Sag omzumda problem.. lutfen bir bakin..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve c.y.b.e.r.k.e.n tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. c.y.b.e.r.k.e.n

c.y.b.e.r.k.e.n Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar,
    Bu sporda cok yeni sayilirim, ancak bu daha onceden de vardi..

Isinma hareketi olarak kollarimi veya omzumu daire cizecek sekilde cevirdigimde ozellikle cok fazla oluyor,

hatta isinma hareketi yapmadigim zamanlarda bile omzumu ileriye oynattigimda da oluyor..

katir kutur catur cutur sesler geliyor, bunun tutulma olmadigina eminim, ve sadece sag omzumda oluyor, istedigim herhangi bir zaman yapabiliyorum bunu, katur kutur... kucuk bi not: bu sesler omuzda baslayip gerdanlik kemigi tarafinda bitiyor, omuzla gerdanlik kemigi arasinda gidip gelen bi ses yani, sanki cok tutulmusta kiriliyormus gibi bir ses ama tutulma olmadigina eminim, cok daha icten ve tok bi ses)

Ama isin ilginc yani, cok sukur hareketlerimi etkilemiyor, ama orada boyle birseyin oldugunu bilmek motivasyon olarak zayiflatiyor beni. Gerci agri yok, engelleyici birsey yok (sadece cok zorlamaya basladigimda omzumdaki o sesin geldigi bolgede cok hafif sanci gibi bisey duyuyorum, agri degil ama hissediyorum iste).

Sizce bu ne olabilir? Aklima gelen tek sey kireclenme olabilir dusuncesi, ancak normal hayatta hissetmiyorum+sadece omzumu ileri geri oynattigimda cikan bir ses, agri sizi veya hareketlerimi engelleyici bir kisitlama yok.

Sizce bu ne olabilir arkadaslar? ve calisirken omzuma yuklenmemde bi sakinca var midir sizce?

2. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    Son düzenleme: 20 Mayıs 2008
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş