Sadece yürüyerek forma girebilirmiyiz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve electional tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. electional

electional Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bilenler bi cevaplasın vücut geliştirmeyi bıraktım sadece şu zayıf ama vücudu düzgün duran insanlar gibi olmak istiyorum evde koşu bandı var günde 1 saat yürüyerek yağları atmak mümkünmü beslenmeme elbette dikkat ediyorum ne diyorsunuz ?

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    bazal metabolizman 2.500 se sen 2000 kalori alıcaksın + yürüyüş fiziksel aktiviteyle 500 kalori yaksan 1000 kalori acık tabikide kilo verirsin bi insan 1000 kaloriyi bölerek böle doyabilir 2000 kalori hertürlü doyurur diyet demek aç kalmak degildir abur cubur yemeden düzenli yemektir

3. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Beslenmene dikkat edersen olur ama kemik yapin iyi degilse zayiflamaya ugrasma zayifken iyi gorunmek tamamrn genetik kemik yapisiyla alakalidir gogus kafesinin genis olmasi belin ince omuzlarin genis olmasi gibi

4. electional

electional Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler ben zaten zayıfım boyum 1,78 kilom 68 sadece göğüs ve bel bölgem hoşuma gitmiyor 5 aydır salona gittim kas gibide durmadı kiloda yok anlamadım ne yapıcam ben mükemmel düzeylerde kas istemiyorum sadece toplu düzgün dursun sadece yürüyerek olurmu yani

5. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    O zaman olmaz kas ve hacm yapican beli inceltmeye calisican omuz ve kanat kasina agirlik vericen ucgen bir vucut icin

Sayfayı Paylaş