaları çok zorlaştı. Profesyonel olarak bu ürün satan yerlerin olması (işlerinin sportif ürün olması) beraberinde Decathlon gibi hobi market zincirlerinin işin içine girmesi ve ithal dahi olsa bazı ürün ücretlerinin daha makul seviyeye inmesini sağlıyor diye düşünüyorum. Kanımca Fatura kesilmesi önemli hatalı düşünüyorda olabilirim ancak bakış açımı belirtmeye çalıştım.

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

******ya gittiğinizde mi böyle bi cevap verdiler konuyu biraz açar mısın? ******yı Optimum um dağıtıcısı olarak biliyorum ve oldukça güvenilir olduğunu çevremdem duydum. Sahte diyen bay/bayan sizi hangi ürüne yönlendirdi veya hangi ürünleri satıyordu hiç dikkatinizi çekti mi?....

Amerika firmasının mutlaka Avrupa ve Asya üretimleri de mevcut olabilir. Her sektörde böyle artık . Tayland malı olmayan spor ayakkabı markası yok artık. Bir şekilde birilerine birşeylere güvenmemiz lazım...

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

http://www.optimumnutrition.com/retailers.php linkinde Optimum Türkiye ****** olarak kayıtlı arzu ederseniz bakın. Syntha 6 BSN de UPAFARMA ( http://www.upafarma.com.tr/ana-sayfa-1.aspx )tarafından ithal ediliyor.

18. burchh

burchh Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hayır ******dan alıp supp..leme..ntlere gittimğimde supp..leme..ntlerdeki adam öyle dedi başka marka önermedi sadece bunları dedi, bsn ve optimum hariç herşeyi satıyorlardı

19. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  20. burchh

burchh Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum ben kendi ataşehirdeki mağazasına gittim ordaki çalışan kişi artık optimum ve bsn satmadıklarını söyledi raflarda bi kaç tane bsn vardı onları da sattıkları zamandan kalma olduğunu söyledi bi kaçtane cell mass ve nox vardı gördüğüm kadarıyla

Sayfayı Paylaş