sag gogsum sol gogsumden büyük

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve babaulino tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. babaulino

babaulino Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Ergenlikle alakalı bir şişlik var meme uçlarında ve tabiki yağ oranınla alakalı o şişlikler.Yağ oranını düşür,baktın yine aynı; bir hastaneyi ara kardeşim böyle bir sorun var,kime görünmeliyiz diye sor.Al randevu,git doktor baksın ki buna gerek kalmayacak.Dediğim gibi sebep yağ oranın.
    Orantısızlık sorunu da yine yağ oranıyla alakalı diye düşünüyorum.Yağlar azalınca düzelir.Yine de bu kadar taktıysan hekime görün.Canını sıkmana değmez.Millet sıfırdan burun çizdiriyor.Tıp halleder kardeşim varsa cerrahi bir sorun.

3. babaulino

babaulino Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cidden icimi rahatlattin kardeşim yaklasik 8 9 ay once boyle bi problem yoktu 9 ayda 15 kilo aldim ve boyle bi sorun cikti.Seninde dedigib gibi canimi sıkmayacagm elimden geldigince yag oranini azaltacagim.Yag oranimi kisa zamanda nasil dusurebilirim bu yaz halletmk istitorum bunu ne onerirsin ?

Tolgahantt bunu beğendi.
  4. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Kilo başı 1.5 gram karbonhidrata in yavaş yavaş tabi.Protein 2 gram al.1 gram yağ kilo başı.Karbonhidratlar komplesk olsun.Bulgur,yulaf gibi.Pirinç,şeker vs yeme.Proteini tavuktan,yağsız etten,light ton balığından al kardeşim.Karbonhidratı antremana yakın ve antremandan sonra al genelde.Yumurta vs tabi ki yenilecek sabah sarısını da yerim ben.Benim metabolizmamı daha hızlı çalıştırıyor 2-3 sarısı her sabah.
    Antremanlarını zamanla süper setlere çevir.Kardiyoyu da HİTT'e çevir sonuna 30 dakika bisiklet yap.Zorlamalı geçsin antremanlar,kalp atsın.Birden olmaz bunlar,yavaş yavaş yüklen.İncitme biyerini kardeşim birden yüklenip.1 besindeki kac gram karbonhidrat var ona bakmak için de misal yaz google'a; 100 gram bulgur pilavında kaç gram karbonhidrat var diye.Ordan bulursun kardeşim.Hassas mutfak terazisi aldım ben tartar yerim diyet döneminde özellikle işe yarıyor,yoksa fazla yüklüyoruz yeri geliyor.:) Başarılar yolunda kardeşim.

Sayfayı Paylaş